Súvislosti (Ing. Zdeňka Jordánová)

Značka: Náš kód: 100002445092

Partnerský predaj

Súvislosti (Ing. Zdeňka Jordánová)

Súvislosti . Ako ťažké je pre nás niekedy prijať, že veci sa dejú tak, ako sa dejú. Lenže vo všetkom sú práve súvislosti. Život každého z nás je len príčina a následok pretlačený cedidlom univerzálnych zákonitostí. Nezdržujte sa tým, že nechcete prijať to, čo sa vám „deje“. Všetko má proste dôvod. Celý popis

5.2

5,20 € vrátane DPH

Náš kód: 100002445092

Popis

Popis produktu

Súvislosti … Ako ťažké je pre nás niekedy prijať, že veci sa dejú tak, ako sa dejú … Lenže vo všetkom sú práve súvislosti. Život každého z nás je len príčina a následok pretlačený cedidlom univerzálnych zákonitostí. Nezdržujte sa tým, že nechcete prijať to, čo sa vám „deje“. Všetko má proste dôvod. Všetko sú len reakcie na vaše akcie. Každá vaša myšlienka sa vo vašom živote zhmotní, každá vaša myšlienka sa prejaví.

Ing. Zdeňka Jordánová miluje príbehy, pretože jej pomáhajú spoznávať súvislosti. Príbehy vyriešené aj nevyriešené, pretože vesmírne zákonitosti v nich určujú pravidlá hry pre náš život. Čím viac porozumieme týmto zákonitostiam, tým viac sa môžeme prejaviť a vytvoriť si život podľa svojich predstáv. Autorka pracuje prostredníctvom svojej poradne a organizuje vzdelávacie kurzy.

Úryvok z úvodu:

Nič v našom živote nie je náhoda. Cesta, ktorú každý z nás kráčame, je pomaly načrtávání silou našich zámerov, myšlienok a následne potom našich rozhodnutí. Ako korálky na šnúrku zbierame svoje skúsenosti a navliekame svoj život. Aké korálky vyberáme na svoju šnúrku, ako je radíme za sebou či ako rýchlo navliekame, je voľbou každého z nás. Aj dĺžka náhrdelníka je samozrejme pre každého iná a naše pocity a prežívanie pri navliekaní sú rôzne.

Predstavujem si, ako nádherné by bolo, keby sme jedného dňa navliekli poslednej korálku, zaľúbene si prezreli svoju šnúrku as pocitom uspokojenia ju zaviazali. Tak, a je hotovo, som spokojný so svojím dielom, náhrdelník je hotový. Už viem všetko, čo som chcel vedieť. Využil som svoje skúsenosti, využil som svoj život, dielo je u konca …

Počet strán: 91

Rozmery: 110 × 170 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné