Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Agfaphoto Compact DC 5200 KODAK WPZ2 (KOWPZ2WH), biela
Agfaphoto Compact DC 5200

Kompaktný digitálny fotoaparát 8 × digitálnym zoomom sa môže pochváliť 21 miliónmi pixelov. Agfa Compact DC 5200 je vybavený CMOS snímačom a výborne fotí aj za horších svetelných podmienok. Videá natáča v HD kvalite. Nechýba stabilizácia obrazu, vstavaný blesk či samospúšť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Agfa Compact DC 8200 KODAK WPZ2 (KOWPZ2WH), biela
Agfa Compact DC 8200

Zaobstaráte s ním krásne snímky z dovoleniek, z rodinných stretnutí, z výletov a z ďalších pekných akcií – kompaktný digitálny fotoaparát Agfa Compact DC 8200 zhotovuje fotografie s rozlíšením až 18 Mpx a Full HD 1080p videá. Domov vám dorazí aj s 16GB pamäťovou SD kartou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
KODAK WPZ2 (KOWPZ2WH), biela KODAK WPZ2 (KOWPZ2WH), biela
KODAK WPZ2 (KOWPZ2WH), biela

Digitálny fotoaparát s 4× optickým priblížením, 6× digitálnym zoomom, s kvalitným 16 MPx snímačom, záznamom videa v kvalite 1080p, s digitálnou stabilizáciou obrazu a 2,7“ LCD displejom. Funkcia panoramatický snímok, detekcia tváre a rad ďalších. Podpora pamäťových kariet SD.

môžete mať 26.09

Partner: CZC.cz
FujiFilm Instax mini 11 FujiFilm Instax MINI 12 Summer Bundle
FujiFilm Instax mini 11

Štýlový instantný fotoaparát vaše zážitky premení na fotografiu s rozmermi 62 × 46 mm. Fujifilm Instax mini 11 vašu fotografiu vytlačí už za 90 s a na jedno nabitie ich zvládne až 100. Nechýba ani blesk a selfie zrkadlo pre dokonalé fotografie pri každej príležitosti. Módne farebné prevedenia z neho robí nielen ideálneho spoločníka na akcie či výlety, ale aj štýlový doplnok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax MINI 12 Summer Bundle FujiFilm Instax MINI 12 Summer Bundle
FujiFilm Instax MINI 12 Summer Bundle

Zachytí tie najbláznivejšie a najveselejšie momenty vášho života a rovno ich vytlačí – šikovný instantný fotoaparát FujiFilm Instax MINI 12 Summer Bundle dokáže už za 90 s vyhotoviť čerstvo urobenú fotografiu. Má roztomilý dizajn inšpirovaný mydlovými bublinami. Ponúka množstvo skvelých fotorežimov vrátane novej funkcie korekcie paralaxy. Napájanie je z 2 AA batérií, do vybitia batérií dokáže urobiť až 100 snímok. Výhodný set s fotoalbumom a náplňou na 20 fotografií.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax Mini 40 FujiFilm Instax MINI 12 Summer Bundle
FujiFilm Instax Mini 40

Štýlový instantný fotoaparát vaše zážitky premení na fotografiu s rozmermi 62 × 46 mm. Fujifilm Instax mini 40 vašu fotografiu vytlačí už za 90 s a na jedno nabitie ich zvládne až 100. Nechýba ani blesk a selfie zrkadlo pre dokonalé fotografie pri každej príležitosti. Retro dizajn v štýle tradičných fotoaparátov z neho robí nielen ideálneho spoločníka na akcie či výlety, ale aj štýlový doplnok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax SQ1 SONY ZV-1 vlogovací fotoaparát/kamera (ZV1BDI.EU)
FujiFilm Instax SQ1

Štýlový instantný fotoaparát vaše zážitky premení na fotografie s rozmermi 62 × 62 mm. Fujifilm Instax SQ1 vašu fotografiu vytlačí už za 90 s a na jedno nabitie ich zvládne až 300. Nechýba ani blesk a selfie zrkadlo pre dokonalé fotografie pri každej príležitosti. Unisex dizajn v módnych farbách z neho robí dokonalý módny doplnok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax mini 12 SONY ZV-1 vlogovací fotoaparát/kamera (ZV1BDI.EU)
FujiFilm Instax mini 12

Zachytí tie najbláznivejšie a najveselejšie momenty vášho života a rovno ich vytlačí – šikovný instantný fotoaparát FujiFilm Instax mini 12 dokáže už za 90 s vyhotoviť čerstvo vyhotovenú fotografiu. Má roztomilý dizajn inšpirovaný mydlovými bublinami. Ponúka množstvo skvelých fotorežimov vrátane novej funkcie korekcie paralaxy. Napájanie je z 2 AA batérií, do vybitia batérií dokáže urobiť až 100 snímok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
SONY ZV-1 vlogovací fotoaparát/kamera (ZV1BDI.EU) SONY ZV-1 vlogovací fotoaparát/kamera (ZV1BDI.EU)
SONY ZV-1 vlogovací fotoaparát/kamera (ZV1BDI.EU)
Sony Days: Akčné ceny na vybranú elektroniku značky Sony. Kompletná ponuka tu.

Kompaktný digitálny fotoaparát je tým pravým spoločníkom pre všetkých zanietených vloggerov. Sony ZV-1 je vybavený 20,1 Mpx CMOS Exmor RS snímačom, objektívom ZEISS Vario-Sonnar T a polohovateľným 3 "LCD TFT displejom. Vďaka stabilizátora a komplexnému systému ostrenia vyhotovuje kvalitné fotografie a 4K videá.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax Wide 300 Toffee Canon PowerShot Zoom Essential Kit (4838C014)
FujiFilm Instax Wide 300 Toffee

Štýlový instantný fotoaparát vaše zážitky premení na fotografiu s rozmermi 62 × 99 mm. Fujifilm Instax Wide 300 vás na displeji informuje o počte zostávajúcich snímok a na jedno nabitie ich zvládne až 100. Nechýba ani blesk pre dokonalé fotografie pri každej príležitosti. Módne farebné prevedenia z neho robí nielen ideálneho spoločníka na akcie či výlety, ale aj štýlový doplnok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Mini EVO Brown Canon PowerShot Zoom Essential Kit (4838C014)
FujiFilm Mini EVO Brown

Stylový instantní fotoaparát vaše zážitky promění na tištěnou fotografii během pouhých 16 s. FujiFilm Instax Mini EVO Brown jich na jedno nabití zvládne vytisknout až 100. Automatický blesk, až 100 digitálních efektů a dva režimy tisku napomáhají vytvářet perfektní fotografie. Retro vzhled z něj dělá stylový doplněk.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Canon PowerShot Zoom Essential Kit (4838C014) Canon PowerShot Zoom Essential Kit (4838C014)
Canon PowerShot Zoom Essential Kit (4838C014)
Cashback Canon – 50 EUR naspäť!

Fotoaparát so superzoomom sa môže pochváliť výbornou optikou. Canon PowerShot Zoom Essential Kit (4838C014) vyhotovuje videá a fotografie vo Full HD kvalite. Vďaka 4osovej stabilizácie obrazu sú perfektne ostré. Konektivitu zaručujú Wi-Fi a Bluetooth. Vďaka malej veľkosti padne priamo do dlane. Ideálne pre rodinné slávnosti či výlety do divokej prírody. Pamäťová karta a USB-C nabíjačka sú súčasťou balenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL