COSING Dojčiaci vankúš 195 cm
27,60 €

Cosing dojčiaci vankúš Sleeplease 195 cm je ideálnym pomocníkom v prvých spoločných momentoch života, kedy komfort matky a dieťaťa je dôležitý a potrebný. Možno využiť počas tehotenstva, počas kŕmenia alebo ako hniezdočko pre ležiacich novorodencov. Je elastický, odolný, veľmi ľahko sa udržuje a je extrémne jemný pre citlivú dojčenskú kožu.


COSING Dojčiaci vankúš Sleeplease
25,87 €

COSING Dojčiaci vankúš Sleeplease je krásny multifunkčný mäkučký dojčiaci vankúš, ktorý využijete počas tehotenstva, alebo neskôr aj na kŕmenie/spinkanie Vášho bábätka. Poťah je snímateľný, prateľný. Dĺžka 170 cm po obvode, poťah 100% bavlna.


COSING Dojčiaci vankúš Sleeplease Minky
29,50 €

Cosing dojčiaci vankúš Minka je ideálnym pomocníkom v prvých spoločných momentoch života, kedy komfort matky a dieťaťa je dôležitý a potrebný. Je skvelý počas tehotenstva, počas kŕmenia aj ako Hniezdo pre ležiaceho novorodenca. Dĺžka po obvode 175 cm.


DeltaBaby Comfybig podložka multifunkčná
48,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Delta Baby Comfybig podložka multifunkčná je dojčiaci vankúš pre podporu tehotenského bruška, oporu pri dojčení alebo pohodlné ležadlo pre bábätko.


Doomoo Buddy
63,99 €
+ doprava zadarmo

Buddy multifunkčný vankúš je vhodný ako pre dieťa, tak i pre jeho rodiča alebo tehotné ženy. Tehotným matkám umožňuje relax a odpočinok v príjemnej polohe. Poslúži i dieťaťu pri dojčení, kŕmení alebo ako komfortná podložka.


Träumeland Dojčiaci vankúš Bärenfreunde
59,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dojčiaci vankúš Bärenfreunde. V posledných týždňoch tehotenstva tak ponúka mamičkám väčšie pohodlie než obyčajný vankúš. Dieťaťu potom poskytuje optimálnu polohu pri dojčení.


Candide Šatka na dojčenie šedá
22,16 €

Šatka na dojčenie v modernej tmavošedej značky Candide je veľmi praktickou pomôckou pre mamičky, ktoré chcú svoje deti nakŕmiť diskrétne kdekoľvek. Šatka pôsobí ako súčasť odevu, veľkostne je univerzálne.


Kvalitex Vankúš na dojčenie Milanko, Sloníčatá zelená
20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný dojčiaci vankúš možno využiť nielen k pohodlnejšiemu dojčeniu, vankúšik pod nohy či hlavu, ale aj ako podporu tehotenského bruška alebo ako ležadlo pre bábätko.


Babymoov Set Dream Belt + Mum&B
62,31 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Babymoov Podporný tehotenský pás Dream Belt + Multifunkčný vankúš Mum & B je set obľúbených produktov pre pohodlie mamičky počas tehotenstva, ale aj neskôr pri dojčení bábätka.


Babymoov Multifunkčný vankúš Mum&B
40,34 €
+ doprava zadarmo

Babymoov Multifunkčný vankúš Mum & B s poťahom z 95% bavlny a náplňou s mikrogulôčkami – pohodlný a praktický. Využijete ako v tehotenstve, tak pri dojčení bábätka. Ergonomický, pekný doplnok do bytu. Prateľný poťah.


Badabulle Multifunkčný vankúš
42,55 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný vankúš je vhodný ako podpera pri dojčení, tiež pre samotné bábätka či pod hlavu. Dá sa využiť v priebehu celého tehotenstva, ergonomický tvar navodzuje úľavu v mnohých pozíciách, a to pri ležaní ako na boku, tak na chrbte.


Candide Dojčiaci vankúš Multirelax Air+ modrý
97,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dojčiaci vankúš Multirelax Air+ modrýpamäťovou penou je patentovaný a má rôizne využitie, ako napríklad prináša komfort v čase tehotenstva a potom aj pri dojčení alebo pri relaxovaní vášho dieťatka.


Candide Dojčiaci vankúš Multirelax Air+ sivý
97,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Dojčiaci vankúš Multirelax Air+ sivýpamäťovou penou je patentovaný a má rôzne využitie ako napríklad prináša komfort v čase tehotenstva a potom aj pri dojčení alebo pri relaxovaní vášho dieťatka.


Candide Hrejivý masážny pás 65 cm
17,37 €

Candide Hrejivý masážny pás pre upokojenie žalúdka a bolesti bruška vášho zlatíčka. Pás je ľahko nastaviteľný a hreje v priebehu niekoľkých minút.


Candide Hrejivý masážny pás hviezdičky
19 €

Hrejivý antikolikový masážny pás značky Candide je ideálny pre upokojenie žalúdka a bolesti bruška. Obsahuje hrejivé kôstky, ktoré upokoja detské bruško. Pás je nastaviteľný vďaka upevneniu na suchý zips.


Candide Dojčiaci vankúš
45,47 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Candide Dojčiaci vankúš, určený pre tehotné mamičky, ako dojčiaca podpora a potom aj na odpočívanie pre bábätko. Použité materiály: 50% bavlna, 50% polyester. Krásne moderné dizajny.


Candide Dojčiaci vankúš jersey-47%
62,14 €

32,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Dojčiaci vankúš Jersey bol špeciálne navrhnutý pre podporu bruška počas tehotenstva a neskôr napomáha k udržaniu dieťaťa v správnej polohe pre dojčenie. Mäkký multifunkčný vankúš je vhodný aj na hranie alebo pri odpočinku.


Candide Dojčiaci vankúš plátienko Origami
42,36 €
+ doprava zadarmo

Dojčiaci vankúš Origami bol špeciálne navrhnutý pre podporu bruška počas tehotenstva a neskôr napomáha k udržaniu dieťaťa v správnej polohe pre dojčenie. Mäkký multifunkčný vankúš, ktorý je vhodný ako podložka pre bábätko pri dojčení a hraní alebo pri odpočinku.


Candide Dojčiaci vankúš vodeodolný-47%
48,15 €

25,18 €

Posledný kus za túto cenu!

Dojčiaci vankúš vodeodolný Candide bol špeciálne navrhnutý pre podporu bruška počas tehotenstva a neskôr napomáha k udržaniu dieťaťa v správnej polohe pre dojčenie. Mäkký multifunkčný vankúš je tiež vhodný na hranie alebo pri odpočinku.


Candide Dojčiaci valček
13,65 €

Candide Dojčiaci valček – praktická pomôcka pre kojenie, kŕmenie vášho bábätka. Zabráni otlačeniu vašej ruky a dieťatku sa na ňom bude krásne ležať. Príjemný materiál.


Candide Multifunkčný Cosyrelax dojčiaci vankúš-42%
147,63 €

85,31 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Unikátny dojčiaci vankúš Cosyrelax značky Candide možno neskôr použiť ako kresielko pre väčšie deti. Mäkký a pohodlný dojčiaci vankúš je vhodný ako podložka pre bábätko pri dojčení a hraní alebo pri odpočinku. Dojčiaci vankúš je tiež veľkým pomocníkom pre tehotné ženy ako podpora pre rastúce bruško.


Candide Multifunkčný dojčiaci vankúš
56,59 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Candide Multifunkčný dojčiaci vankúš v dĺžke 180 cm s ergonomickým dizajnom pomôže Vám aj Vášmu dieťatku cítiť sa čo najpohodlnejšie. Mäkké polstrovanie, 100% bavlna.


Candide Multirelax dojčiaci vankúš, plyšový šedý
66,58 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Candide Multirelax dojčiaci vankúš, plyšový šedý – odpočívajte na ňom s tehotenským bruškom, položte naň bábätko pri dojčení alebo neskôr na odpočívanie. S popruhmi, snímateľným popruhom, bavlna + polyester. Rozmer 74×46×16 cm.


Candide Vankúš na dojčenie Easy Pillow
63,90 €

Novinka

Vankúš na dojčenie Easy Pillow je špeciálny vankúš na dojčenie s pásom pre mamičku, ktorým si ho zaistí okolo pása. Je to skvelá pomôcka pre dojčenie jedného bábätka, ale i dvojičiek.


Candide Vankúš na dojčenie multirelax jersey svetlomodrý
73,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vankúš na dojčenie Multirelax jersey svetlomodrý je patentovaný a má mnoho spôsobov využitia, napríklad prináša komfort v čase tehotenstva a potom aj pri dojčení alebo pri relaxovaní vášho dieťatka.


Doomoo Comfybig
44,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Comfybig multifunkčný vankúš je vhodný ako pre dieťa, tak i pre jeho rodiča alebo tehotné ženy. Tehotným matkám umožňuje relax a odpočinok v príjemnej polohe. Poslúži i dieťa pri dojčení, kŕmení alebo ako komfortná podložka.


Doomoo Doomoo Belly podperný vankúšik
27,04 €

Posledný kus za túto cenu!

Počas tehotenstva sa môžu dostaviť v mnohých prípadoch s pridanou váhou dieťatka a pri nepohodlných odpočinkových polohách ustavičné bolesti chrbta. Doomoo Belly je špeciálne navrhnutý tak, aby tvoril u žien počas tehotenstva podporu.


Doomoo Softy
39,22 €

Posledný kus za túto cenu!

Softy multifunkčný vankúš je vhodný ako pre dieťa, tak i pre jeho rodiča. Ovinutím okolo pása rodiča je ideálny pre použitie počas dojčenia či kŕmenia dieťatka z fľaše. Dieťa môže ležať alebo sedieť v pohodlí vzhľadom k jeho veku. Tento vankúš pomáha mamičkám a deťom relaxovať tak, aby cítili úľavu a užívali si skutočný pocit úplnej pohody.


EKO Pletený dojčiaci vankúš
36,94 €

Posledný kus za túto cenu!

EKO Pletený dojčiaci vankúš pre pohodlné spanie nastávajúcich mamičiek, ľahšie dojčenie aj uloženie bábätka k odpočinku. Veľmi praktická pomôcka do každej domácnosti s bábätkom. Krásny dizajn, pletená väzba. Doprajte si maximálne pohodlie.


Ergobaby Dojčiaci vankúš
74 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomický anatomický tvar zaručí väčšie pohodlie a podporu prirodzenej krivky dojčiaceho vankúša, ktorá je dôležitá k * pohodlnému** dojčeniu a udržiava pevné puto medzi dojčiacou matkou a dieťatkom.


Ergobaby Obliečka na dojčiaci vankúš-44%
24,35 €

13,54 €

Akcia

Udržujte svoje dieťa ešte vo väčšom pohodlí pri dojčení. Tento povlak je príjemný na dotyk a je jemný k detskej pokožke. Horná strana je extra jemná, aby nedráždila detskú pokožku.


Tinéo Dojčiaca šatka
19,90 €

Novinka

Dojčiaca šatka, ktorá umožní dojčenie v súkromí. Je z ľahkej a priedušnej látky. Dieťa možno zakryť celé alebo len čiastočne. Výstrih pre udržanie očného kontaktu s dieťaťom.


Tinéo Hrejivý masážny pás Koala
19,20 €

Novinka

Hrejivý masážny pás Koala je ideálnym pomocníkom pre upokojenie žalúdka a bolesti bruška. Vďaka zapínaniu na suchý zips sa prispôsobí každej veľkosti.


Tinéo Hrejivý masážny pás Medvedík
19,20 €

Novinka

Hrejivý masážny pás Medvedík je ideálnym pomocníkom pre upokojenie žalúdka a bolesti bruška. Vďaka zapínaniu na suchý zips sa prispôsobí každej veľkosti.


Tinéo Multirelax froté

Tinéo Multirelax froté

Hodnotenie: 4,5
64,90 €

53 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dojčiaci vankúš Multirelax froté má hneď niekoľko využití! Poskytuje podporu rastúceho bruška v období tehotenstva a pri použití počas dojčenia pomáha predchádzať bolestiam chrbta. Zaisťuje bábätku pohodlné a vďaka kojeneckému pásu taktiež bezpečné ležanie. Vankúš je naplnený malými guľočkami, ktoré sa dobre tvarujú a zároveň príliš nešuštia. Poťah je možné odňať a prať v práčke na 30 ° C.


Träumeland dojčiaci vankúš
59,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dojčiaci vankúš rakúskeho výrobcu Träumeland využijete už v posledných týždňoch tehotenstva namiesto obyčajného vankúša. Jeho náplň je tvorená jemnými mikroguľôčkami, ktoré sa telu ľahko prispôsobia. Využijete ho ako podperu hlavy, bruška alebo ako vankúš na spanie. Pri dojčení potom bábätku poskytne optimálnu polohu a vám pomôže pri prevencii proti bolesti chrbta a uľaví vašim rukám. Vankúš má mintovú farbu s motívom mráčikov.


Träumeland dojčiaci vankúš elastický
79,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Tento dojčiaci vankúš rakúskeho výrobcu Träumeland oceníte nielen pri dojčení, ale aj pri relaxácii a odpočinku. Môžete ho používať aj v tehotenstve ako podperu hlavy, bruška či ako vankúš na spanie. Pri dojčení poskytuje tento vankúš bábätku optimálnu polohu a vďaka výplni z guličiek tiež dokonalé prispôsobenie. Mamičkám uľavuje od bolesti chrbta a šije a poskytuje im voľné ruky. Vankúš je vyrobený z elastického materiálu.


Träumeland Dojčiaci vankúš, Design 5 (grau Stars)
65 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Träumeland dojčiaci vankúš možno využiť ako podpierku rastúceho bruška, hlavy či ako vankúš na spanie. Bábätku potom poskytuje optimálnu polohu pri dojčení.


Träumeland Dojčiaci vankúš Sterne
57,72 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dojčiaci vankúš Sterne. Využijete ho ako podperu hlavy, bruška alebo ako vankúš na spanie. Pri dojčení potom bábätku poskytne optimálnu polohu a vám pomôže pri prevencii proti bolesti chrbta a uľaví Vašim rukám.


Zensy detský nahrievací vankúšik
36,67 €

Posledný kus za túto cenu!

Príjemný detský nahrievací vankúšik poskytuje pri plnom nabití až 5 hodín prirodzeného tepla. Doba nabíjania je neuveriteľne krátka, púhe 4 minúty.


Candide Kojenecký vankúš Multirelax bodkovaný
59,90 €
58 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný dojčiaci vankúš možno využiť nielen k pohodlnejšiemu dojčeniu, ale aj ako podporu tehotenského bruška alebo ako bezpečné lehátko pre bábätko. Dojčenský pás zabraňuje pretočeniu bábätka.


Candide Multifunkčný dojčiaci vankúš 180cm pierko
59,42 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný dojčiaci vankúš s ergonomickým dizajnom, vďaka ktorému sa budete cítiť pohodlne. Mäkký a pohodlný multifunkčný vankúš je vhodný ako podložka pre bábätko pri dojčení a hraní alebo pri odpočinku. Dojčiaci vankúš je veľkým pomocníkom pre tehotné ženy ako podpora pre rastúce bruško pri spaní alebo relaxácii.