Aby deťom chutilo (RNDr. Petr Fořt, CSc.)
11,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kniha Aby deťom chutilo pojednáva o výžive dieťaťa, ktorá je alfou a omegou správneho somatického i psychického vývoja a zdravia po celý život.


Koncept kontinua (Jean Liedloffová)
6,80 €

Kniha Koncept kontinua veľmi jasne a presvedčivo vysvetľuje, ako je potreba zaobchádzať s našimi najmenšími, aby z nich vyrástli spokojné a samostatné deti a následne dospelí ľudia, ktorí si nepotrebujú „liečiť“ svoje deprivácie z detstva všetkými možnými spôsobmi, počínajúc drogovou závislosťou a k


Mama, otec, nezabíjajte ma! (Mgr. Martin Jelínek)
7,90 €

Objavte schopnosť naučiť svoje deti správne sa stravovať! Ovládnite devätoro tajomstvo, ktoré navždy zmení váš pohľad na to, čo jeme! Všetkých deväť tajomstvo správneho stravovania, ktoré táto kniha sumarizuje, je určené nielen rodičom, ale aj ich deťom.


Radosť zo zdravých detí (MUDr. V. Strnadelová, J. Zerzán) + DVD
12,90 €

V posledných desaťročiach narastá závratným tempom početnosť chorôb, ako sú alergie, astma, únavové syndrómy, kožné choroby, ale aj nádorové a cievne postihnutie. Príčina je zložitejšie, ale nepochybne tu hrá jednu z hlavných rolí strava a stravovacie zvyklosti.


Rozvinúť sa dieťatko ... (Eva Kiedroňová)
17,50 €

Publikácia Rozvíjaj sa dieťatko sa skladá z knihy, do ktorej je vložený plagát s prehľadnou tabuľkou psychomotorického vývoja dieťaťa do jedného roka a brožúrka ku každodennému prehľadu a záznamu rodičov. Kniha obsahuje vyše 800 názorných ilustračných fotografií a obrázkov.