SXT Elektrická kolobežka LIGHT ECO BLACK

Značka: SXT Náš kód: 100002767004

Partnerský predajDoprava zadarmo

SXT Elektrická kolobežka LIGHT ECO BLACK

Elektrická kolobežka, skladacia, výkon 350 W, rýchlosť 27 km/h, maximálny dojazd 30 km, váha 10,7 kg, nabíjanie 3 h, stúpanie 15°, batéria Li-Ion 24 V 6,5 Ah, nosnosť 125 kg, rekuperácia, tempomant, LED osvetlenie, elektromagnetická a nožná brzda, odpruženie predné a zadné, duté kolesá 8,5". Celý popis

799
799 € vrátane DPHBežná cena: 899 €, Ušetríte 100 € (11 %)
Cena s MALL kartou:
769 €
Viac info tu

Náš kód: 100002767004

Popis

Popis produktu

Nová éra elektromobility v meste je tu! vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a komponentov, elektrická kolobežka SXT Light Eco disponuje mnohými presvedčivými argumentmi je so svojimi 10.7 kg momentálne druhou najľahšou kolobežkou na svete!

Váha 10,7 kg vrátane batérie je pri tejto technickej výbave takmer neprekonateľná. Len použitím vysoko kvalitných odľahčených materiálov 6061 T6 Aluminium, je možné zvládnuť spoľahlivo aj tie najťažšie podmienky. Súčasne dokážete tento model na základe svojej super kompaktnej konštrukcie s rozmermi 94.5 × 30 × 13.5 cm v zloženom stave so sebou vziať a uložiť všade, napr. v kufri auta, v autobuse, atd.

Kolobežka SXT Light Eco je poháňaná na prednom kolese bezkartáčovým motorom s maximálnym výkonom 350 W, ktorého spotreba 7,5 Wh/km predstavuje prevádzkové náklady 1,50 EUR pri najazdených 100 km. Kolobežka SXT Light Eco je prvým modelom zo svojej rady, ktorý je vybavený KERS technológiou (systém rekuperácie kinetickej energie) používanou napríklad vo Formule 1. Elektromagnetická brzda na prednej osi umožní úsporu energie a tým vlastne zvyšuje dojazd o 60%. Duálny brzdový systém umožňuje ovládať rukou elektromagnetickú brzdu, ktorá zároveň aktivuje KERS systém na prednej osi a súčasne možno ovládať nohou brzdu na zadnej osi. Elektromagnetická brzda pracuje bez stáleho mechanického trenia a nepodlieha tým žiadnemu opotrebeniu.

Patentovaná riadiaca jednotka UBHI združuje všetky elementy ovládania ako plyn, brzda, svetlo a svetelný senzor, klaksón, LCD displej a tempomat. Vstavané LED svetlo disponuje 6 vysoko výkonnými LED žiarovkami, ktoré osvetľujú aj LCD displej prostredníctvom senzora jasnosti, resp. sa automaticky vypnú. Na LCD displeji sú zobrazované hodnoty ako počet najazdených km za deň, celkový počet km, rýchlosť, stav nabitia batérie, vonkajšia teplota. Pre prípad včasného varovania ostatných účastníkov premávky disponuje UBHI systém aj tzv. Piezo klaksónom, ktorý po stlačení tlačidla zazvoní.

Elektrická kolobežka disponuje dutými kolesami 8,5". Vylučuje sa tým možnosť poškodenia kolies alebo defektu a zároveň ponúka ten istý efekt ako pri vzduchových pneumatikách. Kolobežka SXT Light Eco je vybavená tlmičmi na prednej aj zadnej osi, aby zapezbečila optimálny komfort jazdy. Počas jazdy je možné aktivovať si tempomat, ktorý urdží požadovanú rýchlosť bez toho aby ste museli ďalej ovládať akcelerátor.

Kolobežka je vybavený funkciu Kick-Start, ktorá zabráni neplánovanému pohybu alebo jazde kolobežky. Pre naštartovanie je nutné kolobežku uviesť do pohybu nohou a súčasne tlačiť páčku akcelerátora, aby sa aktivoval pohyb motora. Táto funkcia môže byť v prípade potreby cez riadiacu jednotku UBHI deaktivovaná.

Rýchlosť je možné nastaviť. Možné sú stupne s obmedzením na 12, 20, 25 km/h. Rýchlostný limit je možné cez riadiacu jednotku jednoducho aktivovať alebo deaktivovať. Ak chcete kolobežku zaparkovať, nemusíte pri tom používať bočný stojan ako pri väčšine iných modelov, ale stačí ho zložiť na akomkoľvek plochom mieste a to všetko v priebehu pár sekúnd. Rovnako rýchle je možné ju pripraviť znovu k jazde. 

 

Ďalšie údaje:

– čas nabíjania: 3 h

– konštrukcia: Aluminium 6061 T6

– osvetlenie: LED vpredu

– brzdové svetlo: Nie

– rozmery v zloženom stave: 94,5 × 30 × 13,5 cm

– rozmery v rozloženom stave: 94 × 30 × 116 cm

– kolesá: gumové vpredu, polyuretánové vzadu

– odpruženie: predné a zadné

– EU Homologizácia/schválené pre cesty: Nie

– prevádzkové náklady na 100 km: 1,20 EUR

– obsah balenia: kolobežka, nabíjačka, manuál

 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odporúčaný vek od 14 rokov
Nosnosť 125 kg
Farba čierna
Skladacie áno
Nafukovacie kolesá nie
Športové áno
Typ bŕzd elektromagnetická brzda, nožná
Veľkosť koliečok 8 mm
Stojan nie
Hmotnosť 10.7 kg
Typ elektrická kolobežka
Elektrický pohon YES