COSING Dojčiaci vankúš Sleeplease
25,87 €

COSING Dojčiaci vankúš Sleeplease je krásny multifunkčný mäkučký dojčiaci vankúš, ktorý využijete počas tehotenstva, alebo neskôr aj na kŕmenie/spinkanie Vášho bábätka. Poťah je snímateľný, prateľný. Dĺžka 170 cm po obvode, poťah 100% bavlna.

COSING Dojčiaci vankúš Sleeplease Minky
29,50 €

Cosing dojčiaci vankúš Minka je ideálnym pomocníkom v prvých spoločných momentoch života, kedy komfort matky a dieťaťa je dôležitý a potrebný. Je skvelý počas tehotenstva, počas kŕmenia aj ako Hniezdo pre ležiaceho novorodenca. Dĺžka po obvode 175 cm.

COSING Dojčiaci vankúš 195 cm
27,60 €

Cosing dojčiaci vankúš Sleeplease 195 cm je ideálnym pomocníkom v prvých spoločných momentoch života, kedy komfort matky a dieťaťa je dôležitý a potrebný. Možno využiť počas tehotenstva, počas kŕmenia alebo ako hniezdočko pre ležiacich novorodencov. Je elastický, odolný, veľmi ľahko sa udržuje a je extrémne jemný pre citlivú dojčenskú kožu.

Candide Kojenecký vankúš Multirelax bodkovaný
59,90 € 58 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný dojčiaci vankúš možno využiť nielen k pohodlnejšiemu dojčeniu, ale aj ako podporu tehotenského bruška alebo ako bezpečné lehátko pre bábätko. Dojčenský pás zabraňuje pretočeniu bábätka.

DeltaBaby Comfybig podložka multifunkčná
48,40 €
+ doprava zadarmo

Delta Baby Comfybig podložka multifunkčná je dojčiaci vankúš pre podporu tehotenského bruška, oporu pri dojčení alebo pohodlné ležadlo pre bábätko.

Doomoo Buddy
63,99 € 59,90 €
+ doprava zadarmo

Buddy multifunkčný vankúš je vhodný ako pre dieťa, tak i pre jeho rodiča alebo tehotné ženy. Tehotným matkám umožňuje relax a odpočinok v príjemnej polohe. Poslúži i dieťaťu pri dojčení, kŕmení alebo ako komfortná podložka.

Candide Šatka na dojčenie šedá
22,16 €

Šatka na dojčenie v modernej tmavošedej značky Candide je veľmi praktickou pomôckou pre mamičky, ktoré chcú svoje deti nakŕmiť diskrétne kdekoľvek. Šatka pôsobí ako súčasť odevu, veľkostne je univerzálne.

Kvalitex Vankúš na dojčenie Milanko, Sloníčatá zelená
20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný dojčiaci vankúš možno využiť nielen k pohodlnejšiemu dojčeniu, vankúšik pod nohy či hlavu, ale aj ako podporu tehotenského bruška alebo ako ležadlo pre bábätko.

Scamp Dojčiaci vankúš

Scamp Dojčiaci vankúš

Hodnotenie: 5
27,12 €

SCAMP dojčiaci vankúš, 160×30cm bude vašim skvelým spoločníkom už od začiatku tehotenstva. Má niekoľko možností použitia. Vankúš je možné dobre tvarovať, aby tak zodpovedal lepšie vašim potrebám.

Badabulle Multifunkčný vankúš
43 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný vankúš je vhodný ako podpera pri dojčení, tiež pre samotné bábätka či pod hlavu. Dá sa využiť v priebehu celého tehotenstva, ergonomický tvar navodzuje úľavu v mnohých pozíciách, a to pri ležaní ako na boku, tak na chrbte.

Candide Multifunkčný dojčiaci vankúš modrý/s hviezdičkami
59 € 55,52 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný dojčiaci vankúš modrý/s hviezdičkami patrí medzi dojčiace vankúše s ergonomickým dizajnom, umožňuje variabilné využitie. Vankúše poskytujú podporu tehotenského bruška, oporu pri dojčení alebo ich môžete využívať ako vankúš pre batoľa.

Candide Multifunkčný dojčiaci vankúš
56,59 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Candide Multifunkčný dojčiaci vankúš v dĺžke 180 cm s ergonomickým dizajnom pomôže Vám aj Vášmu dieťatku cítiť sa čo najpohodlnejšie. Mäkké polstrovanie, 100% bavlna.

Candide Multirelax dojčiaci vankúš jersey pierka
72,63 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Multirelax dojčiaci vankúš jersey pierka možno využiť nielen k pohodlnejšiemu dojčeniu, ale aj ako podporu tehotenského bruška alebo ako bezpečné ležadlo pre bábätko. Dojčenský pás zabraňuje pretočeniu bábätka.

Candide Hrejivý masážny pás 65 cm
17,37 €

Candide Hrejivý masážny pás pre upokojenie žalúdka a bolesti bruška vášho zlatíčka. Pás je ľahko nastaviteľný a hreje v priebehu niekoľkých minút.

Candide Vankúš na dojčenie multirelax jersey svetlomodrý
73,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vankúš na dojčenie Multirelax jersey svetlomodrý je patentovaný a má mnoho spôsobov využitia, napríklad prináša komfort v čase tehotenstva a potom aj pri dojčení alebo pri relaxovaní vášho dieťatka.

Summer Infant Telový vankúš pre dokonalý komfort
56,59 €
+ doprava zadarmo

Luxusný telový vankúš určený pre tehotné a dojčiace mamičky. Vankúše poskytujú podporu tehotenského bruška, oporu pri dojčení alebo ich môžete využívať ako vankúš pre batoľa.

Candide Dojčiaci vankúš Multirelax Air+ modrý
97,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dojčiaci vankúš Multirelax Air+ modrýpamäťovou penou je patentovaný a má rôizne využitie, ako napríklad prináša komfort v čase tehotenstva a potom aj pri dojčení alebo pri relaxovaní vášho dieťatka.

Candide Dojčiaci vankúš
45,47 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Candide Dojčiaci vankúš, určený pre tehotné mamičky, ako dojčiaca podpora a potom aj na odpočívanie pre bábätko. Použité materiály: 50% bavlna, 50% polyester. Krásne moderné dizajny.

Doomoo Doomoo Belly podperný vankúšik
27,04 € 25,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Počas tehotenstva sa môžu dostaviť v mnohých prípadoch s pridanou váhou dieťatka a pri nepohodlných odpočinkových polohách ustavičné bolesti chrbta. Doomoo Belly je špeciálne navrhnutý tak, aby tvoril u žien počas tehotenstva podporu.

Ergobaby Dojčiaci vankúš
74 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomický anatomický tvar zaručí väčšie pohodlie a podporu prirodzenej krivky dojčiaceho vankúša, ktorá je dôležitá k * pohodlnému** dojčeniu a udržiava pevné puto medzi dojčiacou matkou a dieťatkom.

Zensy detský nahrievací vankúšik
36,67 €

Príjemný detský nahrievací vankúšik poskytuje pri plnom nabití až 5 hodín prirodzeného tepla. Doba nabíjania je neuveriteľne krátka, púhe 4 minúty.

Candide Dojčiaci vankúš Multirelax Air+ sivý
97,90 €
+ doprava zadarmo

Dojčiaci vankúš Multirelax Air+ sivýpamäťovou penou je patentovaný a má rôzne využitie ako napríklad prináša komfort v čase tehotenstva a potom aj pri dojčení alebo pri relaxovaní vášho dieťatka.

Doomoo Comfybig

Doomoo Comfybig

Hodnotenie: 5
44,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Comfybig multifunkčný vankúš je vhodný ako pre dieťa, tak i pre jeho rodiča alebo tehotné ženy. Tehotným matkám umožňuje relax a odpočinok v príjemnej polohe. Poslúži i dieťa pri dojčení, kŕmení alebo ako komfortná podložka.

Ingenuity Vankúš na dojčenie s hrazdičkou Hop Art 0m+
35,99 €

Vankúš na kojenie Hop Art bol navrhnutý s pomocou Inštitútu pre podporu dojčenia (IBCLC), aby poskytoval prostredníctvom dizajnu Relax-Fit dokonalú podporu pre mamičky aj dieťatko. Vankúš spríjemní čas kŕmenia a jeho jednoduchý dizajn umožňuje vybrať si z rôznych polôh, ktorá je Vám a dieťatku najpohodlnejšie. Pomocou Breastside Reminder™ nezabudnete, z ktorého prsníka ste dojčili naposledy. Kŕmenie z plných pŕs podporuje najzdravší variant pre kŕmenie Vášho bábätka. Odnímateľná vrchná časť vankúša uľahčuje jeho čistenie, pretože ho možno jednoducho vložiť do práčky.

Tinéo Dojčiaca šatka
20 €

Posledný kus za túto cenu!

Dojčiaca šatka, ktorá umožní dojčenie v súkromí. Je z ľahkej a priedušnej látky. Dieťa možno zakryť celé alebo len čiastočne. Výstrih pre udržanie očného kontaktu s dieťaťom.

Tinéo Multirelax froté

Tinéo Multirelax froté

Hodnotenie: 4,5
64,90 € 53 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dojčiaci vankúš Multirelax froté má hneď niekoľko využití! Poskytuje podporu rastúceho bruška v období tehotenstva a pri použití počas dojčenia pomáha predchádzať bolestiam chrbta. Zaisťuje bábätku pohodlné a vďaka kojeneckému pásu taktiež bezpečné ležanie. Vankúš je naplnený malými guľočkami, ktoré sa dobre tvarujú a zároveň príliš nešuštia. Poťah je možné odňať a prať v práčke na 30 ° C.

Doomoo Softy
39,22 € 36 €

Posledný kus za túto cenu!

Softy multifunkčný vankúš je vhodný ako pre dieťa, tak i pre jeho rodiča. Ovinutím okolo pása rodiča je ideálny pre použitie počas dojčenia či kŕmenia dieťatka z fľaše. Dieťa môže ležať alebo sedieť v pohodlí vzhľadom k jeho veku. Tento vankúš pomáha mamičkám a deťom relaxovať tak, aby cítili úľavu a užívali si skutočný pocit úplnej pohody.

Tinéo Hrejivý masážny pás Medvedík
19,20 €

Hrejivý masážny pás Medvedík je ideálnym pomocníkom pre upokojenie žalúdka a bolesti bruška. Vďaka zapínaniu na suchý zips sa prispôsobí každej veľkosti.

Träumeland dojčiaci vankúš elastický
80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tento dojčiaci vankúš rakúskeho výrobcu Träumeland oceníte nielen pri dojčení, ale aj pri relaxácii a odpočinku. Môžete ho používať aj v tehotenstve ako podperu hlavy, bruška či ako vankúš na spanie. Pri dojčení poskytuje tento vankúš bábätku optimálnu polohu a vďaka výplni z guličiek tiež dokonalé prispôsobenie. Mamičkám uľavuje od bolesti chrbta a šije a poskytuje im voľné ruky. Vankúš je vyrobený z elastického materiálu.

Träumeland Dojčiaci vankúš, Design 5 (grau Stars)
65 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Träumeland dojčiaci vankúš možno využiť ako podpierku rastúceho bruška, hlavy či ako vankúš na spanie. Bábätku potom poskytuje optimálnu polohu pri dojčení.

Candide Dojčiaci vankúš vodeodolný
48,15 €
+ doprava zadarmo

Dojčiaci vankúš vodeodolný Candide bol špeciálne navrhnutý pre podporu bruška počas tehotenstva a neskôr napomáha k udržaniu dieťaťa v správnej polohe pre dojčenie. Mäkký multifunkčný vankúš je tiež vhodný na hranie alebo pri odpočinku.

Candide Vankúš na dojčenie Easy Pillow
63,90 €
+ doprava zadarmo

Vankúš na dojčenie Easy Pillow je špeciálny vankúš na dojčenie s pásom pre mamičku, ktorým si ho zaistí okolo pása. Je to skvelá pomôcka pre dojčenie jedného bábätka, ale i dvojičiek.

Simply Good Vankúš na dojčenie, veľký
50,46 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

dojčiacim vankúšom veľkým zvládnete bez obáv každé dojčenie so svojím malým pokladom. Je úžasný aj na cesty. Skvelá veľkosť a tvar vankúša, ktorý vytvára podporu pre Vás a Vaše bábätko.

Babymoov Multifunkčný vankúš Mum&B
40,34 €
+ doprava zadarmo

Babymoov Multifunkčný vankúš Mum & B s poťahom z 95% bavlny a náplňou s mikrogulôčkami – pohodlný a praktický. Využijete ako v tehotenstve, tak pri dojčení bábätka. Ergonomický, pekný doplnok do bytu. Prateľný poťah.

Candide Multirelax dojčiaci vankúš jersey šedý s hviezdičkami
72,63 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Multirelax dojčiaci vankúš jersey s hviezdičkami možno využiť nielen k pohodlnejšiemu dojčeniu, ale aj ako podporu tehotenského bruška alebo ako bezpečné ležadlo pre bábätko. Dojčenský pás zabraňuje pretočeniu bábätka.

Chicco polštář na kojení Boppy
42 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chicco polštář na kojení Boppy je univerzální polštář, který podporuje růst a rozvoj miminka nejen během kojení.

Babymoov Set Dream Belt + Mum&B
62,31 €
+ doprava zadarmo

Babymoov Podporný tehotenský pás Dream Belt + Multifunkčný vankúš Mum & B je set obľúbených produktov pre pohodlie mamičky počas tehotenstva, ale aj neskôr pri dojčení bábätka.

Candide Hrejivý masážny pás Bodkovaná
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

  • Hrejivý antikolikový masážny pás, ideálny pre upokojenie žalúdka a bolesti bruška. -Obsahuje hrejivé kôstky, ktoré upokoja detské bruško. -Pás je nastaviteľný vďaka upevneniu na suchý zips.
Candide Dojčiaci vankúš jersey
62,14 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dojčiaci vankúš Jersey bol špeciálne navrhnutý pre podporu bruška počas tehotenstva a neskôr napomáha k udržaniu dieťaťa v správnej polohe pre dojčenie. Mäkký multifunkčný vankúš je vhodný aj na hranie alebo pri odpočinku.

Ergobaby Obliečka na dojčiaci vankúš
24,35 €

Posledný kus za túto cenu!

Udržujte svoje dieťa ešte vo väčšom pohodlí pri dojčení. Tento povlak je príjemný na dotyk a je jemný k detskej pokožke. Horná strana je extra jemná, aby nedráždila detskú pokožku.

Tinéo Hrejivý masážny pás Koala
19,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrejivý masážny pás Koala je ideálnym pomocníkom pre upokojenie žalúdka a bolesti bruška. Vďaka zapínaniu na suchý zips sa prispôsobí každej veľkosti.

Ingenuity Vankúš na dojčenie Let 's Flip Again 0m+
29,99 €

Vankúš na kojenie Let 'Flip Again bol navrhnutý s pomocou Inštitútu pre podporu dojčenia (IBCLC), aby poskytoval dokonalú podporu pre mamičky aj dieťatko. Vankúš spríjemní čas kŕmenia a jeho jednoduchý dizajn umožňuje vybrať si z rôznych polôh, ktorá je Vám a dieťatku najpohodlnejšie. Pomocou Breastside Reminder™ nezabudnete, z ktorého prsníka ste dojčili naposledy.

Candide Dojčiaci valček
13,65 €

Candide Dojčiaci valček – praktická pomôcka pre kojenie, kŕmenie vášho bábätka. Zabráni otlačeniu vašej ruky a dieťatku sa na ňom bude krásne ležať. Príjemný materiál.

Candide Multifunkčný dojčiaci vankúš 180cm pierko
59,42 €
+ doprava zadarmo

Multifunkčný dojčiaci vankúš s ergonomickým dizajnom, vďaka ktorému sa budete cítiť pohodlne. Mäkký a pohodlný multifunkčný vankúš je vhodný ako podložka pre bábätko pri dojčení a hraní alebo pri odpočinku. Dojčiaci vankúš je veľkým pomocníkom pre tehotné ženy ako podpora pre rastúce bruško pri spaní alebo relaxácii.

Kojenecké vankúše

Rozhodli ste sa, aký vankúš na kojenie bude pre vás i bábätko najpohodlnejší?

Na Mall.sk ponúkame široký výber kojeneckých vankúšov mnohých overených značiek!

Veľký výber mäkučkých dojčiacich vankúšov tvaru C a multifunkčných vankúšov ponúka Candide. Kojenecké vankúše v pastelových farbách má k dispozícii Träumeland. Vybrať si môžete aj z ďalších kvalitných značiek, ako sú Cosing, Doomoo, Tinéo, a ďalšie.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné kojenecké vankúše.