Choroby pochádzajú z emócií aneb všetko sa dá vyliečiť (Zdenka Blechová)

Značka: Náš kód: 100002357081

Partnerský predaj

Choroby pochádzajú z emócií aneb všetko sa dá vyliečiť (Zdenka Blechová)

Kniha Choroby pochádzajú z emócií aneb všetko sa dá vyliečiť vám vysvetlí, ako vzniká choroba, a ako je dôležité neplytvať energiou, ale tvoriť ju. Ak sa niekto nechce vyliečiť, je to jeho lenivosť. Stačí nájsť duchovnú príčinu choroby a človek sa zázrakom uzdraví. Celý popis

12.5

12,50 € vrátane DPH

Náš kód: 100002357081

Popis

Popis produktu

Kniha Choroby pochádzajú z emócií aneb všetko sa dá vyliečiť vám vysvetlí, ako vzniká choroba, a ako je dôležité neplytvať energiou, ale tvoriť ju. Ak sa niekto nechce vyliečiť, je to jeho lenivosť. Stačí nájsť duchovnú príčinu choroby a človek sa zázrakom uzdraví. Choroba prichádza ako múdry učiteľ, ktorý nás núti prehodnotiť život a záleží na každom z nás, ako sa k problému postavíme. Aj úraz, havárie nie je náhoda. Choroby pochádzajú z emócií a emócie pochádzajú z medziľudských vzťahov, v ktorých hľadáme lásku. Stačí nájsť lásku v sebe a nehľadať ju v druhých. Prestanem mať emócie a prestanem byť chorý. Každá choroba je vlastne hľadanie lásky, je to volanie o pomoc. Musíme pomôcť každej našej bunke, ktorá nám slúži vo dne v noci, a my si ju nevážime a radšej hľadáme lásku v niečom alebo v niekom inom. Až si začneme vážiť sami seba, svojho zdravia, budeme sa riadiť svojimi pocitmi, budeme venovať pozornosť sebe a nie druhým, a tým môžeme dosiahnuť stáleho zdravie. Je potrebné si vážiť svojho tela, aby mohlo cítiť lásku a pracovať pre nás, lebo nie nadarmo sa hovorí: „V zdravom tele zdravý duch.“

Zdenka Blechová od roku 1997 prijíma channelingová * oznámenie. Je vydavateľkou časopisu Mysteria Tajemna, ktorý začala vydávať v roku 2003. Zaoberá sa prevažne tematikou medziľudských vzťahov, prelínaním minulých životov sa súčasnosťou a témou smrti. Je autorkou mnohých kníh, v ktorých o týchto témach píše. Spolupracuje is rozhlasom a televíziou a prispieva svojimi články do rôznych časopisov, zaoberajúcich sa alternatívnou medicínou, ezoterikou a zdravým spôsobom života.

* Channeling – channeling chápeme nielen ako proces komunikácie, ale predovšetkým ako prepojenie sa s univerzom a jeho nekonečnými možnosťami a nekonečným obsahom. Je to prepojenie s vlastným vedomím, pričom vlastné vedomie je odrazom celého vesmíru, pretože v ňom zdržiava.

Úryvok z úvodu:

Všetko je energia a aj my sme len svetelné bunky, ktoré sú napojené na svetelný zdroj. Každý deň z Vesmíru dostávame energiu, ktorú máme využiť pre svoju tvorivosť. Keď s energiou zle nakladáme, zbytočne s ňou plytváme na problémy, ktoré neriešime, živíme energiou naše problémy a ony môžu rásť a zväčšovať sa. My potom mám energie čoraz menej. Je potrebné riešiť problémy v zárodku, aby nemohli rast. Keď venujeme energiu niekomu inému ako sebe, opäť o ňu prichádzame. Každý sme tu pre nejakú osobné tvorivosť. Máme daný do vienka osobné úloha, to je to, čo sa máme naučiť vo svojej profesii. Ak nevenujeme pozornosť svojej tvorivosti a stále s energiou zle nakladáme, príde príkaz z Vesmíru, že sa nám v určitej časti tela má energie zablokovať, aby sme si mohli vážiť svoje tvorivosti a mohli odvrátiť pozornosť od nepodstatných javov.

Počet strán: 160

Rozmery: 145 × 205 mm

Väzba: brožovaná

Jazyk: český


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné