IDEA nábytok Komoda 1504
117 € 59 €

Komoda 1504, vo vyhotovení buk, sa bude hodiť na uloženie bielizne aj dokumentov. Komoda obsahuje 1 malé a 1 veľké dvierka, za ktorými sa nachádzajú 2 police, z toho 1 variabilná, a 2 zásuvky s hĺbkou 30 cm. Komoda môže priestor aj pekne oživiť, na jej plochu umiestnite dekorácie a fotografie.

IDEA nábytok Komoda 3 dvere + 7 zásuviek CORONA vosk
568 € 333,50 €
+ doprava zadarmo

Komoda 3 dvere + 7 zásuviek CORONA masív borovica, voskovaná v medovom odtieni, bude ozdobou každej obývacej izby, spálne či pracovne, zariadenej nábytkom Corona. Komoda obsahuje dva úložné priestory za tromi dvierkami, policu a sedem zásuviek s kovovými úchytkami. Komoda je súčasťou zostavy Corona.

IDEA nábytok Komoda 2 dvere + 5 zásuviek CORONA vosk
439 € 255 €
+ doprava zadarmo

Komoda 2 dvere + 5 zásuviek CORONA, vo vyhotovení masív borovica, voskovaná v medovom odtieni, je súčasťou zostavy Corona. Komoda obsahuje dva úložné priestory vybavené dvierkami s kovovými úchytkami a pántmi a päť zásuviek s kovovými ozdobnými úchytkami. Komodu je možné doplniť nadstavcom Corona.

Danish Style Komoda Baroq, 97 cm, čierna-32%
363,79 € 244 €

Akcia

Komoda Baroq je kvalitne spracovaný nábytok z MDF, ktorý pôsobí veľmi elegantným dojmom. Bonusom sú 3 šuplíky, ktoré pre vás zaistia veľký úložný priestor.

Danish Style Komoda Baroq, 102 cm, čierna-31%
348,56 € 240 €

Akcia

Komoda Baroq je kvalitne spracovaný nábytok z MDF, ktorý pôsobí veľmi elegantným dojmom. Bonusom je 5 šuplíkov, ktoré pre vás zaistia veľký úložný priestor.

IDEA nábytok Komoda TORINO
192 € 98 €

Komoda TORINO v prevedení masív borovica lak je vhodná do spálne, obývačky, pracovne a študentskej izby s masívnym nábytkom. Komoda obsahuje 2 menšie a 3 väčšie zásuvky s kovovými pojazdmi, využijete ju na uloženie dokumentov alebo bielizne. Komoda so zásuvkami nájde svoje využitie takmer všade.

Konzolový stolík 90x30x75 cm sheeshamový masív
177 €
+ doprava zadarmo

Tento konzolový stolík je sofistikovaný a elegantný, a vďaka sheeshamového masívu a železným nohám s práškovou úpravou dodá vintage kúzlo a priemyselný štýl. Tento halový stôl má 1 zásuvku a 1 poličku na rôzne veci, a bude určite praktickým a pútavým doplnkom vo vašej domácnosti. Tento konzolový stô

IDEA nábytok Komoda 4
168 € 86,50 €

Komoda 4 v prevedení masív borovica lak je vhodná do každej spálne s masívnym nábytkom. Komoda obsahuje 2 úzké a 3 široké zásuvky s kovovými pojazdmi. Hĺbka zásuvky je 27,5 cm. Komoda nájde svoje uplatnenie i v detskej izbe. Komodu možno kombinovať s ostatnými výrobkami z masívu.

IDEA nábytok Komoda 2 dvere + 4 zásuvky TORINO
329 € 169 €

Komoda 2 dvere + 4 zásuvky TORINO v prevedení masív borovica lak má 4 zásuvky s kovovými pojazdmi, 2 plné dvere a 1 policu na dokumenty, ale aj bielizeň, záleží na tom, v ktorej miestnosti sa bude nachádzať. Komody totiž nájdu svoje uplatnenie ako v obývačke a pracovni, tak spálni a detskej izbe.

IDEA nábytok Bielizník 918 lakovaný
157 € 71 €

Bielizník 918 lakovaný v prevedení masív borovica lak má 2 úzke a 3 široké zásuvky s kovovými pojazdmi, hĺbka zásuvky je 32,5 cm. Bielizník nechá priestor na obrázky na stenách i dekorácie postavené na jeho ploche. Ak nechcete zaplniť celý priestor vysokými skriňami, odporúčame vám bielizník.

Black Red White Komoda: Kada - Kom2d2s
139 €

Charakteristika: •    Komoda KOM2D2S z kolekcie KADA. •    Komoda je rozdelená na 2 časti. •    Horná časť obsahuje 2 zásuvky. •    Dolná časť 2-dverovej skrinky obsahuje vo vnútri 1 policu. •    Zásuvky sú vybavené koľajničkami značky HETTICH. •…

IDEA nábytok Komoda JACKY 3 dub/biela
211 € 125,50 €

Komoda JACKY 3 dub biela sa bude hodiť do priestorov s nábytkom vo farebnom vyhotovení dub Sonoma/biela. Komoda obsahuje 2 zásuvky s kovovými pojazdmi a úložné priestory vybavené 4 dvierkami, vnútri ktorých sú 4 variabilné police. Komoda poslúži v obývacej izbe na dokumenty, v spálni na bielizeň.

Komoda, 8 zásuviek, sivá
123 €
+ doprava zadarmo

Komoda s 8 zásuvkami má retro dizajn s elegantnými ozdobnými prvkami. Táto príručná skrinka predstavuje praktický, a zároveň dekoratívny doplnok do spálne, obývačky či predsiene. Obdĺžniková doska je ako stvorená na odkladanie telefónu alebo na vystavenie rôznych ozdobných prvkov, ako napríklad rámi

IDEA nábytok Bielizník 2982 biely
55 € 35,50 €

Bielizník 2982, vo farebnom vyhotovení biela, sa bude hodiť do detskej či študentskej izby a spálne zariadenej bielym nábytkom. Bielizník obsahuje štyri zásuvky s plastovými pojazdmi a úchytkami, s rozmerom zásuvky 54 × 24 × 8 cm. Do zásuviek bielizníka uložíte ako bielizeň, tak dokumenty či hračky.

TEMPO KONDELA Komoda 2D1S, dub sonoma, TEYO
59 €

Každý malý super hrdina potrebuje super izbu, kde môže rozvíjať svoju kreativitu, učiť sa, snívať a pokojne spávať. Zariaďte mu izbu detskou zostavou TEYO.

IDEA nábytok Bielizník 918B biely lak
168 € 102 €

Ak preferujete v domácnosti masívny nábytok, potom by vašej pozornosti nemal ujsť nábytok vo vyhotovení biely lak. Bielizník 918B, masív borovica, biely lak, vám poskytne priestor na bielizeň či dokumenty. Bielizník obsahuje 2 úzke a 3 široké zásuvky s kovovými pojazdmi, s hĺbkou zásuvky 32,5 cm.

Príručná skrinka, 5 zásuviek, hnedá
104 €
+ doprava zadarmo

Skrinka s 5 zásuvkami má retro dizajn s elegantnými ozdobnými prvkami. Táto komoda predstavuje praktický, a zároveň dekoratívny doplnok do spálne, obývačky či predsiene. Obdĺžniková doska je ako stvorená na odkladanie telefónu alebo na vystavenie rôznych ozdobných prvkov, ako napríklad rámikov s fot

Black Red White Komoda: Balder - Kom4d
103 €

Charakteristika: •    Priestranná komoda KOM4D z kolekcie BALDER. •    Štvordverová komoda ponúka úložný priestor v podobe 4 praktických regálov. •    Jednoduché rukoväte umožňujú ľahkú manipuláciu s otváraním a zatváraním dvierok. •    Jednoduchá montáž. Kolekcia BALDER ponúka jednoduchosť a…

IDEA nábytok Bielizník 1507 buk
156 € 86,50 €

Bielizník 1507, vo vyhotovení buk, je vhodný do izby zariadenej nábytkom vo vyhotovení buk. Bielizník má dva úložné priestory vybavené dvierkami, v ktorých sa nachádzajú 2 variabilné police. Uprostred bielizníka sú 4 zásuvky s hĺbkou 30 cm. Do bielizníka uschováte drobné věci a bielizeň.

IDEA nábytok Bielizník 2 dvierka + 4 zásuvky 1507 biely
156 € 86,50 €

Bielizník 2 dvierka + 4 zásuvky 1507, biela, poslúži v každej domácnosti. Bielizník obsahuje štyri zásuvky a dva úložné priestory vybavené dvierkami, v ktorých sa nachádzajú police. V spálni pojme bielizeň, v obývacej izbe bude slúžiť ako komoda na uloženie kníh, v chodbe potom uloží prezuvky.

IDEA nábytok Komoda 4 zásuvky GRAPHIC tmavý dub/sivá
149 € 86,50 €

Komodu umiestnite do spálne aj chodby. Komoda 4 zásuvky GRAPHIC tmavý dub/sivá môže stáť samostatne alebo po boku nábytku GRAPHIC vo farebnom vyhotovení tmavý dub/sivý. Komoda obsahuje 4 zásuvky s kovovými pojazdmi 80 × 11 × 31 cm, horná zásuvka 80 × 9 × 31 cm, plastové sivé úchytky, dĺžka 128 mm.

IDEA nábytok Komoda 4 zásuvky TORINO
129 € 67 €

Komoda 4 zásuvky TORINO, vo vyhotovení masív borovica lak, má svoje využitie predovšetkým v interiéroch zariadených masívnym nábytkom. Komoda obsahuje štyri zásuvky s kovovými pojazdmi a poslúži na drobné veci či bielizeň, možno ju totiž umiestniť po boku lôžka, písacieho stola i skrinky na topánky.

IDEA nábytok Bielizník 8116 buk
117 € 59 €

Nábytok vo vyhotovení buk má, vo väčšine prípadov, jednoduchý dizajn, dá sa dobre kombinovať a nie je finančne náročný. Bielizník 8116 vo vyhotovení buk obsahuje štyri zásuvky s hĺbkou 30 cm. Bielizník využijete v každej izbe zariadenej nábytkom vo vyhotovení buk, všade vám bude dobre slúžiť.

IDEA nábytok Bielizník 61506
98 € 55 €

Bielizník 61506 vo farebnom vyhotovení orech/biely má 4 praktické zásuvky na uloženie najrôznejších drobností. Bielizník nemusí slúžiť iba na bielizeň, vedľa pracovného stola nahradí kontajner. Úzky bielizník využijete pri lôžku ako nočný stolík. Bielizník doplní nábytok vo vyhotovení orech/biely.

IDEA nábytok Komoda JACKY 1 dub/biela
94 € 55 €

Komoda JACKY 1 dub/biela sa bude hodiť do spálne zariadenej nábytkom vo vyhotovení dub Sonoma/biely. Moderná komoda obsahuje 1 zásuvku s kovovými pojazdmi. Komoda obsahuje malé a veľké dvierka, vnútri 2 variabilné police. Komoda JACKY 1 bude v izbe stáť samostatne alebo s ďalšími komodami JACKY.

IDEA nábytok Bielizník so zásuvkami 7982A
55 € 35,50 €

Bielizníky so zásuvkami sú praktické ako na ukladanie bielizne, tak dokumentov. Bielizník so zásuvkami 7982, vo vyhotovení buk, obsahuje 4 zásuvky s plastovými pojazdmi a úchytkami, s rozmerem zásuvky 54 × 24 × 8 cm. Bielizník sa bude hodiť do každej izby zariadenej nábytkom vo vyhotovení buk.

IDEA nábytok Komoda 1
58 € 27,50 €

Komoda 1 v prevedení masív borovica má 2 zásuvky s kovovými pojazdmi na dokumenty a drobnosti, záleží na tom, v ktorej miestnosti sa bude nachádzať. Komoda nájde svoje uplatnenie vedľa lôžka v spálni aj detskej izbe. Komodu možno kombinovať s lôžkami a ostatnými výrobkami z masívu.

IDEA nábytok Bielizník 4 zásuvky 8034
137 € 86,50 €

Bielizník 4 zásuvky 8034 v prevedení masív borovica je pomocníkom v každej domácnosti. Prehľadne usporiadaná bielizeň a osušky nemusia zaberať miesto v skrini. Bielizník má 4 široké zásuvky s kovovými pojazdmi. Hĺbka zásuvky je 32,5 cm. Bielizník je vhodný do každej spálne s masívnym nábytkom.

IDEA nábytok Komoda 5
270 € 125,50 €

Komoda 5 v prevedení masív borovica lak je skvelým kúskom nábytku, ktorý zaujme miesto v predsieni, šatni, obývačke a izbe. Komoda má 6 zásuviek s kovovými pojazdmi a skrinku s dvierkami a variabilnou policou, využijete ju ako bielizník pre celú rodinu. Hĺbka zásuvky je 27,5 cm.

IDEA nábytok Komoda PEGGY 1 dub
59 € 35,50 €

Komoda PEGGY 1 vo farebnom vyhotovení dub Sonoma je riešením pre každý priestor, za 2 dvierka umiestnite oblečenie, uteráky, knihy, dokumenty či hračky. Malá komoda obsahuje iba jednu variabilnú policu. Svetlá komoda bude stáť po boku pracovného stola vo vašej pracovni, tak v spálni vedľa skrine.

IDEA nábytok Truhlica CORONA vosk 16451
282 € 149 €

Truhlica CORONA vosk 16451 v prevedení masív borovica v medovom odtieni, je úžasným doplnkom do obývacej izby a spálne. Truhlicu zdobia kovové úchytky a petlica, využijete ju ako konferenčný stolík či bielizník. Rustikálna truhlica pojme veľa vecí a oživí miestnosť. Súčasť zostavy Corona.

IDEA nábytok Komoda 1501
105 € 45,50 €

Komoda 1501, vo vyhotovení buk, je praktická, obsahuje priestor vybavený dvierkami, ktorý delí jedna variabilná polica. Komoda poslúži ako praktický bielizník, aj v chodbe na uloženie topánok, v šatni na sezónnych vecí a v detskej izbe na hračky. Komoda sa bude hodiť do izby vo vyhotovení buk.

IDEA nábytok Komoda so zásuvkami 1502
117 € 67 €

Komoda so zásuvkami 1502, vo farebnom vyhotovení buk, obsahuje štyri široké zásuvky, do ktorých uložíte najrôznejšiu bielizeň. Praktická komoda však skvele doplní aj pracovný stôl vo vašej kancelárii, v detskej izbe potom poslúži na drobné hračky. V spálni do komody uložíte uteráky, deky a bielizeň.

TEMPO KONDELA Komoda, dub sonoma, GARBO 3
59 €

Príjemný nábytok ku príjemným ľuďom. Skrášlite si svet okolo vás a dajte šancu aj tejto značke GARBO. Budete prekvapení, koľko úložného priestoru v sebe ukrýva.

IDEA nábytok Bielizník 61503 orech/biela
156 € 90,50 €

Bielizník 61503, vo farebnom vyhotovení orech/biely, obsahuje šikovný úložný priestor. Bielizník má posuvné dvierka, za ktorými sa nachádza priestor s jednou variabilnou policou. Okrem tohto priestoru na uteráky či posteľnú bielizeň má štyri zásuvky s hĺbkou 30 cm na uloženie bielizne a doplnkov.

TEMPO KONDELA Komoda, biela/prírodná, TALAS
69 €

Novinka

Hľadáte praktický a šikovný úložný priestor, do ktorého schováte všetko potrebné? Komoda TALAS je tým ideálnym riešením. V prevedení biela a prírodná.

IDEA nábytok Truhla 8871 lak
117 € 71 €

Truhla 8871, vo vyhotovení masív borovica lak, bude vyzerať skvele v spálni miesto bielizníka, v obývacej izbe miesto konferenčného stolíka a v chodbe ju potom ozdobíte dekoráciami a uschováte do nej prezuvky. Truhla poslúži aj deťom na hračky. Truhlu využijete aj na chalupe a chate.

TEMPO KONDELA Komoda, biela, MIRANDA TYP 1
117 €

Novinka

Komody sa tešia veľkej obľube už stáročia a inak tomu nie je ani dnes. Potešte sa aj vy novou komodou MIRANDA TYP 1. V nadčasovom bielom prevedení.

Drevený regál s 5 prútenými košíkmi, biely
88 €
+ doprava zadarmo

Tento nádherný regál je vyrobený z vysokokvalitného dreva a má jednoduchý, no štýlový dizajn. Môžete si doňho odložiť množstvo vecí a navyše skrášli zariadenie vášho príbytku. Drevený regál sa dodáva spolu s piatimi prútenými košíkmi, a tak poskytuje dostatok úložného priestoru na vaše cennosti a zá

IDEA nábytok Komoda 2
90 € 47,50 €

Komoda 2, masív borovica lak, sa bude hodiť po boku lôžka vo vyhotovení masív. Malá komoda obsahuje 3 zásuvky s kovovými pojazdmi, s hĺbkou zásuvky 27,5 cm. Uložíte tak do nej najrôznejšie dokumenty, knihy, časopisy a iné drobnosti. Komoda 2 poslúži aj vedľa pracovného stola miesto kontajnera.

IDEA nábytok Komoda príborník ABACO
400 € 208 €

Komoda príborník ABACO v prevedení masív borovica lak je oživením jedálne. Pekný príborník obsahuje 3 zásuvky s kovovými pojazdmi a 3 skrinky s dvierkami, obsahujúce variabilné police. Do príborníka uložíte hrnce, plechy a kuchynské náčinie. Príborník ABACO bude vyzerať dobre aj na chalupe a chate.