Greatstore Príručný stolík Ø40x45 cm mangovníkový masív

Greatstore Príručný stolík Ø40x45 cm mangovníkový masív

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Dodajte svojmu modernému obytnému priestoru vintage šarm pomocou tohto dreveného príručného stolíka! Tento prístavný stolík je vyrobený z masívneho mangovníkového dreva s prírodným bieleným povrchom. Je to tropické tvrdé drevo, ktoré sa môže pochváliť nielen pevnosťou, ktorá unesie veľkú hmotnosť, a Celý popis
85 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Greatstore

Skladom u partnera posledný 1 kus

8.12.2021 - 10.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059757004

Popis

Dodajte svojmu modernému obytnému priestoru vintage šarm pomocou tohto dreveného príručného stolíka!

Tento prístavný stolík je vyrobený z masívneho mangovníkového dreva s prírodným bieleným povrchom. Je to tropické tvrdé drevo, ktoré sa môže pochváliť nielen pevnosťou, ktorá unesie veľkú hmotnosť, ale aj odolnosťou voči opotrebovaniu, takže je skutočne stabilný a trvácny. Vďaka remeselnému opracovaniu a krásnej textúre dreva je každý kus nábytku jedinečný a trochu odlišný od ostatných. Pevná vrchná doska sa dá použiť na vystavenie dekoratívneho predmetov, fotorámikov alebo kvetov v kvetináčoch. Tento bočný stolík môže slúžiť aj ako konferenčný stolík, podstavec na telefón a stolík ku gauču.

Dôležitá poznámka: Farba a textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý kus jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

  • Materiál: Bielené masívne mangovníkové drevo
  • Rozmery: 40 × 45 cm (Priemer x V)
  • Výrobok je potrebné poskladať