Hurá, miminko! (Jillian Michaels)
12,90 €

Hurá, bábätko! je kniha od celosvetovo známej fitnes trénerky Jillian Michaels, ktorá je známa svojím špecifickým štýlom koučovanie a dosahovaním výsledkov bez ohľadu na to, čo sa deje. Ale Jillian je oveľa viac než len neústupná a tvrdá trénerka, je tiež hrdou matkou dvoch detí.


Rýchlovky a chuťovky Břicháče Toma (Mgr. Tomáš Kosačík)
10,80 €

Rýchlovky a chuťovky Břicháče Toma sú pokračovaním knihy
Břicháč Tom Ako som schudol 27 kg a ako môžete aj VY! (Mgr. Tomáš Kosačík) , Ktorá vám ukázala, že schudnúť sa dá aj chutným jedlom, bez držania diét a počítanie kalórií.


Život bez pšenice (MUDr. William R. Davis)
9,80 €

Život bez pšenica je podnetná kniha, ktorá vám pomôže schudnúť a vyriešiť celý rad zdravotných problémov tým, že prestanete jesť pšenicu a výrobky z nej. Napísal ju lekár kardiológ William Davis, ktorého metóda má výborné výsledky.


Jedlo ako životný štýl II. (Ing. Petr Havlíček, Petra Lamschová)
9,70 €

V knihe Jedlo ako životný štýl II. nájdete podobne ako v
Aj. diele odpovede na niektoré vaše otázky a mnoho nových zaujímavých receptov. Každého, kto sa zaujíma o zdravý životný štýl, napadá veľa otázok, na ktoré niekedy zložito hľadá odpoveď.


Domáce krabičková diéta 3 (Alena Doležalová)
8,40 €

Oba predchádzajúce diely Domáce krabičkovej diéty -
Domáce krabičková diéta a
Domáce krabičková diéta 2 sa stále teší obrovskému záujmu všetkých, ktorí bojujú proti nadbytočným kilogramom, či si chcú „len“ ozdraviť jedálniček.


Domáce krabičková diéta 2 (Alena Doležalová)
8,20 €

Pokračovanie úspešného bestselleru
Krabičková diéta prináša 300 vyskúšaných jednoduchých receptov na diétne pokrmy, 70 nových jedálničkov, užitočné rady k príprave krabičkovej diéty, skúsenosti z domáceho krabičkování a tipy ako zostaviť vlastný jedálniček.