Greatstore Prístavný stolík 90x30x75 cm masívne mangovníkové drevo

Greatstore Prístavný stolík 90x30x75 cm masívne mangovníkové drevo

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Ak chcete do svojho interiéru pridať jednoduchý rustikálny dotyk, rovnako ako aj priemyselné kúzlo, náš prístavný stolík z masívneho mangovníkového dreva je to pravé pre vás. Tento stolík je vyrobený z masívneho mangového dreva, čo je tvrdé drevo s hustou kresbou. Hrubé mangové drevo je na jednej st Celý popis
221,87 €
Vrátane DPH
196,74 €
Partner: Greatstore

Skladom u partnera 5+ kusov

25.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059753000

Popis

Ak chcete do svojho interiéru pridať jednoduchý rustikálny dotyk, rovnako ako aj priemyselné kúzlo, náš prístavný stolík z masívneho mangovníkového dreva je to pravé pre vás.

Tento stolík je vyrobený z masívneho mangového dreva, čo je tvrdé drevo s hustou kresbou. Hrubé mangové drevo je na jednej strane silné a unesie vysokú záťaž, na druhej strane je odolné voči opotrebovaniu. Preto je tento krásne navrhnutý halový stôl mimoriadne stabilný, odolný a pútavý. Vďaka vynikajúcemu remeselnému spracovaniu a krásnej štruktúre dreva je každý kus nábytku jedinečný a mierne odlišný od ostatných. Stôl je navyše vybavený 2 zásuvkami a poskytuje dostatočný priestor na uloženie vašich osobných vecí a udržanie poriadku v izbe.

Dôležitá poznámka: Farby a štruktúra sa môžu kus od kusu líšiť a tak je každý z našich stolov jedinečný. Dodávka jednotlivých kusov je náhodná.

  • Materiál: Mangový masív + oceľ s práškovou povrchovou úpravou
  • Rozmery: 90 × 30 × 75 cm (D x Š x V)
  • S 2 zásuvkami
  • Leštený, natieraný a lakovaný povrch
  • UPOZORNENIE: Aby ste zabránili prevráteniu, tento výrobok musí byť použitý s pribaleným zariadením na upevnenie na stenu
  • Ďalšie informácie o tom, ako predísť prevráteniu nábytku, nájdete tu
    https://bit.ly/2SqVtf5