Gestil Regeneračný balzam WONDER
9,70 €

Vyskúšajte jedinečný vlasový balzam Gestil, ktorý je vyhlásený svojimi blahodarnými regeneračnými účinkami. Gestil Wonder sa vďaka svojmu výnimočnému zloženiu odporúča na vlasy s poškodeným vláknom vplyvom trvalej, farbenie, melírovanie, smogu a na vlasy jemné so sklonom k padaniu.


Alcina Balzam pre normálne a jemné vlasy (Acidic Conditioner) 250 ml
11,30 €

Novinka

Balzam pre normálne a jemné vlasy od značky Alcina uľahčuje rozčesávanie vlasov, posilňuje štruktúru vlasov a dodáva im lesk a vitalitu. Je vhodný pre každodenné použitie. S týmto balzamom budú vaše vlasy hebké na dotyk a plné lesku na pohľad!.


Alcina Balzam pre zrelé, farbené vlasy AgeVital
12,10 €

Novinka

Balzam pre zrelé, farbené vlasy AgeVital zlepšuje štruktúru vlasov a dodáva im pružnosť a pevnosť. Vyživuje vlasy od korienkov ku končekom, regeneruje ich a uľahčuje ich rozčesávanie.


Alcina Kašmírový balzam na vlasy Cashmere ( Hair Balm) 150 ml
11,30 €

Novinka

Kašmírový balzam na vlasy Cashmere je určený pre starostlivosť o vlasy predovšetkým v zimnom období. Dodáva vlasom pružnosť, lesk a vyhladzuje ich štruktúru. Navyše redukuje elektrostatický náboj a uľahčuje ich rozčesávanie.


Aussie Kondicionér pre jemné vlasy bez objemu Aussome Volume (Conditioner)
5,90 €

Predstavujeme vám kondicionér pre jemné vlasy bez objemu Aussome Volume od značky Aussie . Tento šampón pomôže pozdvihnúť vaše vlasy bez objemu a dodá im na objeme! Navyše si zamilujete jeho vôňu. Aktívne látky:

výťažky z austrálskeho chmeľu – dodá vlasom objem a plnosť od korienkov ku končekom.


Aussie Kondicionér pre každodenné umývanie vlasov Mega (Conditioner)
5,90 €

5,30 €

Akcia

Kondicionér pre každodenné umývanie vlasov Mega od značky Aussie šetrne čistí a chráni vaše vlasy. Je vhodný pre každodenné použitie – nezaťažuje vlasy a dodáva im potrebný lesk a starostlivosť. Aktívne látky:

výťažky z austrálskej kvety Kangaroo Paw – dodávajú vlasom vitalitu a lesk. .