Knihy Stručná celozrnná BIO kuchárka (Pavla Momčilová)

Značka: Knihy Náš kód: 100002274192

Partnerský predaj

Knihy Stručná celozrnná BIO kuchárka (Pavla Momčilová)

Známa odborníčka na zdravú výživu a zdravé varenie v knihe Stručná celozrnná BIO kuchárka odhalia taje využitie celozrnných obilnín a produktov v modernej domácnosti. Celý popis

3.6

3,60 € vrátane DPH

Na sklade u partnera

Tovar na vás čaká v jednom z našich partnerských skladov, pripravený k expedícii priamo k vám.

Doručenie dopravcom :20.11.2018

Popis

Popis produktu

Známa odborníčka na zdravú výživu a zdravé varenie v knihe Stručná celozrnná BIO kuchárka odhalia taje využitie celozrnných obilnín a produktov v modernej domácnosti. 100 jednoduchých a fungujúcich receptov a mnoho praktických rád pomôže každému (nielen) začiatočníkovi s celozrnným varením a pečením a oboznámi ho is potrebami celozrnné domácnosti.

Kuchárka je vhodná aj pre celiakov. Okrem receptov z pšenice, špaldovej, raže, ovsa a jačmeňa tu nájdete aj recepty z bezlepkových surovín – pšeno, pohánka, kukurica a ryža natural.

Úryvok z úvodu:

Obilné zrná, múky a ďalšie celozrnné produkty si vyžadujú úpravu. A tak je naša Stručná celozrnná BIO kuchárka určená pre začiatočníkov v kuchyni a mala by pomôcť mladým gazdinkám (ale aj pánom, čo sa v priestoroch kuchyne radi pohybujú a experimentujú) pri prvých pokusoch o ozdravení rodinného jedálnička. Rad receptov našej knižky vychádza zo starších českých a slovenských tradícií. Obyčajná celozrnná jedla bola bežnou súčasťou jedálničkov našich prababičiek. Hociktorá mamička alebo babička si ešte pamätá nejeden osvedčený domáci recept. Skúste využiť aj ich skúsenosti!

Tým, ktorí s využívaním celozrnných potravín v domácnosti plánujú ešte len začať, príde vhod niekoľko dobrých rád, ktoré vyplynuli z mojich viac ako tridsaťročných skúseností s celozrnnou stravou v našej rodine.

Počet strán: 68

Rozmery: 160×230 mm

Väzba: brožovaná

Jazyk: český


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné