Knihy Choroba ako cesta (Thorwald Dethlefsen, Dr. Ruediger Dahlke)
8,80 €

Kniha Choroba ako cesta ponúka originálny pohľad na telesná ochorenia – infekcie, bolesti hlavy, úrazy, srdcové a žalúdočné ťažkosti, nádory a AIDS – z pera dvoch odborníkov na fenomén choroby a je doplnená podrobným prehľadom symptómov a ich interpretáciou.


Knihy Dar zdravia (Ing. Miroslav Hrabica)
8 €

Poklad tvojho zdravia leží ukrytý v troch komnatách. Kniha Dar zdravie popisuje, čo v jednotlivých komnatách nájdeš, a ďalej obsahuje odporúčania, ako je vhodné nakladať s pokladom, aj pár rád, ako tí s jeho hľadaním môže vypomôcť partner (alebo ty jemu).


Knihy Dobrý zrak bez okuliarov (Jacob Liberman)
9,80 €

Kniha Dobrý zrak bez okuliarov sa venuje poruchám a náprave našej schopnosti vidieť úplne odlišným spôsobom, než na aký sme zvyknutý. Pozýva nás k tomu, aby sme začali vidieť lepšie, ale tiež inak.


Knihy Dohoda s chorobou Aj. diel (Valerij Sinelnikov)
7,20 €

Dohoda s chorobou I. diel je výsledkom dlhoročných výskumov, s ktorými V. Sinelnikov začal ešte za štúdia na lekárskej fakulte. V tejto knihe autor zverejňuje vlastnú metódu, po ktorej ovládnutie sa človek dokáže „dohodnúť“ s akýmkoľvek neduhom.


Knihy Dohoda s chorobou II. diel (Valerij Sinelnikov)
6,40 €

"Každý človek má pre svoju chorobu vlastnú príčinu. Avšak, isté zákonitosti vo vzniku neduhov predsa existujú. Súvisí to s tým, že určitý orgán alebo ústrojenstvo organizmu plní nielen špecifickú fyziologickú funkciu, ale nesie aj emocionálne záťaž, "hovorí V.


Knihy Krutá hra o tvojej zdraví (Tomáš Kašpar)
13,30 €

Kniha Hra o zdravie prináša nový, revolučný pohľad na otázky nášho zdravia. Odhaľuje mýty, ktorými sme obklopení, ktoré nám spôsobujú zdravotné problémy a ktoré nás udržujú chorými.


Knihy Liečebný kód (Alexander Loyd, PhD., Ben Johnson)
10,50 €

Liečebný kód je váš nástroj k zmene života. Liečebný kód, alebo ako za 6 minút vyliečiť zdroj zdravia, úspechov a vzťahov. Dr. Alex Loyd objavil v roku 2001 systém, ktorý aktivuje fyzickej funkcie tela a odstraňuje zdroj 95% všetkých fyzických a mnohých psychických chorôb.


Knihy Umierame na objednávku (Tomáš Kašpar)
6,50 €

Kniha Zomierame na objednávku je určená ľuďom, ktorí nie sú spokojní so súčasným životom, so súčasnou politikou, so svojím zdravím alebo so zdravotnou starostlivosťou, chcú poznať pravdu a chcú urobiť niečo pre to, aby sa to zlepšilo.