Varíme podľa herbára 2 (Kateřina Winterová, Linda Rybová)
14,10 €

V druhom dieli knihy Varíme podľa herbára sa autorky opäť zameriavajú na kvalitné, ale pritom dostupné prírodné suroviny a vyhľadávajú dávnej, pozabudnuté receptúry, aby z nich poskladali celoročné jedálniček, priamo nabitý zdravú energiou.


Vieme, čo jeme - Vedomé varenie (Lenka Žák)
14,10 €

Kniha Vieme, čo jeme – Vedomé varenie ukazuje čitateľom ako je dôležité vedieť, čo jeme. Autorka Lenka Žiak, známa tiež ako Biolenka, ponúka čitateľom inšpiráciu, ako môžeme šetriť peniaze, svoje zdravie aj prírodu tým, že maximálne využijeme navarené suroviny. Zameriava sa hlavne na obilniny.


Radosť zo zdravých detí (MUDr. V. Strnadelová, J. Zerzán) + DVD
13 €

V posledných desaťročiach narastá závratným tempom početnosť chorôb, ako sú alergie, astma, únavové syndrómy, kožné choroby, ale aj nádorové a cievne postihnutie. Príčina je zložitejšie, ale nepochybne tu hrá jednu z hlavných rolí strava a stravovacie zvyklosti.


Cukrfree kuchařka (Janina Černá)
11,80 €

Cukrfree kuchárka autorky Janiny Čierne ponúka nielen inšpiráciu novými a pre niektoré i netradičnými recepty a ingredienciami. Je to hlavne dôkaz toho, že aj život bez cukru môže byť dlhodobo udržateľný, a to bez akéhokoľvek obmedzovania. .


Máme to radi zdravo Břicháč Tom
11,70 €

Nová kniha Břicháče Toma Máme to radi zdravo vám opäť prináša veľa nových originálnych receptov do vašej kuchyne. Jednoduchá, zdravá, a napriek tomu výborná jedlá, na ktorých si pochutí celá rodina. A hlavne, tento spôsob varenia vás začne baviť! Celá kniha je prehľadne rozdelená do 7 kapitol.


Aby deťom chutilo (RNDr. Petr Fořt, CSc.)
11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Kniha Aby deťom chutilo pojednáva o výžive dieťaťa, ktorá je alfou a omegou správneho somatického i psychického vývoja a zdravia po celý život.


Rýchlovky a chuťovky Břicháče Toma (Mgr. Tomáš Kosačík)
10,80 €

Rýchlovky a chuťovky Břicháče Toma sú pokračovaním knihy
Břicháč Tom Ako som schudol 27 kg a ako môžete aj VY! (Mgr. Tomáš Kosačík) , Ktorá vám ukázala, že schudnúť sa dá aj chutným jedlom, bez držania diét a počítanie kalórií.


Naservírujte si víťazstvo (Novak Djokovič)
9,90 €

Naservírujte si víťazstvo je čiastočne osobný príbeh čísla 1 na rebríčku ATP Novaka Djokoviča, ale hlavne je to dvojtýždňové plán bezlepkového stravovanie pre všetkých, ktorí musia podávať vrcholové výkony v ktoromkoľvek odbore.


Život bez pšenice (MUDr. William R. Davis)
9,80 €

Život bez pšenica je podnetná kniha, ktorá vám pomôže schudnúť a vyriešiť celý rad zdravotných problémov tým, že prestanete jesť pšenicu a výrobky z nej. Napísal ju lekár kardiológ William Davis, ktorého metóda má výborné výsledky.


Jedlo ako životný štýl II. (Ing. Petr Havlíček, Petra Lamschová)
9,80 €

V knihe Jedlo ako životný štýl II. nájdete podobne ako v
Aj. diele odpovede na niektoré vaše otázky a mnoho nových zaujímavých receptov. Každého, kto sa zaujíma o zdravý životný štýl, napadá veľa otázok, na ktoré niekedy zložito hľadá odpoveď.


Rakytník - Zázračná rastlina, oranžový poklad ... (Jiří Bajer)
9,80 €

Kniha Rakytník – Zázračná rastlina, oranžový poklad . zoznamuje s liečivými vlastnosťami a ďalšími pozitívami tejto rastliny, radí, ako pestovať a tiež ako plody a ďalšie časti rakytníka prakticky využívať – ​​nájdete tu recepty na šťavy, džemy, šaláty, čaju, ale aj masti, dokonca víno apod.


Preč s kyslosťou (Kurt Tepperwein, Prof.)
8,90 €

Kurt Tepperwein, známy nemecký terapeut a liečiteľ, vo svojej knihe Preč s kyslosťou vysvetľuje, prečo je prekyslenie tela toľko nebezpečné a čo urobiť pre to, aby sme znovu obnovili rovnováhu medzi kyslými a zásaditými látkami v tele.


Ajurvédske recepty pre zdravie (MUDr. David Frej)
8,90 €

Harmonická strava, vytváraná vhodnou kombináciou potravín a korenín, je základom návratu k rovnováhe organizmu. V kuchárke Ajurvédske recepty pre zdravie nájdete originálne recepty kombinujúci princípy varenie podľa Ajurvédske medicíny a stredomorskej stravy.


Tak chutí šťastie (Jiří Kuchař, Josef Jonáš)
8,40 €

V knihe Tak chutí šťastie objavíte viac ako dvesto receptov, v ktorých hrajú hlavnú úlohu nielen populárne stévie, ale predovšetkým prírodný trstinový cukor typu Demerara či raw sugar, zanedbávaná, a pritom veľmi cenná melasa, český med alebo sušené ovocie.


Domáce krabičková diéta 2 (Alena Doležalová)
8,20 €

Pokračovanie úspešného bestselleru
Krabičková diéta prináša 300 vyskúšaných jednoduchých receptov na diétne pokrmy, 70 nových jedálničkov, užitočné rady k príprave krabičkovej diéty, skúsenosti z domáceho krabičkování a tipy ako zostaviť vlastný jedálniček.


Mama, otec, nezabíjajte ma! (Mgr. Martin Jelínek)
8 €

Objavte schopnosť naučiť svoje deti správne sa stravovať! Ovládnite devätoro tajomstvo, ktoré navždy zmení váš pohľad na to, čo jeme! Všetkých deväť tajomstvo správneho stravovania, ktoré táto kniha sumarizuje, je určené nielen rodičom, ale aj ich deťom.