Bruxxi Konferenčný stolík Guna, 60 cm, masív Sheesham-27%
326 € 237 €

Akcia

Konferenčný stolík Guna je univerzálny dizajnový kúsok nábytku so stolovou doskou z vysoko kvalitného drahého dreva Sheesham.

Konferenčný stolík Guna má šírku 60 cm, ktorá je univerzálna pre malý aj veľký interiér obývacej izby.

Bruxxi Konferenčný stolík Nare, 56 cm, masív Sheesham-28%
270,30 € 192 €

Akcia

Konferenčný stolík Nare je dizajnový nábytok nepravidelného tvaru vyrobený z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham. Vďaka zakončeniu okrajov ušľachtilého stromu je tento stolík naozaj jedinečný a doslova berie dych. Podnož je z kovu v čiernej farbe.

Bruxxi Konferenčný stolík Alea, 115 cm, masív Sheesham-27%
749,30 € 540 €

Akcia

Konferenčný stolík Alea v modernom štýle vás uchváti svojou masívnou stolovou doskou, pripomínajúcou drevené trámy. Stolová doska je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham. Stabilná podnož je z kovu v čiernej farbe.

Bruxxi Konferenčný stolík Bork, 60 cm, masív Sheesham-33%
389,23 € 260 €

Akcia

Konferenčný stolík Bork je moderný nábytok v jednoduchom dizajne. Stolová doska a podnož je vyrobená z kvalitného masívneho dreva Sheesham. Hodí sa do obývacej izby, kde vám poslúži na odloženie novín, kávy či tv ovládača.

Bruxxi Konferenčný stolík Guna, 120 cm, masív Sheesham-27%
384,01 € 279,99 €

Akcia

Konferenčný stolík Guna je univerzálny dizajnový kúsok nábytku so stolovou doskou z vysoko kvalitného drahého dreva Sheesham.

Konferenčný stolík Guna má šírku 120 cm, jedná sa teda o pomerne veľký stolík, ktorý poskytuje veľa miesta pre odkladanie občerstvenia, kníh a pod.

Bruxxi Konferenčný stolík Lea, 63 cm, masív Sheesham-27%
398,84 € 288 €

Akcia

Konferenčný stolík Lea so zabudovaným podnosom sa hodí do obývacej izby. Stolová doska čiže podnos je vyrobený z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham, dizajnová podnož je z kovu v čiernej farbe.

Bruxxi Konferenčný stolík Letis, 42 cm, masív Sheesham-27%
199,42 € 144 €

Akcia

Konferenčný stolík Letis je nábytok v retro dizajne, ktorý zdokonalí vašu obývaciu izbu. Stolová doska nepravidelného tvaru je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham, podnož je z kovu v čiernej farbe.

Bruxxi Konferenčný stolík Letis, 51 cm, masív Sheesham-27%
210,04 € 152 €

Akcia

Konferenčný stolík Letis je nábytok v retro dizajne, ktorý zdokonalí vašu obývaciu izbu. Stolová doska nepravidelného tvaru je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham, podnož je z kovu v čiernej farbe.

Bruxxi Konferenčný stolík Mery, 62 cm, masív Sheesham-27%
382,32 € 276 €

Akcia

Konferenčný stolík Mery vás zaujme svojím moderným dizajnom. Okrúhly tvar a dizajnová podnož z kovu v čiernej farbe dodá stolíku jeho jedinečnosť. Konštrukcia je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham.

Bruxxi Konferenčný stolík Opium, 60 cm, masív Sheesham-27%
290 € 210 €

Akcia

Konferenčný stolík Opium predstavuje exkluzívny dizajnový nábytok z masívneho dreva Sheesham.

Luxusný konferenčný stolík Opium poskytuje dostatok úložného priestoru v obývacej izbe dokonca aj pri veľkej rohovej pohovke.

Bruxxi Konferenčný stolík s policou Mumbai, 60 cm, masív Sheesham-27%
290 € 210 €

Akcia

Konferenčný stolík Mumbai predstavuje exkluzívny dizajnový nábytok z masívneho dreva Sheesham.

Luxusný konferenčný stolík z kolekcie nábytku Mumbai z dreva Sheesham poskytuje dostatok úložného priestoru na stolovej doske, no zároveň tiež na spodnej odkladacej polici.

Bruxxi Konferenčný stolík Sira, 44 cm, masív Sheesham-27%
171 € 124 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Konferenčný stolík Sira predstavuje exkluzívny dizajnový nábytok do obývacej izby z masívneho dreva Sheesham.

Luxusný konferenčný stolík Sira má tvar štvorca 44×44 cm, preto sa ľahko zmestí aj do malého interiéru bude sa hodiť aj k malej pohovke.

Bruxxi Odkladací / nočný stolík Mumbai cube, 35 cm, masív Sheesham-27%
118 € 85,99 €

Akcia

Odkladací stolík Mumbai cube predstavuje exkluzívny originálny dizajnový nábytok z masívneho dreva Sheesham.

Tento malý kúsok nábytku si vo vašom interiéri nájde celý rad uplatnení – ako malý konferenčný stolík s úložným priestorom alebo ako zaujímavý nočný stolík.

Bruxxi Odkladací stolík Alea, 62 cm, masív Sheesham-30%
229,17 € 160 €

Akcia

Odkladací stolík Alea je dizajnový nábytok, ktorý je vyrobený z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham, ktoré dopĺňa kovová podnož v čiernej farbe v tvare písmena „Z“. Tento stolík je ideálny na odloženie potrebných vecí či vystavenie vašich dekorácií.

Bruxxi Odkladací stolík Boha, 45 cm, masív Sheesham-26%
189 € 138 €

Akcia

Odkladací stolík Boha predstavuje exkluzívny dizajnový nábytok z masívneho dreva Sheesham.

Odkladací stolík z kolekcie masívneho nábytku Boha má guľatou stolovú dosku umiestnenú na diagonálne postavenej podnoži so základňou v tvare písmena V.

Bruxxi Odkladací stolík Demt, 55 cm, masív Sheesham-27%
310,35 € 224 €

Akcia

Odkladací stolík Demt v modernom dizajne bude spestrením pre vašu obývaciu izbu. Stolová doska je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham. Dizajnová vzdušná podnož je z kovu v čiernej farbe.

Bruxxi Odkladací stolík Demt, 60 cm, masív Sheesham-27%
421,26 € 304 €

Akcia

Odkladací stolík Demt v modernom dizajne bude spestrením pre vašu obývačku. Stolová doska je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham. Dizajnová vzdušná podnož je z kovu v čiernej farbe.

Bruxxi Odkladací stolík Deren (Súprava 2 ks), 46 cm, masív Sheesham-27%
243,08 € 175,99 €

Akcia

Odkladací stolík Deren je dizajnový nábytok v modernom štýle. Tieto stolíky skvele využijete na odkladanie dekorácií, kvetín či iných potrebných vecí, vnútornú policu možno využiť na knihy či časopisy. Konštrukcia je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham.

Bruxxi Odkladací stolík Emré, 48 cm, masív Sheesham-27%
205,32 € 148 €

Akcia

Odkladací stolík Emré je moderný dizajnový stolík. Tento stolík skvele využijete na odkladanie potrebných vecí či dekorácií. Stolová doska je štvorcového tvaru s vyvýšeným krajom vyrobená z kvalitného masívneho dreva Sheesham. Podnož je z kovu v čiernej farbe.

Bruxxi Odkladací stolík Heko, 45 cm, masív Sheesham-27%
210,04 € 152 €

Akcia

Odkladací stolík Heko je dizajnový nábytok v modernom štýle. Okrúhly tvar stolíka a dizajnová podnož z kovu v čiernej farbe. Konštrukcia je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham.

Bruxxi Odkladací stolík Henry, 46 cm, masív Sheesham-27%
182,90 € 132 €

Akcia

Odkladací stolík Henry je v modernom dizajne. Stolík možno využiť na odloženie vami potrebných vecí. Okrúhla stolová doska je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham. Rám je z kovu v čiernej farbe.

Bruxxi Odkladací stolík Linea, 37 cm, masív Sheesham-27%
154,57 € 112 €

Akcia

Odkladací stolík Linea je vzdušný dizajnový nábytok v modernom štýle. Stolík možno využiť na dekorácie, fotky či iné potrebné veci. Stolová doska má okrúhly tvar a je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham. Stabilná podnož je z kovu v čiernej farbe.

Bruxxi Odkladací stolík Linea, 45 cm, masív Sheesham-27%
166,38 € 120 €

Akcia

Odkladací stolík Linea je vzdušný dizajnový nábytok v modernom štýle. Stolík možno využiť na dekorácie, fotky či iné potrebné veci. Stolová doska má okrúhly tvar a je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham. Stabilná podnož je z kovu v čiernej farbe.

Bruxxi Odkladací stolík Melani, 62 cm, masív Sheesham-28%
172,28 € 124 €

Akcia

Odkladací stolík Melani je dizajnový vzdušný nábytok v modernom štýle. Tento stolík skvele využijete na odkladanie dekorácie, kvetín či iných potrebných vecí. Konštrukcia je vyrobená z vysokokvalitného masívneho dreva Sheesham. Dizajnová podnož je z kovu v čiernej farbe.

Bruxxi Odkladací stolík Mumbai, 35 cm, masív Sheesham-26%
112 € 82 €

Akcia

Odkladací stolík Mumbai predstavuje exkluzívný malý dizajnový nábytok z masívneho dreva Sheesham.

Luxusný odkladací stolík z kolekcie nábytku Mumbai z dreva Sheesham má klasický tvar stolíka na štvornohých podnoži.

Bruxxi Odkladací stolík so zásuvkou Mumbai, 90 cm, masív Sheesham-26%
278 € 203 €

Akcia

Odkladací stolík so zásuvkou Mumbai predstavuje exkluzívny dizajnový nábytok z masívneho dreva Sheesham.

Luxusný odkladací stolík z kolekcie nábytku Mumbai z dreva Sheesham poskytuje diskrétny úložný priestor vo svojej zásuvke a prídavný odkladací priestor na spodnej polici.

Danish Style Konferenčný stolík Kayle, 100 cm, Sheesham-31%
1 075,32 € 740 €

Akcia

Luxusný konferenčný stolík Kayle v tvare truhlice v staromódnom štýle je vyrobený z luxusného masívneho dreva Sheesham. Jedinečnosť vytvára zlatý prvok, ktorý truhlicu veľmi oživuje. Ponúka odkladací priestor a vnútorný priestor. Hodí sa do obývacej miestnosti.