Greatstore Komoda z mangovníkového dreva 60x35x75 cm

Greatstore Komoda z mangovníkového dreva 60x35x75 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Z tejto komody vyžaruje elegantný šarm a bude pútavým prvkom vášho interiéru. Táto skrinka je vyrobená z masívneho mangovníkového dreva, čo je tvrdé drevo s hustou štruktúrou. Hrubé mangovníkové drevo sa môže pochváliť nielen pevnosťou, ktorá unesie veľkú hmotnosť, ale aj odolnosťou voči opotrebovan Celý popis
427,65 €
Vrátane DPH
355 €
-16%
Doprava zadarmo
Partner: Greatstore

Skladom u partnera 5+ kusov

8.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059765259

Popis

Z tejto komody vyžaruje elegantný šarm a bude pútavým prvkom vášho interiéru.

Táto skrinka je vyrobená z masívneho mangovníkového dreva, čo je tvrdé drevo s hustou štruktúrou. Hrubé mangovníkové drevo sa môže pochváliť nielen pevnosťou, ktorá unesie veľkú hmotnosť, ale aj odolnosťou voči opotrebovaniu. V dôsledku toho je táto krásne navrhnutá skrinka mimoriadne stabilná, trvácna a pútavá. Táto skrinka je ručne vyrobená a vďaka peknej štruktúre dreva je každý kus tohto nábytku jedinečný a mierne odlišný od ostatných kusov. Má 2 skrinky s 2 dvierkami, ktoré poskytujú dostatok priestoru na uloženie zápisníkov, kníh, ale aj rôznych ďalších predmetov.

Dôležitá poznámka: Textúra jednotlivých výrobkov sa môže líšiť, a preto je každý kus jedinečný; dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

  • Materiál: Mangový masív a železo s práškovou povrchovou úpravou
  • Rozmery: 60 × 35 × 75 cm (Š x H x V)
  • Povrch: Leštený, natieraný a lakovaný
  • S 2 dvierkami