The Urban by Walberg Elektrokolobežka EGRET-TEN V3 X 36V

The Urban by Walberg Elektrokolobežka EGRET-TEN V3 X 36V

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Hľadáte najlepšiu elektrokolobežku na trhu? Chcete takú, ktorá spája
design, radosť z jazdy a bezpečnosť? Zoznam predností elektrokolobežky EGRET–TEN
je dlhý, čo potvrdzujú aj početné víťazstvá v testoch produktov
na trhu.
Celý popis
1 299 €
Partner: Origos

Už sa nepredáva

Doručenie na adresu nedostupné

Kód: 100039722492

Popis

Hľadáte najlepšiu elektrokolobežku na trhu? Chcete takú, ktorá spája design, radosť z jazdy a bezpečnosť? Zoznam predností elektrokolobežky EGRET–TEN je dlhý, čo potvrdzujú aj početné víťazstvá v testoch produktov na trhu. Žiadny iný model sa nevyznačuje takými výnimočnými jazdnými charakteristikami. Len teraz môžete získať EGRET–TEN v zmenšenej verzii, vybavenej menej silným motorom a menšou batériou, a to za bezkonkurenčnú cenu. 

KOMFORT JAZDY

Vďaka 10“ vzduchovým kolesám poskytuje tento model príjemný a bezpečný zážitok z jazdy na takmer každom povrchu. Výška riadidiel sa dá prispôsobiť výške vodiča. Vodič si môže vybrať medzi piatimi rozličnými rýchlostnými stupňami, pričom rýchlosť kontroluje jednoducho – len jedným prostom – na prepínači obmedzovača rýchlosti. Maximálna rýchlosť elektrokolobežky je 25 km / h. Široké stúpadlo zabezpečuje dostatok priestoru pre nohy, čo vodič ocení hlavne pri dlhších jazdách.

MOTOR

Efektívny výkon motora je 350 wattov a maximálny menovitý výkon je 650 wattov. Napätie je 36 V, kapacita 10,4 Ah. Elektrokolobežka prejde na jedno nabitie až 30 km. Čo sa týka batérie, na 100 % svojej kapacity sa nabije za štyri hodiny a na 70 % len za dve hodiny.

BEZPEČNOSŤ

Dve mechanické kotúčové brzdy (predná a zadná) zaručujú vynikajúci brzdný výkon s dobrou moduláciou. Zabudovaný systém svetiel zabezpečí nielen dobré osvetlenie cesty pred elektrokolobežkou, ale aj že vodič je poriadne viditeľný pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Maximálne zaťaženie elektrokolobežky je 100 kgTEN V3 X 36V je odolný voči striekajúcej vode.

VLASTNOSTI

Skladanie elektrokolobežky je veľmi rýchle (107 × 18,5 × 38 cm). Celkové rozmery v zloženom stave a váha len 17 kg umožňujú bezproblémový prevoz; elektrokolobežka sa dá vložiť do kufra auta alebo vziať so sebou do prostriedku hromadnej prepravy. Rozloženie je rovnako jednoduché ako zloženie. Skladací mechanizmus je overený a bol odskúšaný, správne použitý je bezpečný a spoľahlivý. Výška riadidiel je 74až 97 cm od nášľapnej plochy. Rozmery rozloženej elektrokolobežky sú 115 × 54,5 × 95 – 115 cm.