Bdělý život - Každodenní meditace na cestě Toltéků (Don Miguel Ruiz ml.)
8,80 €

Kniha Bdelý život – Každodenný meditácie na ceste Toltékov zhŕňa toltéckej inšpiráciu rodiny Ruizových. Obzvlášť preto zaujme všetkých, ktorí poznajú knihy štyri dohody a piata dohoda alebo Päť stupňov pripútanosti. Povedie nás k hlbšiemu pochopeniu vlastného ja i sveta, v ktorom žijeme.


Hlas poznání (Don Miguel Ruiz, Janet Mills)
8,60 €

Kniha Hlas poznanie je založená na starej Toltécké múdrosti, nám ukazuje, ako obnoviť vieru v pravdu a vrátiť sa k zdravému rozumu. Ruiz mení spôsob, akým vnímame sami seba aj druhých ľudí. Potom nám otvára dvere do reality, ktorú sme vnímali ako dvojročné deti – do reality pravdy, lásky a radosti.


Ja riadim (Ing. Zdeňka Jordánová)
5,80 €

Kniha Ja riadim je o riadení, či neriadené autá, ale vlastne o riadení, či neriadené svojho vlastného života. Celý náš život je stretávanie. Aj na cestách sa stretávame. Každou sekundou, ktorú trávime vo svojom aute, sa stretávame s ostatnými vodičmi.


Láska (Ing. Zdeňka Jordánová)
5,80 €

Láska v každom z nás! Len na nás záleží, koľko jej v živote máme. Stojí to ale trochu práce. Aké? No, predsa na sebe samých. Nastal čas zmien.


Moje peniaze (Ing. Zdeňka Jordánová)
5,80 €

Kniha Moje peniaze má podtitul „Chudoba nie je cnosť, ale choroba“. Zbavte sa závislosti na peniazoch, najlepšie tým, že je proste a jednoducho budete mať. Zbavte sa tej hlúpe výhovorky „Nemám na to peniaze“, kvôli ktorej nemôžete ísť za svojím cieľom, nemôžete sa prejaviť a byť šťastní.


Poznaj svoj cieľ (Ing. Zdeňka Jordánová)
7,50 €

Život je plný príležitostí a lekcií. Náš život je výsledok tej najvyššej tvorby každého z nás. Nevzdávajte to a tvorte! Každý máme svoj jedinečný úlohu, ktorý na nejakej úrovni poznáme. Necítite Ak zatiaľ pocit naplnenia, choďte ďalej.


Pátá dohoda - Toltécka kniha moudrosti (Don Miguel Ruiz, Don Jose Ruiz)
7,10 €

Piata dohoda – toltéckej kniha múdrosti je knihou autora známeho ako Nagual z rytierskeho rodu Orlov a majstra starého múdreho toltéckeho učenia. V duchu toltéckej tradície dohoda jednoznačne určuje svoje poslanie. Napriek tomu ale s hlbokým a múdrym významom a náročným plnením.


Pět stupňů připoutanosti (Don Miguel Ruiz ml.)
8,90 €

Kniha Päť stupňov pripútanosti pomáha čitateľom porozumieť, ako si svojím sklonom k určitej náklonnosti v živote vytvárame pripútanosť a tá potom ovplyvňuje všetky naše rozhodnutia. Rôzne úrovne pripútanosti nás vlastne udržujú v psychologickej aj duchovnej pasce, z ktorej nemôžeme ľahko uniknúť.


Sedem posolstvo (Mgr. Jiří Hamerský)
9,10 €

Kniha Sedem posolstvo je napísaná zrozumiteľným jazykom a ukrýva v sebe veľa vznešených a múdrych myšlienok, ktoré je možné uplatniť v každodennom živote a nájsť tak správny smer.


Spratek aneb "Bude to podľa mňa" (Ing. Zdeňka Jordánová)
7,50 €

Kniha Spratek aneb „Bude to podľa mňa“ je určená vám, ktorí sa nebojíte pozrieť sa na to čo, čo je naozaj schované za vašimi problémami a za vašej údajnú bolesťou, ktorú vytvárate vo svojom živote, ako iste viete, len a len vy sami svojimi postojmi a spôsobom myslenia.


Súvislosti (Ing. Zdeňka Jordánová)
5,20 €

Súvislosti . Ako ťažké je pre nás niekedy prijať, že veci sa dejú tak, ako sa dejú. Lenže vo všetkom sú práve súvislosti. Život každého z nás je len príčina a následok pretlačený cedidlom univerzálnych zákonitostí. Nezdržujte sa tým, že nechcete prijať to, čo sa vám „deje“. Všetko má proste dôvod.


Tvoje dieťa ako šanca pre teba (Ing. Zdeňka Jordánová)
9,60 €

Tvoje dieťa ako šanca pre teba je kniha o veľkej príležitosti dozvedieť sa o sebe niečo nekonečne cenného. Všetko, čo sme svoje dieťa naučili, spoznáme v jeho živote. Už nikto nás nikdy nebude mať toľko rád, ako naše dieťa. Už nikdy nás nikto nebude toľko potrebovať.


Velké kouzlo (Elizabeth Gilbertová)
8,90 €

Kniha Veľké kúzlo od Elizabeth Gilbertovej je sprievodcom, ak chcete napísať knihu, robiť umenie, ísť za svojím dávnym životným snom alebo len prosytit svoj každodenný život uvedomelosť a vášňou.