Počet nájdených produktov: 390

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Regeneračný balzam WONDER
10 €

Vyskúšajte jedinečný vlasový balzam Gestil, ktorý je vyhlásený svojimi blahodarnými regeneračnými účinkami. Gestil Wonder sa vďaka svojmu výnimočnému zloženiu odporúča na vlasy s poškodeným vláknom vplyvom trvalej, farbenie, melírovanie, smogu a na vlasy jemné so sklonom k padaniu.


Alva BIO Kofeínový kondicionér proti vypadávaniu vlasov 250 ml
12,90 €

Kofeínový kondicionér posilňuje vlasy a dodáva im hodvábny lesk. Vlasy sú po použití jemné, poddajné a ľahšie sa rozčesávajú. Vďaka exkluzívnemu zloženiu kondicionér preniká až k vlasovému folikulu a stará sa o neho.


Balzam pre jemné vlasy bez objemu Volume (Conditioner) 500 ml
3,50 €

Novinka

Balzam pre jemné vlasy bez objemu Volume je určený pre ľahšie rozčesávanie jemných a zľahnutých vlasov, ktorým dodáva nadýchaný objem bez zaťaženia (v kombinácii so Syoss Volume šampónom ). Posilňuje vlasy bez zaťaženia a predovšetkým uhladzuje vlasové vlákno pre lepšiu rozčesávateľnosť.


Balzam pre slabé a krehké vlasy Ceramide Complex (Conditioner) 500 ml
3,50 €

Novinka

Balzam pre slabé a krehké vlasy Ceramide Complex uhladzuje vlasové vlákno pre lepšiu rozčesávateľnosť. Intenzívne posilňuje vlasy pre až 10 x silnejšie vlasy (v porovnaní s neošetrenými vlasmi). Preniká do hĺbky vlasu a obnovuje vlasové vlákno v bunkách, vo všetkých vrstvách až ku končekom.


Brazil Keratin Darčeková sada cystínu
19,60 €

Darčeková sada obsahuje:

Rekonštrukčný šampón pre poškodené vlasy ( Dtangler cystín Shampoo) 300 ml Rekonštrukčná balzam pre poškodené vlasy ( Dtangler cystín Balm) 300 ml Uhladzujúci stylingový sprej (Keratin Sleek Protector) 100 ml .