Knihy Superpotraviny (Susanna Bingemerová)

Značka: Knihy Náš kód: 100002274014

Partnerský predaj

Knihy Superpotraviny (Susanna Bingemerová)

V knihe Superpotraviny nájdete dôležité informácie o zdravých látkach obsiahnutých v superpotravinách ao ich fantastických účinkoch. Celý popis

9.4

9,40 € vrátane DPH
Už sa nepredáva

Popis

Popis produktu

V knihe Superpotraviny nájdete dôležité informácie o zdravých látkach obsiahnutých v superpotravinách ao ich fantastických účinkoch.

Kniha Superpotraviny obsahuje 25 podrobných portrétov najdôležitejších superpotravín (exotických i domácich) s praktickými tipy a cez 40 vegánskych receptov , ktoré obohacujú kulinársky všedný deň. Nájdete tu i interview s expertmi na tému riasy, obilné trávy a divoké byliny.

Susana Bingemerová je vyštudovaná novinárka. Už mnoho rokov píše v časopisoch a knižkách o kulinárskych tradíciách a trendoch. Pritom ju zvlášť fascinuje otázka, ako jedlo ovplyvňuje zdravie. Sleduje mn aktuálne stravovacie štýly a postupne sama vyskúšala vegetariánsku, vegánsku a surovú stravu. Pri hľadaní optimálnych potravín objavila už v roku 1999 veľkú vitálnu silu určitých potravín a pripravila si svoje prvé müsli sa superpotraviny – ľanovými semenami, zemnými mandľami a čučoriedkami. Svoje vedomosti o zdravom stravovaní sa superpotraviny odovzdáva ďalej v kurzoch a na svojom blogu.

Autorka žije v Mníchove a spoločne s Hansom Gerlachom riadi kancelária „food und text“. Hans Gerlach, vyučený kuchár, autor kuchárskych kniha a fotograf potravín pripravil pre túto knižku recepty a predstavil ich aj fotograficky.

Úryvok z úvodu:

Čo jeme, výrazne ovplyvňuje to, ako sa cítime. Ale ako presne by mala zdravá strava vyzerať? V tejto otázke sa často experti rozchádzajú. Neustále sa objavujú nové štúdie, názory a trendy. Dobrá správa: je jedno, či sa považujete za normálneho stravníka, vegána alebo jete iba surovú stravu – superpotraviny zhodnotí každý druh stravy. Tieto vysoko potentný potraviny plné koncetrovaných živín dokonca predčí mnohé lieky.

(…)

V tejto knižke vám predstavujem najznámejšie superpotraviny. Popri exotických ako bobule acai a semienka chia k nim patrí aj mnohé domáce potraviny ako ľanové semená a divoké byliny. Príklady receptov ukazujú: superpotraviny nás nielen udržujú v skvelej forme, ale taky skvele chutia!

Počet strán: 127

Rozmery: 165×200 mm

Väzba: brožovaná

Jazyk: český


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné