KinderKraft Kombinovaný 3v1 Moov
272,50 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kombinovaný 3v1 MOOV je inovatívny, starostlivo navrhnutý a ergonomický kočík. Trojkombinácia, ktorá spĺňa tri základné funkcie: hlboký kočík, športiak a autosedačku. MOOV kombinuje nielen funkčnosť, ale aj moderný dizajn. Je agilný, pohodlný a prispôsobený rôznym poveternostným podmienkam. Pohodlné použitie ponúka výškovo nastaviteľnú výšku rukoväte, veľmi jednoduchý skladací mechanizmus, nafukovacie kolesá, čo je ideálne na prechádzky v lese aj v mestských podmienkach. Je vyrobený z ľahkých a silných materiálov, rám 8 kg je vybavený štyrmi kolesami pohlcujúcimi nárazy a pohodlnou centrálnou brzdou.

Sun Baby Kombinovaný kočík 3v1 Raf-pol Lilly
350,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme Vám ďalšiu novinku Raf-Pol Baby Lux a to nádherný, luxusný, elegantný, moderný kombinovaný kočík Lilly. Vyznačuje sa predovšetkým svojím elegantným vzhľadom, ľahkosťou a priestorom. Je vyrobený tak, aby zaručoval a spĺňal všetky očakávania rodičov i maximálny komfort pre bábätko. Na kočík sú použité veľmi kvalitné látky Öko-Tex Standard 100. Spĺňa Európsku bezpečnostnú normu EN 1888:2012

Sun Baby Kombinovaný kočík 3v1 Raf-pol Gold LUX
319,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme Vám úplnú novinku Raf-Pol Gold Lux a to nádherný, luxusný, elegantný, moderný kombinovaný kočík Miracle. Vyznačuje sa predovšetkým svojím elegantným vzhľadom, ľahkosťou a priestorom. Je vyrobený tak, aby zaručoval a spĺňal všetky očakávania rodičov aj maximálny komfort pre bábätko.
3v1 a to vrátane autosedačky – vajíčka s možnosťou upevnenia na konštrukciu kočíka.

Ku kočíku je možné dokúpiť Isofix základňu, ktorá sa dá upevniť aj do áut bez isofixu !!

KinderKraft VEO 2v1-30%
324,46 € 225,71 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kombinovaný 2v1 VEO je inovatívny, starostlivo navrhnutý a ergonomický kočík. Trojkombinácia, ktorá spĺňa tri základné funkcie. VEO kombinuje nielen funkčnosť, ale aj moderný dizajn. Je agilný, pohodlný a prispôsobený rôznym poveternostným podmienkam. Pohodlné použitie ponúka výškovo nastaviteľnú výšku rukoväte, veľmi jednoduchý skladací mechanizmus, nafukovacie kolesá, čo je ideálne na prechádzky v lese aj v mestských podmienkach. Je vyrobený z ľahkých a silných materiálov, rám je vybavený štyrmi kolesami pohlcujúcimi nárazy a pohodlnou centrálnou brzdou.

KinderKraft VEO 3v1

KinderKraft VEO 3v1

Hodnotenie: 5
327 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kombinovaný kočík VEO 3v1 je inovatívny, starostlivo navrhnutý a ergonomický kočík s príslušenstvom a autosedačkou. PRIME kombinuje nielen funkčnosť, ale aj moderný dizajn. Je agilný, pohodlný a prispôsobený rôznym poveternostným podmienkam. Pohodlné použitie ponúka nastaviteľnú výšku rukoväte, veľmi jednoduchý skladací mechanizmus a nafukovacie kolesá, čo je ideálne na prechádzky v lese aj v mestských podmienkach. Je vyrobený z ľahkých a silných materiálov, rám 8 kg je vybavený štyrmi kolesami pohlcujúcimi nárazy a pohodlnou centrálnou brzdou.//

KinderKraft JULI 3V1
229,70 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Multifunkčný detský kočík JULI 3 v 1 vrátane autosedačky si hneď zamilujete. Vďaka jeho nadčasovému dizajnu a funkčnému riešeniu hlboký kočík a ** športiak ** v jednom si hneď zamilujete. Kolieska má z materiálu EVA a hneď vedľa si lebedia veľký nákupný košík aj pre tú najnáročnejšiu mamičku.

Chicco Trio Activ3
630,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chicco Activ3 kočík je praktický do mesta a ideálny pre outdoorové aktivity. Jedná sa o trojkombináciu, teda súčasťou balenia je športový kočík, hlboká korbička a autosedačka. Activ3 je vysoko funkčný a ľahko ovládateľný športiak, ktorý zdolá každý povrch a zaistí vášmu dieťaťu pohodlie a bezpečie za každého počasia, v každej situácii.

ABC Design Zoom 2018
697,07 € 687,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kočík Zoom vám pomôže zachovať si slobodu a flexibilitu. Podľa veku detí môžete ľubovoľne kombinovať športovú nadstavbu, vaničku a autosedačku. Vďaka otočným kolesám je kočík Zoom veľmi ľahko ovládateľný.

Chicco Kočík trojkombinácia Trio Activ3 - Dov
629 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kočík trojkombinácia Trio Activ3 – Dove Grey pre športových a dynamických rodičov, ktorí milujú prírodu a radi trávia svoj voľný čas vonku. Je praktický do mesta a ideálny pre výlety v štýle "off-road.

Hauck Malibu 4 Trioset 2019 kočík
292 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kočík Hauck Malibu 4 Trioset 2019 ocení každá mamička, pretože súprava 3 v 1 ju sprevádza od narodenia dieťaťa až po vek materských škôlok. Moderný a ľahký kočík, ideálny pre každodenný rodinný život alebo oddychovú dovolenku.

KinderKraft PRIME 3v1
438 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kočík Kinderkraft PRIME s autosedačkou Kinderkraft MINK je inovatívny, starostlivo navrhnutý a ergonomický kočík. PRIME kombinuje nielen funkčnosť, ale aj moderný dizajn. Pohodlné použitie ponúka nastaviteľnú výšku rukoväte, veľmi jednoduchý skladací mechanizmus a nafukovacie kolesá, čo je ideálne na prechádzky v lese aj v mestských podmienkach.

Hauck Fisher-Price Montreal Plus Trioset 2019
537,28 € 470,22 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kočík Fisher-Price Hauck Montreal Plus Trioset ocení každá mamička, pretože súprava 3 v 1 ju sprevádza od narodenia dieťaťa až po vek materských škôlok. Moderný a ľahký kočík, ideálny pre každodenný rodinný život alebo oddychovú dovolenku.

Hauck Rapid 4 Plus Trio Set 2019
289 € 252,35 €

Akcia

Kočík Hauck Rapid 4 Plus Trio Set ocení každá mamička, pretože súprava 3 v 1 ju sprevádza od narodenia dieťaťa až po vek materských škôlok. Moderný a ľahký kočík, ideálny pre každodenný rodinný život alebo oddychovú dovolenku.

Hauck Rapid 3R Trioset 2019 charcoal
408,80 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

S kočíkom Hauck Rapid 3R Trioset 2019 charcoal je jazda v meste aj v teréne hračka V kombinácii s hlbokou korbou je Rapid 3R pripravený k používaniu od narodenia.

Safety 1st Taly 3in1
330,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kočík Taly 3 v 1 je skvelou kombináciou kočíka a detskej autosedačky a hlbokej korbičky. Je vhodný pre deti od narodenia do cca 3,5 rokov. Kočík má robustný rám a vďaka luxusnému odpruženiu sa s ním skvelo manipuluje – hodí sa aj na dlhé prechádzky.

Lionelo Kočárek Lionelo Greet 2v1 Beige
379 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kombinovaný kočárek Lionelo Greet 2v1 Beige je pro všechny moderní rodiče. Kočárek je snadno ovladatelný a je jako stvořený pro tempo velkoměsta. Malý, lehký, skladný a navíc stylový. Dopřejte sobě i vašemu miminku ten nejlepší komfort. Vhodné pro děti od narození do 15 kg.

Lionelo Kombinovaný kočárek Lionelo Mari Blue
549 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Kombinovaný kočárek Lionelo Mari Blue je praktickým spojením sportovní verze a pevné korbičky. Čekají vás velké možnosti nastavení až to bude vypadat, že kočárek je kouzelný. Užívejte si hladkou jízdu na všech možných i nemožných cestách. Vhodné pro děti od narození do 15 kg.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: