Schudnite raz a navždy 3 (Mgr. Antónia Mačingová)

Značka: Náš kód: 100002445093

Partnerský predaj

Schudnite raz a navždy 3 (Mgr. Antónia Mačingová)

Kniha Schudnite raz navždy 3 nadväzuje na predchádzajúce knihy
Schudnite raz a navždy 1 a
Schudnite raz a navždy 2 . Celý popis

9.7

9,70 € vrátane DPH

Náš kód: 100002445093

Popis

Popis produktu

Kniha Schudnite raz navždy 3 nadväzuje na predchádzajúce knihy Schudnite raz a navždy 1 a Schudnite raz a navždy 2 .

Všetko so všetkým súvisí. Ja vo svojom spôsobe stravovania ponúkam jednoduché recepty s jednoduchou prípravou jedál z potravín z prvotných zdrojov. Jednoduchá, logická postupnosť. Snažím sa inspiovat ženy, aby sa začali viac venovať príprave jedla podľa iných princípov, než na aké boli zvyknuté doteraz. Prejaví sa to na vzhľade, dostatku energie a vitality. Nepotrebujete byť vychudnuté, nepotrebujete sa podobať modelkám a modelom, buďte len jednoducho zdravie a plní života. Vďaka vhodnej strave budete mať zdravú, kvalitné a čistú krv. A čistá krv = čisté srdce = čistá myseľ.

Úryvok z úvodu:

Chcela by som teraz stručne vysvetliť, o čo v mojom stravovanie vlastne ide. Hoci to zdôrazňujem v úvode každej svojej knihy, zisťujem, že je stále mnoho žien, ktoré hľadajú len nejakú krátkodobú diétu. Síce začnú čítať, ale nevydrží do konca. Takto im, bohužiaľ, úplne uniká podstata. Potom sa sťažujú, že nemajú výsledky ako ich kolegyne alebo kamarátka, alebo že po skončení 28-dňového detoxikačného programu nabrali kilá naspäť. A je im to jasné – ďalší z diét nezabrala, škoda času i námahy … Vôbec im pritom nedošlo, že ja hovorím o trvalej zmene stravovacích návykov, nie o redukčnej diéte. A že tá kilá, ktorá sa im vrátila, sú vlastne tzv. JOJO efekt.

Milé dámy, prosím, pochopte jednu vec: JOJO efekt by sa vám nevrátil, keby ste sa vy nevrátili k predchádzajúcemu stravovanie, ktoré spôsobilo, že ste pribrali. Bežné stravovanie, ktoré sa všeobecne považuje za „normálne“, má k správnosti veľmi ďaleko. Ak by bolo správne, tak by vaše telá neboli obézni, chorá, nemali by ste cysty, nádory, obličkové alebo žlčníkové kamene atď. Pre každého je totiž normálne to, po čom sa cíti dobre, a preto ho netrápi vyššie uvedené problémy.

Počet strán: 208

Rozmery: 148 × 210 mm

Väzba: viazaná

Jazyk: český


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné