Praktická detoxikácia podľa MUDr. Josefa Jonáša

Značka: Náš kód: 100002274107

Partnerský predaj

Praktická detoxikácia podľa MUDr. Josefa Jonáša

Praktická detoxikácia podľa MUDr. Josefa Jonáša je učebnicou originálnej a celosvetovo ojedinelej metódy riadenej a kontrolovanej detoxikácie organizmu, ktorá je zavŕšením celoživotnej bádateľskej cesty autora prírodnou medicínou za odhalením tajomstva novodobého kameňa mudrcov. Celý popis

9.8

9,80 € vrátane DPH

Náš kód: 100002274107

Popis

Popis produktu

Praktická detoxikácia podľa MUDr. Josefa Jonáša je učebnicou originálnej a celosvetovo ojedinelej metódy riadenej a kontrolovanej detoxikácie organizmu, ktorá je zavŕšením celoživotnej bádateľskej cesty autora prírodnou medicínou za odhalením tajomstva novodobého kameňa mudrcov. Prehľadným a čítavým spôsobom zoznamuje s filozofickými základmi a teóriou riadenej detoxikácie a poskytuje praktický návod pre konkrétne a dokonalú očistu ľudského tela. Ako „biblia vnútornej hygieny“ by nemala chýbať v knižnici nikoho, komu záleží na vlastnom zdraví a dĺžke života.

Kniha Praktická detoxikácia nie je vhodná pre laikov. Je určená osobám, ktoré sa chcú detoxikačné medicínou zaoberať podrobnejšie. Odporúča detoxikáciu pomocou preparátov značky Joalis.

MUDr. Josef Jonáš je jedným z našich najpopulárnejších autorov a zároveň vyhľadávaným praktikom celostnej medicíny. Ohlas získal predovšetkým svojím priekopníckym dielom Krížovka života, ktoré dodnes patria medzi najžiadanejšie publikácie, ktoré u nás kedy vyšli.

Úryvok z knižky:

Človek ako subsystém stvorenia predstavuje veľmi zložitý energo-informačný systém, ktorý nezačína ani nekončí jeho fyzickú existenciou. Všetky informácie o stavbe a fungovaní jeho tela sú zakódované v energo-informačných štruktúrach v informačnom poli. Toto pole je poľom nielen človeka, ale aj celého ľudstva. Existuje spojitosť štruktúry tohto informačného poľa a biologické štruktúry, teda hmoty a energie, ktoré dohromady tvoria existenciu človeka. V tomto informačnom poli je zakódovaný celý život fyzický i duševný. Nám ide predovšetkým o to, aby sa človek naučil zvládať deformácie tohto poľa čo možno najprirodzenejším prostriedky.

Len preto sme sa v tejto knihe mohli stretnúť s preparátmi vytvorenými na informačnom a rezonančným princípe. Nemajú vlastnosti, ktoré by ich približovali súčasnému poňatie medicíny, neobsahujú chemické zlúčeniny ani nie sú postavené na farmakologických účinkoch bylín, ale pôsobí na energetické pole človeka a jeho informačný systém, ktorý s ním úzko súvisí.

Takéto poňatie nám dáva nové a netušené možnosti, ako sa vyrovnať s chronickými zdravotnými problémami aj ako do budúcna realizovať ich prevenciu, ktorá je v každom prípade zmysluplnejšie a účinnejšia ako vlastné liečba. Ak príde niekto s novou terapeutickou myšlienkou, môže si ju overiť na ťažko chorých ľuďoch, u ktorých už zlyháva súčasná chirurgická a farmakologická medicína. Nie je však zmysluplné takýmto spôsobom ponímať súboj medzi týmito medicina. Každá z nich prináša čosi pozitívneho, a práve tento dvojaký pohľad na ľudský organizmus je obrovsky prínosný.

Počet strán: 264

Rozmery: 140 × 205 mm

Jazyk: český


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné