Vopi Nášľapy na schody Astra béžová obdĺžnik 25x80 obdélník (rozměr včetně ohybu)

Vopi Nášľapy na schody Astra béžová obdĺžnik 25x80 obdélník (rozměr včetně ohybu)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Béžové obdĺžnikové nášľapy Astra sa vyrába v Českej republike zo 100% polypropylénového vlákna. Ide o pevné slučkové koberce, ktoré chránia Vaše schodisko pred zbytočným opotrebovaním. Sú obšitie chemlonom na všetkých svojich stranách a poteší aj prítomnosťou lišty pre lepšiu prichytenie. Celý popis

Dĺžka

Šírka

7,13 €
Vrátane DPH
Partner: Můjkoberec
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

1.8.2022 - 4.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Můjkoberec

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 6485965

Popis

Cenovo dostupné, ľahko čistiť v Čechách vyrábané nášľapy na schody z radu Astra u nás zakúpite v polkruhovom i obdĺžnikovom prevedení. Vyrábajú sa zo 100% polypropylénového vlákna, na spodnej strane je tzv. Actionback, čiže spevňujúci mriežka. Nášľapy sú obšité chemlonom ap ro prichytenie ku schodu slúži lepiaca páska, ktorá je už z výroby pripevnená na spodnú stranu koberčeku. Nášľapy slúži nielen ako dizajnový prvok, ale tiež chráni schody pred opotrebovaním.

V rovnakom odtieni Vám môžeme ponúknuť aj klasické kusové koberce. Pozrite sa na všetky naše koberce radu Astra: TU

Inštrukcie: Pri odstránení nášľapov na schody ľahko odstránite aj zvyšky kobercové pásky, bez toho aby sa schody poškodili. Nášľapy však dôrazne odporúčame prilepiť nielen obojstrannou lepiacou páskou, ktorá je súčasťou nášľapov, ale aj spoľahlivým fixačným lepidlom, aby sa predišlo nechcenému uvoľneniu nášľapov zo svojej pozície. Bohužiaľ nemôžeme niesť zodpovednosť za prípadné škody, pri nedodržaní vyššie uvedeného postupu inštalácie nášľapov.

Video: Nášľapy na schody – predstavenie:

(Nejedná sa o konkrétny typ výrobku, len o podobný)

Vopi koberce

Vopi je jedním z mála ryze českých výrobcú kobercú a rohožek. Koupí tohoto produktu podporíte a pomúžete zachránit tradiční Český prúmysl, který to opravdu potrebuje. Veškerá výroba probíhá prímo v malebném mestečku Nové Mesto na Morave. U vetšiny kobercú výrobce dokonce umožňuje výrobu v jakémkoliv rozmeru na míru a umí dokonce vyrobit témer jakýkoliv tvar na prání. Možnosti jsou témer neomezené od srdíčka, po ovály nebo domečky. Firma Vopi zaznamenává každým rokem stabilní rúst. Koberce jsou velice populární i u našich sousedú v zahraničí, kde se po nich neustále zvyšuje poptávka. Díky velmi dobré cenové dostupnosti a podrobné kontrole kvality se koberce začínají objevovat stále více na všech českých prodejnách. Koberce jsou zejména nádherne pestré a barevné, což je presne to, co na českém trhu chybí. Vopi tak oživuje český trh a prináší na trh domácí trh kobercú velkou inovaci.