shumee Konzolový stolík 145x30x80 cm teakový masív

shumee Konzolový stolík 145x30x80 cm teakový masív

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Tento konzolový drevený stolík v koloniálnom štýle bude nadčasovým doplnkom do vašej domácnosti. Môže byť použitý aj ako prístavný stolík alebo stolík do haly. Tento stôl je ručne vyrobený z masívneho teakového dreva s recyklovanou povrchovou úpravou, ktoré je známe svojou mimoriadnou pevnosťou a je Celý popis
216 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Shumee

Skladom u partnera 5+ kusov

4.8.2021 - 6.8.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100031205000

Popis

Tento konzolový drevený stolík v koloniálnom štýle bude nadčasovým doplnkom do vašej domácnosti. Môže byť použitý aj ako prístavný stolík alebo stolík do haly.

Tento stôl je ručne vyrobený z masívneho teakového dreva s recyklovanou povrchovou úpravou, ktoré je známe svojou mimoriadnou pevnosťou a je mimoriadne odolné a trvácne. Každý krok procesu výroby sa vykonáva s najväčšou starostlivosťou, či už ide o leštenie, natieranie alebo lakovanie. Je vybavený pevnou doskou a jeho jednoduchý rustikálny štýl dodá vašej izbe zvláštne čaro. Okrem toho má táto bočná skrinka 3 zásuvky a spodnú policu, čo poskytuje dostatok priestoru na uloženie vašich vecí. Montáž je jednoduchá.

Dôležitá poznámka: Textúra a farba jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý prístavný stolík jedinečný. Dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

  • Materiál: Tíkový masív
  • Rozmery: 145 × 30 × 80 cm (D x Š x V)
  • S 3 zásuvkami a spodnou policou
  • Leštený, natieraný a lakovaný povrch
  • Výrobok je potrebné poskladať
  • VAROVANIE: Aby nedošlo k prevráteniu, je potrebné výrobok používať spolu s príslušenstvom na upevnenie k stene, ktoré sa nachádza v balení
  • Ďalšie informácie o tom, ako predísť prevráteniu nábytku, nájdete tu
    https://bit.ly/2SqVtf5