Luxusný kožený koberec, biela/sivá/hnedá, patchwork, 120x180, KOŽA typ 1

Značka: Náš kód: 100002291340

Partnerský predaj

Luxusný kožený koberec, biela/sivá/hnedá, patchwork, 120x180, KOŽA typ 1

Koža bola, je a bude skvelým doplnkom. S luxusným kobercom KOŽA TYP 1, ktorý je vyrobený technikou patchwork, získa váš interiér exkluzivitu a čaro. Celý popis

163
163 € vrátane DPHBežná cena: 172 €, Ušetríte 9 € (5 %)
Cena s MALL kartou:
133 €
Viac info tu
Mesačne od:
16,30 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Koberec sprevádza človeka už viac ako 2000 rokov. Ozdoboval dom, slúžil k osobnému pohodliu, dotváral pocit domova, predstavoval, a aj dnes predstavuje estetický doplnok architektúry. Kožené koberce dávajú interiéru nádych luxusu a exkluzivity. KOBEREC KOŽA TYP 1 je jedinečný skvost , ktorý vnesie do interiéru eleganciu. Je vyrobený ručne, technikou patchwork – viacero malých kúskov je zošitých do jedného celku, ktorý sa stáva unikátom. Koberec je vyrobený z prírodnej hovädzej kože.

Hovädzia koža je prirodzene odolný materiál, ktorý si dokáže uchovať svoju krásu mnoho rokov. Prispôsobuje sa klimatickým podmienkam v interiéri, je pevný, a zároveň pružný. Koža je veľmi príjemná na dotyk a má svoju špecifickú vôňu. Čím je zaujímavejšia, má viac nedostatkov a raritnejší výskyt, tým stúpa jej cena. V princípe možno kožu označiť za materiál, ktorý nepodlieha poškodeniam a veľmi dobre sa čistí. Ocenia ho aj alergici, keďže na seba neviaže prach.

Koberec je podšitý plsťou. Plsť je netkaná textília, ktorej základnou surovinou na výrobu je ovčia vlna. Má výborné izolačné vlastnosti. Izoluje nielen tým, že absorbuje teplo a zadržiava tekutiny, ale odizoluje aj od hluku. Je odolná, pružná a má dlhú životnosť.

  • Materiál: hovädzia koža/plsť
  • Farba: mix farieb
  • Rozmery (ŠxD): 120×180 cm
  • Výška koberca: 0,8 cm
  • Hmotnosť: 2,2 kg/m2
  • Prírodný materiál
  • Technika patchwork
  • Rozmer patchworkového kúska: 5×10 cm alebo 5×15 cm

Parametre

Parametre produktu %1% %2%