Asalvo CONVERTIBLE TWO+ (športiak 2v1 + autosedačka)
309 €

Posledný kus za túto cenu!

Plánujete zaobstarať kombinovaný kočík, ale nechcete mať doma uloženú sprvu športovú sedačku a potom vaničku? Potom je ideálnou voľbou kočík Asalvo CONVERTIBLE TWO+ u ktorého počas chvíľky zmeníte hlbokú vaničku vo športový kočík a naopak. Kočík je navyše veľmi ľahký a kompaktný, takže je skvelý na cestovanie. Súčasťou balenia je aj autosedačka sk. 0+ (0–13 kg).

Lionelo Kombinovaný kočík Lionelo Mari Blue
549 €

Posledný kus za túto cenu!

Kombinovaný kočík Lionelo Mari Blue je praktickým spojením športovej verzie a pevnej korbičky. Čakajú vás veľké možnosti nastavenia až to bude vyzerať, že kočík je kúzelný. Užívajte si hladkú jazdu na všetkých možných i nemožných cestách. Vhodné pre deti od narodenia do 15 kg.

Lionelo Kočík Lionelo Greet 2v1 Beige
379 €

Posledný kus za túto cenu!

Kombinovaný kočík Lionelo Greet 2v1 Beige je pre všetkých moderných rodičov. Kočík je ľahko ovládateľný a je ako stvorený pre tempo veľkomesta. Malý, ľahký, skladný a navyše štýlový. Doprajte sebe aj vášmu bábätku ten najlepší komfort. Vhodné pre deti od narodenia do 15 kg.

KinderKraft Kombinovaný 3v1 Moov
273,63 € 237,34 €

Akcia

Kombinovaný 3v1 MOOV je inovatívny, starostlivo navrhnutý a ergonomický kočík. Trojkombinácia, ktorá spĺňa tri základné funkcie: hlboký kočík, športiak a autosedačku. MOOV kombinuje nielen funkčnosť, ale aj moderný dizajn. Je agilný, pohodlný a prispôsobený rôznym poveternostným podmienkam. Pohodlné použitie ponúka výškovo nastaviteľnú výšku rukoväte, veľmi jednoduchý skladací mechanizmus, nafukovacie kolesá, čo je ideálne na prechádzky v lese aj v mestských podmienkach. Je vyrobený z ľahkých a silných materiálov, rám 8 kg je vybavený štyrmi kolesami pohlcujúcimi nárazy a pohodlnou centrálnou brzdou.

Sun Baby Kombinovaný kočík 3v1 Raf-pol Lilly
350,40 €

Predstavujeme Vám ďalšiu novinku Raf-Pol Baby Lux a to nádherný, luxusný, elegantný, moderný kombinovaný kočík Lilly. Vyznačuje sa predovšetkým svojím elegantným vzhľadom, ľahkosťou a priestorom. Je vyrobený tak, aby zaručoval a spĺňal všetky očakávania rodičov i maximálny komfort pre bábätko. Na kočík sú použité veľmi kvalitné látky Öko-Tex Standard 100. Spĺňa Európsku bezpečnostnú normu EN 1888:2012

KinderKraft JULI 3V1

KinderKraft JULI 3V1

Hodnotenie: 4,6
205,33 €

Akcia

Multifunkčný detský kočík JULI 3 v 1 vrátane autosedačky si hneď zamilujete. Vďaka jeho nadčasovému dizajnu a funkčnému riešeniu hlboký kočík a ** športiak ** v jednom si hneď zamilujete. Kolieska má z materiálu EVA a hneď vedľa si lebedia veľký nákupný košík aj pre tú najnáročnejšiu mamičku.

KinderKraft Kinderkraft kočík 3in1 XMOOV
279,90 €

Kinderkraft kočík 3in1 XMOOV moderné a funkčné riešenie kočíka 3v1. Možno používať od narodenia, vrátane funkcie kočíka a detskej sedačky. Súčasťou je tiež taška na kočík.

Sun Baby Kombinovaný kočík 3v1 Raf-pol Gold LUX
319,20 €

Predstavujeme Vám úplnú novinku Raf-Pol Gold Lux a to nádherný, luxusný, elegantný, moderný kombinovaný kočík Miracle. Vyznačuje sa predovšetkým svojím elegantným vzhľadom, ľahkosťou a priestorom. Je vyrobený tak, aby zaručoval a spĺňal všetky očakávania rodičov aj maximálny komfort pre bábätko.
3v1 a to vrátane autosedačky – vajíčka s možnosťou upevnenia na konštrukciu kočíka.

Ku kočíku je možné dokúpiť Isofix základňu, ktorá sa dá upevniť aj do áut bez isofixu !!

Chicco Kočík trojkombinácia Chicco Trio Best F-27%
549 € 398,91 €

Akcia

Kočík trojkombinácia Chicco Trio Best Friend Light Jednoduchosť v každom okamihu a kompaktnosť v každom prevedení je doplnená o čistý a minimalistický dizajn čo robí z tohto kočíka trio vášho najlepšieho priateľa.

KinderKraft VEO 2v1-28%
324,46 € 231,89 €

Akcia

Kombinovaný 2v1 VEO je inovatívny, starostlivo navrhnutý a ergonomický kočík. Trojkombinácia, ktorá spĺňa tri základné funkcie. VEO kombinuje nielen funkčnosť, ale aj moderný dizajn. Je agilný, pohodlný a prispôsobený rôznym poveternostným podmienkam. Pohodlné použitie ponúka výškovo nastaviteľnú výšku rukoväte, veľmi jednoduchý skladací mechanizmus, nafukovacie kolesá, čo je ideálne na prechádzky v lese aj v mestských podmienkach. Je vyrobený z ľahkých a silných materiálov, rám je vybavený štyrmi kolesami pohlcujúcimi nárazy a pohodlnou centrálnou brzdou.

Hauck Rapid 3 Plus Trio Set 2019
340,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Kočík Hauck Rapid 3 Plus Trio Set ocení každá mamička, pretože súprava 3 v 1 ju sprevádza od narodenia dieťaťa až po vek materských škôlok. Moderný a ľahký kočík, ideálny pre každodenný rodinný život alebo oddychovú dovolenku.

Hauck Pacific 3 Shop N Drive Set 2020 kočík
245,20 €

Hauck Pacific 3 Shop N Drive Set kočík 3v1, ktorý možno používať už od narodenia. Vďaka ľahkému prestaveniu kočíka ako na hlbokú korbu, tak na športovú korbu ocení tento kočík každá mamička.

Hauck Rapid 3R Trioset 2020 charcoal
408,80 €

Posledný kus za túto cenu!

S kočíkom Hauck Rapid 3R Trioset 2019 charcoal je jazda v meste aj v teréne hračka V kombinácii s hlbokou korbou je Rapid 3R pripravený k používaniu od narodenia.

ABC Design Zoom 2018
697,07 € 687,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kočík Zoom vám pomôže zachovať si slobodu a flexibilitu. Podľa veku detí môžete ľubovoľne kombinovať športovú nadstavbu, vaničku a autosedačku. Vďaka otočným kolesám je kočík Zoom veľmi ľahko ovládateľný.

Hauck Malibu 4 Trioset 2020 kočík
292 €

Kočík Hauck Malibu 4 Trioset 2019 ocení každá mamička, pretože súprava 3 v 1 ju sprevádza od narodenia dieťaťa až po vek materských škôlok. Moderný a ľahký kočík, ideálny pre každodenný rodinný život alebo oddychovú dovolenku.

Safety 1st Taly 3in1-20%
328,32 € 260,48 €

Akcia

Kočík Taly 3 v 1 je skvelou kombináciou kočíka a detskej autosedačky a hlbokej korbičky. Je vhodný pre deti od narodenia do cca 3,5 rokov. Kočík má robustný rám a vďaka luxusnému odpruženiu sa s ním skvelo manipuluje – hodí sa aj na dlhé prechádzky.

Chicco Trio Activ3 - rozbalené-4%
629 € 603,80 €

Rozbalené

Chicco Activ3 kočík je praktický do mesta a ideálny pre outdoorové aktivity. Jedná sa o trojkombináciu, teda súčasťou balenia je športový kočík, hlboká korbička a autosedačka. Activ3 je vysoko funkčný a ľahko ovládateľný športiak, ktorý zdolá každý povrch a zaistí vášmu dieťaťu pohodlie a bezpečie za každého počasia, v každej situácii.

Espiro Only

Espiro Only

Hodnotenie: 5
429 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský kočík Only od značky Espiro obsahuje podvozok, hlbokú korbu, športovú sedačku, tašku na rukoväť a prebaľovaciu podložku. Kompaktný kočík 3 v 1 vám bude stačiť po celý čas prepravy (do 22 kg), bez toho, aby bolo nutné ho vymieňať za menší kočík.

Maxi-Cosi Nova 4W Essencial 2020
642,40 €

Kočík Nova 4W Essencial 2020 priváža maximálny komfort a bezpečie. Tento dizajnový kúsok s terénnou výbavou je dokonalou výzvou pre jazdu v meste aj v prírode. Užívajte si všetky možnosti od systému skladania pomocou jediného dotyku až po odpruženie.

Maxi-Cosi Lila CP Essencial 2020
550,60 €

Maxi-cosi kočík Lila CP Essencial 2020 je ideálnym riešením pre rodičov, ktorí potrebujú obstáť tak v rýchlom tempe veľkomesta, tak i na poľných cestách. Kočík má 4 odpruženie a je plne vybavený bezpečnostnými vychytávkami. Vhodné pre deti od narodenia.

Maxi-Cosi Adorra Essencial 2020
543,40 €

Luxusný kočík Maxi-cosi Adorra Essencial 2020 je tu pre rodičov s mestským životným štýlom. Je perfektným spoločníkom na prechádzky aj na nákupy. Kočík dokonale kombinuje komfort, pohodlie a bezpečnosť. Vhodné pre deti do 15 kg.

Kočíky - trojkombinácia s autosedačkou

Hľadáte kočík, ktorý budete môcť využívať niekoľko rokov? Kúpte si kočík v trojkombinácii s autosedačkou. Hravo zastane funkciu hlbokého kočíka, športového kočíka aj autosedačky.

Obstaranie kočíka 3v1 je výhodné. Na Mall.sk zaobstaráte kombinované kočíky kvalitne aj lacno!

Vyberajte kombinované kočíky s autosedačkou overených výrobcov KinderKraft, ABC Design, alebo Chicco a mnohých ďalších.