Kallos Kondicionér pre suché a poškodené vlasy LAB 35 (Conditioner) 500 ml
4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Suché a poškodené vlasy, viac ako iné, potrebujú pravidelnú výživu. Kondicionér doplní vlasom potrebnú hydratáciu a navráti im ich prirodzené zdravie! Oslabené vlasy získajú hodvábnu jemnosť. Výsledkom sú lesklé, pružné vlasy, ktoré sa navyše ľahko rozčesávajú.

Darčeková sada pre žiarivú farbu vlasov Color last
21,40 € 19,40 €

Výpredaj

Sada obsahuje:

Šampón pre farbené vlasy ( Color last Shampoo Orchid ) 400 ml Kondicionér pre farbené vlasy ( Color last Conditioner) 200 ml Vyživujúce sérum na vlasy Biolage ExquisiteOil (Replenishing Treatment With Moringou Oil) 100 ml .

Nature Box Prírodné balzam na vlasy Almond Oil (Conditioner) 385 ml
5,10 €

Prírodné balzam na vlasy Almond Oil pre vzdušný pocit vlasov zanechá vaše vlasy lesklé, jemné a vyživené. Regeneruje je a uľahčuje ich rozčesávanie. Naviac je bez silikónov a parabénov a je vhodný pre vegánov. Doprajte vašim vlasom dokonalú starostlivosť s prírodnými olejmi.

Plantur39 Kofeínový balzam pre jemné vlasy 150 ml
7,50 €

Pestujúci balzam na jemné a lámavé vlasy. Výrobok obsahuje extrakt z bieleho čaju, kofeínu, kukurica a pšenica. Tieto extrakty regenerujú štruktúru vlasov, ďalej prenikajú k vlasovému folikulu a poskytujú novú energiu potrebnú k rastu. Balzam zlepšuje ovládateľnosť a celkovú regeneráciu vlasov.