Design Scandinavia Konferenčný stolík okrúhly Alma, 80 cm, čierna-33%
268 € 177 €

Akcia

Do každej obývacej izby patrí aj konferenčný stolík, ktorý zaujme. Konferenčný stolík Alma je okrúhly sklenený stolík, ktorý je výnimočný vďaka mramorovej potlači na sklenenej doske. Stolík má stabilnú kovovú podnož, ktorá ku stolíku skvele pasuje.

Papillon Odkladací stolík Ray, 38 cm-25%
178 € 132 €

Akcia

Odkladací stolík Ray na prvý pohľad zaujme svojou organickou formou a podnožou, ktorá z každého uhla vyzerá inak.

Podnož stolíka Ray je tvorená mnohými esovito zahnutými kovovými prútmi. Toto spracovanie stolíku dodáva elegantný jemný vzhľad a vzdušnosť.

Artenat Toaletný stolík Anita, 131 cm, čierna-29%
404,80 € 284 €

Akcia

Toaletný stolík Anita bude vyzerať nádherne v modernom interiéri. Stolík sa skladá z dvoch veľkých priestranných zásuviek a z veľkého zrkadla, ktoré je osvetlené žiarovky a dá sa sním ľahko manipulovať a nastavovať podľa vašich potrieb.

Artenat Odkladací stolík Dexter, 45 cm, čierna-29%
112 € 79 €

Akcia

Odkladací stolík Dexter je moderný vzdušný guľatý stolík s kovovou podnožou a stolovou doskou v čiernom prevedení.

Stolík Dexter tvoria dva kovové kruhy spojené dvoma vertikálnymi rúrkami. Horný kruh je vyplnený guľatou MDF doskou lakovanou čiernym lakom rovnako ako podnož.

Artenat Toaletný stolík Ariel, 131 cm, čierna-32%
432,18 € 292 €

Akcia

Toaletný stolík Ariel bude vyzerať nádherne v modernom interiéri. Stolík sa skladá z dvoch veľkých priestranných zásuviek a z veľkého zrkadla, ktoré je osvetlené žiarovky a dá sa sním ľahko manipulovať a nastavovať podľa vašich potrieb.

Artenat Toaletný stolík Lina, 138 cm, čierna-31%
345,70 € 236 €

Akcia

Toaletný stolík Lina vás očarí elegantným dizajnom v modernom štýle. Vhodný je pre dievčatá, dospelé ženy, ale aj dámy, ktoré ocenia jeho samostatné zásuvky na kozmetiku, šperky alebo doplnky, oblé zrkadlo s jemným ornamentom a taburetku pre pohodlné skrášľovanie.

BHM Germany Konferenčný stolík Chest, 70 cm
107,78 € 94 €

Akcia

Praktický konferenčný stolík Chest je osviežujúcou zmenou pre váš interiér. Zaujme predovšetkým použitým materiálom, ktorý je navyše perfektný na jednoduchú údržbu. Ak vás omrzeli tradičné materiály, môžete oživiť váš interiér nábytkom z kolekcie Chest.

BHM Germany Konferenčný stolík Prince, 50 cm-16%
211,10 € 177 €

Akcia

Konferenčný stolík Prince je vyrobený z transparentného veľmi odolného plastu, ktorý odpudzuje vodu a je odolný voči UV žiareniu. Preto je vhodný ako do interiérov, tak napríklad na záhradu alebo terasu.

Bruxxi Konferenčný stolík Scanio, 80x45 cm, čierna/buk-27%
219 € 158,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Konferenčný stolík Scanio je moderný dizajnový nábytok s výraznými prvkami škandinávskeho retro štýlu.

Kolekcia dizajnového nábytku Scanio predstavuje stále veľmi obľúbený škandinávsky dizajn, ktorý sa vyznačuje kombináciou dreva a bielej, prípadne tiež čiernej farby.

Bruxxi Odkladací stolík Arni (Súprava 2 ks), čierna-33%
264,51 € 175,99 €

Akcia

Odkladací stolík Arni je luxusný nábytok v elegantnom štýle. Tieto dva stolíky skvele využijete pre odkladanie potrebných vecí, dekorácií či kvetín. Okrúhla stolová doska je z bezpečnostného tvrdeného skla. Dizajnová podnož je z ocele v čiernej farbe.

Bruxxi Odkladací stolík Lebron, 51 cm, čierna-28%
162,66 € 116 €

Akcia

Odkladací stolík Lebron je dizajnový nábytok v retro štýle. Odkladacia polica je z MDF v matnej čiernej farbe a oceľová podnož je v medenom dekóre. Skvele vám poslúži na odloženie potrebných vecí či rôznych dekorácií. Umiestniť ho odporúčame do obývacej izby či spálne.

Bruxxi Odkladacie stolíky Scanio, 2 ks, čierna/buk-27%
160 € 116 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odkladacie stolíky Scanio sú moderné dizajnový nábytok s výraznými prvkami škandinávskeho retro štýle.

Kolekcia dizajnového nábytku Scanio predstavuje stále veľmi obľúbený škandinávsky dizajn, ktorý sa vyznačuje kombináciou dreva a bielej alebo čiernej farby.

Dalenor Konferenčný stolík Irma, 110 cm, číra/čierna
112 € 98 €

Akcia

Konferenčný stolík Irma je veľmi moderný a elegantný konferenčný stolík, ktorý vás zaujme na prvý pohľad. Tento stolík pôsobí veľmi vzdušne, preto ho odporúčame do väčších obývacích izieb.

Danish Style Konferenčný stolík Clin, 137 cm, čierna-31%
803,71 € 548 €

Akcia

Konferenčný stolík Clin je moderný dizajnový nábytok. Stolová betónová doska obdĺžnikového tvaru je doplnená o zaujímavú vzdušnú kovovú podnož v kombinácii čiernej a zlatej farby. Skvele ho využijete na odloženie rôznych dekorácií, kvetín či kávy.

Danish Style Konzolový stôl Dion, 90 cm, čierna-30%
212,97 € 148 €

Akcia

Konzolový stôl Dion vás na prvý pohľad zaujme svojím dizajnovým rámom s ornamentmi. Tento celokovový stôl v čiernej farbe skvele doplní váš interiér. Pozrite sa aj na ďalšie produkty z tejto romantickej kolekcie Dion.

Danish Style Konzolový stolík Baroq, 100 cm, čierna-31%
257,09 € 175,99 €

Akcia

Toaletný stolík Baroq je moderný nábytok vyrobený z MDF a pôsobí veľmi elegantným dojmom. Úložný priestor stolíka oceníte najmä pri odkladaní šperkov či kozmetiky. Tento úchvatný stolík ocenia predovšetkým ženy.

Danish Style Odkladací stolík Arien, 41 cm, čierna-32%
302,40 € 204,01 €

Akcia

Odkladací stolík Arien je moderný dizajnový nábytok. Stolík je vyrobený z betónu s popraskanou štruktúrou po celom povrchu. Využijete ho na odloženie rôznych dekorácií, kvetín, novín či šálky kávy.

Danish Style Odkladací stolík Cega, 45 cm, čierna-28%
326,40 € 232,01 €

Akcia

Odkladací stolík Cega je vzdušný stolík v modernom dizajne. Ohromí vás stolová doska, ktorú zdobí luxusná mozaika.moderný odkladací stolíkvýška 45 cmvzdušný dizajnvyrobený z kovu čiernej farbyokrúhla stolová doskaluxusná mozaika.

Danish Style Odkladací stolík Clin, 70 cm, čierna-32%
473,75 € 320 €

Akcia

Odkladací stolík Clin je moderný dizajnový nábytok. Stolová betónová doska štvorcového tvaru je doplnená o zaujímavú vzdušnú kovovú podnož v kombinácii čiernej a zlatej farby. Skvele ho využijete na odloženie rôznych dekorácií, kvetín či kávy.

Design Scandinavia Konferenčný stolík Leila, 115 cm, čierna-28%
300,87 € 216 €

Akcia

Konferenčný stolík Leila je moderný dizajnový obývací nábytok. Stolová doska je zo skla lakovaného v čiernej dymovej farbe a disponuje i dolnou policou v rovnakom prevedení. Lemovaný je kovom v čiernej práškovej farbe.

Design Scandinavia Konferenčný stolík Pacific, 80 cm-35%
253 € 163 €

Akcia

Konferenčný stolík Pacific je veľký moderný stolík s guľatou stolovou doskou z dymového skla.

Robustný guľatý kovový rám spojený so štvornohou podnožou, ktorej nohy sú prepojené do tvaru štvorca. Sklenená stolová doska je teda dokonale chránená.

Mørtens Furniture Konferenčný stolík Snett, 44 cm, čierna-27%
92 € 67 €

Akcia

Konferenčný stolík Snett predstavuje neobvyklý a veľmi moderný dizajnový prvok do obývacej izby.

Stolík Snett tvorí kváder postavený na výšku, ktorý niekto skrútil. Výsledkom je pútavý dizajnový stolík – ako stvorený pre moderné interiéry.

Mørtens Furniture Odkladací stolík Abbi, 43 cm, čierna-15%
94,25 € 79,19 €

Akcia

Odkladací stolík Abbi je dizajnový nábytok v modernom štýle. Je vyrobený z plastu v čiernej farbe vo vysokom lesku.dizajnový odkladací nábytokvýška 43 cmvyrobený z plastuodliatok plastučierna farba vo vysokom lesku.