Ako sa liečiť prírodnými prostriedkami (Jiří Bodliak)
9 €

Kniha Ako sa liečiť prírodnými prostriedkami prináša celý rad starých, odskúšaných a osvedčených receptov na liečenie chorôb. Ďalej tu nájdete návody akých bylín na upevnenie svojho zdravia využiť. Súčasťou receptov sú aj odporúčania na úpravu jedálnička a rady čoho sa naopak v strave vyvarovať.


Borelióza (Stephen Harrod Buhner)
9,50 €

Lymská borelióza je infekčné ochorenie vyvolané baktériami Borrelia burgdorferi. Nielen v Českej republike ide o najčastejšie ochorenie prenášané kliešťami. Kde alopatická medicína zlyháva, nastupuje prírodná prevencia a bylinná liečba.


Bylinkový receptár (Dionýz Dugas)
9,30 €

Bylinkový receptár vás prevedie pozoruhodným svetom liečivých rastlín. Spoznáte možnosti ich využitia v najstarších dobách iv súčasnej ľudovej medicíne.


Rakytník - Zázračná rastlina, oranžový poklad ... (Jiří Bajer)
9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Kniha Rakytník – Zázračná rastlina, oranžový poklad . zoznamuje s liečivými vlastnosťami a ďalšími pozitívami tejto rastliny, radí, ako pestovať a tiež ako plody a ďalšie časti rakytníka prakticky využívať – ​​nájdete tu recepty na šťavy, džemy, šaláty, čaju, ale aj masti, dokonca víno apod.


Varíme podľa herbára 2 (Kateřina Winterová, Linda Rybová)
14 €

V druhom dieli knihy Varíme podľa herbára sa autorky opäť zameriavajú na kvalitné, ale pritom dostupné prírodné suroviny a vyhľadávajú dávnej, pozabudnuté receptúry, aby z nich poskladali celoročné jedálniček, priamo nabitý zdravú energiou.