shumee Konferenčný stolík zo surového mangového dreva, 70x70x40 cm

shumee Konferenčný stolík zo surového mangového dreva, 70x70x40 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Z tohto konferenčného stolíka v industriálnom štýle vyžaruje starožitný šarm a bude nadčasovou súčasťou Vášho domova. Konferenčný stolík môže byť použitý aj ako prístavný alebo koncový stolík. Konferenčný stolík bol ručne vyrobený z masívneho surového mangovníkového dreva, ktoré je stabilné, odolné Celý popis
Partner: Shumee
403 €
Vrátane DPH
377 €
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

Tovar od predajcu Shumee

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100031204003

Popis

Z tohto konferenčného stolíka v industriálnom štýle vyžaruje starožitný šarm a bude nadčasovou súčasťou Vášho domova. Konferenčný stolík môže byť použitý aj ako prístavný alebo koncový stolík.

Konferenčný stolík bol ručne vyrobený z masívneho surového mangovníkového dreva, ktoré je stabilné, odolné a krásne. Remeselné spracovanie mu dodáva veľkolepý retro štýl. Každý krok procesu výroby sa vykonáva s najväčšou starostlivosťou, či už je to leštenie alebo lakovanie. Vďaka remeselnému spracovaniu a štruktúre dreva je každý kus nábytku jedinečný a trochu odlišný od ďalších kusov. Má 5 zásuviek a veľkú vnútornú priehradku, ktoré poskytujú dostatok priestoru na uchovanie akýchkoľvek predmetov, ktoré chcete mať na dosah ruky. Stolík má 4 železné kolieska, ktoré uľahčujú presúvanie a doplňujú jeho priemyselný vzhľad.

Dôležitá poznámka: Farby stolov sa líšia kus od kusu, vďaka čomu je každý stolík jedinečný. Dodávka jednotlivých kusov je náhodná.

  • Materiál: Masívne surové mangovníkové drevo (s matným povrchom)
  • Rozmery: 70 × 70 × 40 cm (D x Š x V)
  • Leštený a lakovaný povrch
  • S 5 zásuvkami a 1 veľkým vnútorným úložným priestorom
  • So 4 železnými kolieskami
  • Montáž je veľmi jednoduchá