CYBEX Eezy S+ 2019 Denim/Denim Blue - zánovné

CYBEX Eezy S+ 2019 Denim/Denim Blue - zánovné


Zánovné

Od narodenia až do 17 kg (cca 4 roky). Najspoľahlivejší spoločník do každého dňa. Tento ľahký mestský kočík ponúka veľa šikovne navrhnutých funkcií, ktoré rodičom umožňujú viac sa venovať svojmu dieťaťu a menej sa zaoberať ovládaním kočíka. Vďaka rýchlemu a ľahko ovládateľnému mechanizmu možno tento dômyselný a štýlový kočík v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť do kompaktného, samostatne stojaceho, balíčka. Celý popis

261.2
Rozbalený tovar
346 € Vrátane DPH
261,20 €
-24%
Na sklade posledný 1 kus

Zánovné

Krátko používaný tovar. Obsah balenia je kompletný a plne funkčný, so zárukou 21 mesiacov. Môže niesť drobné známky používania a mať poškodený alebo náhradný obal.

Krátko používaný tovar. Obsah balenia je kompletný a plne funkčný, so zárukou 21 mesiacov. Môže niesť drobné známky používania a mať poškodený alebo náhradný obal.

Kód: 2416063007

Mesačne od:
26,12 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Eezy S+

 • Slnečná strieška (UP50 +) je vybavená dodatočným tienidlom, ktoré chráni vaše dieťa pred slnkom.
 • Veľké kolesá s odpružením
 • Plynulé polohovanie opierky chrbta s pozíciou úplne ľahu
 • 2 V 1 cestovný systém
 • Extra ľahký
 • Skladanie jednou rukou

Viete že …

Vďaka dômyselnému mechanizmu môžete kočík skladať iba jednou rukou a zároveň držať vaše dieťa. Zložený kočík Eezy S+ je kompaktný a stojí samostatne. Ľahká konštrukcia tohto kočíka vám umožňuje jeho jednoduché ovládanie. Iba so 7 kg po zložení sa kočík ľahko dvíha a prenáša. Pohodlné cestovanie s jedným podvozkom: používajte pohodlnú integrovanú športovú nadstavbu alebo jednu z víťazných CYBEX či gb detských autosedačiek (od narodenia). 


+ …

Od narodenia až do 17 kg (cca 4 roky). Najspoľahlivejší spoločník do každého dňa. Tento ľahký mestský kočík ponúka veľa šikovne navrhnutých funkcií, ktoré rodičom umožňujú viac sa venovať svojmu dieťaťu a menej sa zaoberať ovládaním kočíka. Vďaka rýchlemu a ľahko ovládateľnému mechanizmu možno tento dômyselný a štýlový kočík v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť do kompaktného, samostatne stojaceho, balíčka. Kočík Eezy S+ je ľahkým a všestranným pomocníkom so skvelými jazdnými vlastnosťami a praktickým skladaním. Vďaka ľahko ovládateľnému skladaciemu mechanizmu môžete kočík iba jednou rukou rýchlo zložiť do kompaktných rozmerov (29 × 45 × 59 cm). V zloženom stave stojí Eezy S + samostatne a nezaberá príliš veľa miesta – je tak ideálny pre návštevu vašej obľúbenej reštaurácie, ľahko ho schováte do kufra malého auta a aj doma vám ušetrí problémy s priestorom. Eezy S + je vybavený odpružením všetkých 4 kolies, ktoré zabezpečujú hladkú jazdu a nerušený spánok dieťaťa v každom teréne, dokonca aj mimo mesto. Ako súčasť 2 v 1 cestovného systému je Eezy S + kompatibilný s radom S-Line, ktorý ponúka funkčný dizajn v jednotnom poňatí – od cestovania vo vozidle až po brázdenie ulíc v meste.

Parametre:

 • Rozmery: 80,5 × 45 × 101 cm (D x Š x V).
 • váha: 7,0 kg
 • od narodenia až do 17 kg (cca 4 roky)
 • látkové poťahy možno prať v práčke pri 30 °C
 • farba: modro-oranžová

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Hmotnosť (kg) 7 kg
Maximálna nosnosť 17 kg
Počet kolies štvorkolka
Typ bicyklov gumové
Pětibodový upínací pás áno
Nákupný kôš áno
Skladacie áno
Výška rukoväte 101 cm
Dĺžka kočíka 80.5 cm
Šírka kočíka 45 cm
Farba modrá
Športové áno
Kombinace nie
Pre dvojčatá nie
Hlboké nie
Ručná brzda nie
Sedenie proti smeru jazdy nie