Knihy Ako žiť dlho a zdravo (Prof. Michail Tombak, PhDr.)

Značka: Knihy Náš kód: 100002274013
Knihy Ako žiť dlho a zdravo (Prof. Michail Tombak, PhDr.)

Partnerský predaj

Knihy Ako žiť dlho a zdravo (Prof. Michail Tombak, PhDr.)

Autor knihy Ako žiť dlho a zdravo Michail Tombak vytvoril celistvý systém starostlivosti o vlastné zdravie. Celý popis

6.8

6,80 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Autor knihy Ako žiť dlho a zdravo Michail Tombak vytvoril celistvý systém starostlivosti o vlastné zdravie.

Úryvok z úvodu:

V poslednej dobe sa veľa píše o rôznych metódach na dlhý a zdravý život. Zázračné diéty sa priamo rozmnožujú, reklamy na chudnutie a omladzovanie propagujú úžasné preparáty. Takto sa podvádzajú ľudia. Dobrý zdravotný stav je vraj výsledkom pôsobenia nejakého zázračného prostriedku. Avšak naším zdravím, podľa toho do akej miery nás trápia nejaké choroby, sa zaoberáme celé roky. Plnohodnotné zdravie, to nie sú zázračné liečebné preparáty (omladzujúce alebo odtučňovacie), ale život v harmónii s rytmom prírody.

Táto filozofia je hlavným mottom knihy, ktorú práve držíte v ruke. Obsahuje úžasné, zatiaľ nikde publikované recepty, ktoré nielenže umožňujú udržiavať sa v dobrej zdravotnej kondícii, ale pomôžu nám zbaviť sa hŕbu zdravotných problémov.

Autor knihy Michail Tombak vytvoril celistvý systém starostlivosti o vlastné zdravie. Nenájdete tu zázračné diéty, len jednoduché recepty, ako o svoje zdravie starať a ako ho chrániť. Čitateľ tu nenájde prísne recepty na počítanie kalórií, ale jednoduché princípy stravovanie v súlade s prírodou.

Autor výrazne podotýka, že zdravie súvisí s tým, čo jeme, s tým, ako dýchame, ako sa staráme o svoje telo a psychiku nielen vďaka správnej výžive, čo tvrdí veľa tvorcov rôznych zázračných diét. Ten, kto nechápe ten základný princíp, nie je schopný nikoho vyliečiť.

Za zmienku stojí neskutočne účinné návody Michaila tombak na očistu organizmu. Opierajú sa o tisícročnej tradičnej prírodnej medicíny Východu a Západu. Sú zabúdaným námetom v dnešnej modernej medicíne.

Počet strán: 168

Rozmery: 150 × 210 mm

Väzba: brožovaná

Jazyk: český


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné