shumee Konferenčný stolík z akáciového dreva 100x50x30 cm hnedý

shumee Konferenčný stolík z akáciového dreva 100x50x30 cm hnedý

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Tento jedinečný konferenčný stolík, vyrobený z masívneho akáciového dreva s vidieckym vzhľadom a sheeshamovou povrchovou úpravou, vytvorí nadčasový doplnok vo vašej domácnosti. Môže sa použiť aj ako príručný stolík, stolík ku gauču a obývačky. Tento konferenčný stolík je vyrobený z masívneho, vysoko Celý popis
206 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Shumee

Skladom u partnera 5+ kusov

3.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100031204259

Popis

Tento jedinečný konferenčný stolík, vyrobený z masívneho akáciového dreva s vidieckym vzhľadom a sheeshamovou povrchovou úpravou, vytvorí nadčasový doplnok vo vašej domácnosti. Môže sa použiť aj ako príručný stolík, stolík ku gauču a obývačky.

Tento konferenčný stolík je vyrobený z masívneho, vysokokvalitného akáciového dreva, tropického tvrdého dreva, ktoré je odolné voči poveternostným vplyvom a trvácne. Každý krok procesu výroby sa vykonáva s najväčšou starostlivosťou, či už ide o leštenie, natieranie alebo lakovanie. Vďaka remeselnému spracovaniu a krásnej drevnej štruktúre je každý kus nábytku jedinečný a mierne odlišný od ostatných kusov. Robustná doska vám ponúka priestor na odloženie občerstvenia, ovocných košov alebo iných ozdobných predmetov. Stôl obsahuje aj malú zásuvku, do ktorej si môžete odložiť malé veci, ktoré chcete mať na dosah ruky. Položka je už zostavená; nevyžaduje sa žiadna montáž .

Dôležitá poznámka: Farby a štruktúra sa líšia kus od kusu, čím je každý z našich stolíkov jedinečný; doručenie jednotlivých kusov je náhodné.

  • Farba: Hnedá
  • Materiál: Masívne akáciové drevo s povrchovou úpravou zo sheeshamového dreva
  • Rozmery: 100 × 50 × 30 cm (Š x H x V)
  • Leštený, natieraný a lakovaný povrch
  • S malou zásuvkou
  • Nie je potrebná žiadna montáž