Candide Multirelax dojčiaci vankúš jersey
86,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Patentovaný dojčiaci vankúš Multirelax od značky Candide má hneď niekoľko využití. Okrem toho, že je ideálny pomocník pri dojčení, tiež poskytuje maximálne pohodlie dieťaťu aj vám, keď dieťa položíte v optimálnej výške, v ktorej sa zmierni tlak na váš chrbát. Vankúš obsahuje praktické vrecká pre uloženie bezpečnostných nohavičiek.

Tinéo Inteligentný dojčiaci vankúš 5v1
65,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Inteligentný dojčiaci vankúš 5v1 od značky Tineo zaistí pohodlnú polohu a eliminuje neduhy počas tehotenstva (bolesť chrbta, napätia v dolnom brušku, ťažké nohy …). Celý set sa skladá z dvoch vankúšov, prvý o veľkosti 64 × 54 cm a druhý 33 × 32 cm.

Tinéo Hrejivý masážny pás líška
17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrejivý antikolikový masážny pás od značky Tineo je ideálny pre upokojenie žalúdka a bolesti bruška. Nastaviteľný pás na suchý zips obsahuje hrejivé kôstky, ktoré upokoja detské bruško.

Träumeland dojčiaci vankúš elastický Blumig
81,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Elastický dojčiaci vankúš Blumig so snímateľným prateľným poťahom od značky Träumeland v tvare podkovy bude pohodlný vám aj vášmu bábätku. Použiť ho môžete pri dojčení, aby vás nebolel chrbát, ale aj ako mäkkú bariéru okolo dieťaťa a tiež pri polohovaní po jedle.

Träumeland dojčiaci vankúš Kleiner Bär
65,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický dojčiaci vankúš Kleiner Bär sa snímateľným prateľným poťahom od značky Träumeland v tvare podkovy bude pohodlný vám i vášmu bábätku. Použiť ho môžete pri dojčení, aby vás nebolel chrbát, ale aj ako mäkkú bariéru okolo dieťaťa a tiež pri polohovaní po jedle.

Candide Dojčiaci vankúš plátienko bodky sivé
41,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlný dojčiaci vankúš značky Candide je vhodný na podloženie bábätka počas dojčenia, hrania alebo pri odpočinku. Dojčiaci vankúš je veľkým pomocníkom pre tehotné ženy ako podpora pre rastúce bruško pri spaní alebo relaxácii.

Träumeland dojčiaci vankúš Touch Sternentraum blau
90,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bavlnený dojčiaci vankúš Touch Sternentraum blau so snímateľným prateľným poťahom od značky Träumeland v tvare podkovy je všestranným pomocníkom mamičiek. Pri dojčení chráni vašu chrbticu proti preťažovaniu. Použiť ho môžete aj ako mäkkú bariéru okolo dieťaťa a tiež pri polohovaní po jedle.

COSING Dojčiaci vankúš Sleeplease
25,87 €

COSING Dojčiaci vankúš Sleeplease je krásny multifunkčný mäkučký dojčiaci vankúš, ktorý využijete počas tehotenstva, alebo neskôr aj na kŕmenie/spinkanie Vášho bábätka. Poťah je snímateľný, prateľný. Dĺžka 170 cm po obvode, poťah 100% bavlna.

COSING Dojčiaci vankúš Sleeplease Minky
29,50 €

Cosing dojčiaci vankúš Minka je ideálnym pomocníkom v prvých spoločných momentoch života, kedy komfort matky a dieťaťa je dôležitý a potrebný. Je skvelý počas tehotenstva, počas kŕmenia aj ako Hniezdo pre ležiaceho novorodenca. Dĺžka po obvode 175 cm.

DeltaBaby Comfybig podložka multifunkčná
48,40 €

Delta Baby Comfybig podložka multifunkčná je dojčiaci vankúš pre podporu tehotenského bruška, oporu pri dojčení alebo pohodlné ležadlo pre bábätko.

Candide Kojenecký vankúš Multirelax bodkovaný
59,90 € 58 €

Multifunkčný dojčiaci vankúš možno využiť nielen k pohodlnejšiemu dojčeniu, ale aj ako podporu tehotenského bruška alebo ako bezpečné lehátko pre bábätko. Dojčenský pás zabraňuje pretočeniu bábätka.

Doomoo Buddy

Doomoo Buddy

Hodnotenie: 4
63,99 € 59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Buddy multifunkčný vankúš je vhodný ako pre dieťa, tak i pre jeho rodiča alebo tehotné ženy. Tehotným matkám umožňuje relax a odpočinok v príjemnej polohe. Poslúži i dieťaťu pri dojčení, kŕmení alebo ako komfortná podložka.

Candide Šatka na dojčenie šedá
22,16 €

Šatka na dojčenie v modernej tmavošedej značky Candide je veľmi praktickou pomôckou pre mamičky, ktoré chcú svoje deti nakŕmiť diskrétne kdekoľvek. Šatka pôsobí ako súčasť odevu, veľkostne je univerzálne.

Cambrass Útulné hniezdo SKY modré 55x95x15
67,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Útulné hniezdočko pre bábätká. Hniezdo je veľmi praktické a môžete si ho vziať kamkoľvek. Časť hniezda viete použiť aj ako vankúš na kojenie.

Skladá sa z dvoch kusov,ktoré môžete použiť individuálne.

Cambrass Útulné hniezdo SKY ružové 55x95x15
67,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Útulné hniezdočko pre bábätká. Hniezdo je veľmi praktické a môžete si ho vziať kamkoľvek. Časť hniezda viete použiť aj ako vankúš na kojenie. Skladá sa z dvoch kusov,ktoré môžete použiť individuálne.

Cambrass Útulné hniezdo SKY sivé 55x95x15 Cambrass
67,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Útulné hniezdočko pre bábätká. Hniezdo je veľmi praktické a môžete si ho vziať kamkoľvek. Časť hniezda viete použiť aj ako vankúš na kojenie.

Skladá sa z dvoch kusov,ktoré môžete použiť individuá

Kojenecké vankúše

Rozhodli ste sa, aký vankúš na kojenie bude pre vás i bábätko najpohodlnejší?

Na Mall.sk ponúkame široký výber kojeneckých vankúšov mnohých overených značiek!

Veľký výber mäkučkých dojčiacich vankúšov tvaru C a multifunkčných vankúšov ponúka Candide. Kojenecké vankúše v pastelových farbách má k dispozícii Träumeland. Vybrať si môžete aj z ďalších kvalitných značiek, ako sú Cosing, Doomoo, Tinéo, a ďalšie.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné kojenecké vankúše.