Sedem posolstvo (Mgr. Jiří Hamerský)
9,20 €

Kniha Sedem posolstvo je napísaná zrozumiteľným jazykom a ukrýva v sebe veľa vznešených a múdrych myšlienok, ktoré je možné uplatniť v každodennom živote a nájsť tak správny smer.


Velké kouzlo (Elizabeth Gilbertová)
9 €

Kniha Veľké kúzlo od Elizabeth Gilbertovej je sprievodcom, ak chcete napísať knihu, robiť umenie, ísť za svojím dávnym životným snom alebo len prosytit svoj každodenný život uvedomelosť a vášňou.


Uzdravenie bez liekov a bez lekárov (David Servan-Schreiber)
8,60 €

Známy psychiater a neurológ David Servan-Schreiber, otec tzv. „Medicíny emócií“, vo svojej knihe Uzdravenie bez liekov a bez lekárov dokladá, že depresiu, úzkosť a stres možno vyliečiť bez psychoterapie a antidepresív.


Pátá dohoda - Toltécka kniha moudrosti (Don Miguel Ruiz, Don Jose Ruiz)
7,20 €

Piata dohoda – toltéckej kniha múdrosti je knihou autora známeho ako Nagual z rytierskeho rodu Orlov a majstra starého múdreho toltéckeho učenia. V duchu toltéckej tradície dohoda jednoznačne určuje svoje poslanie. Napriek tomu ale s hlbokým a múdrym významom a náročným plnením.


Bez plášťa (MUDr. Tomáš Lebenhart)
5,80 €

Kniha Bez plášťa, ktorú držíte v ruke, nie je čítaním pre každého. Je drsne úprimnú spoveďou lekára celostnej medicíny, MUDr. Tomáša Lebenhart.