Knihy Nové dýchanie nová nádej 2. diel (MUDr. Taťána Kozlovová)

Značka: Knihy Náš kód: 100002274030
Knihy Nové dýchanie nová nádej 2. diel (MUDr. Taťána Kozlovová)

Partnerský predaj

Knihy Nové dýchanie nová nádej 2. diel (MUDr. Taťána Kozlovová)

Nové dýchanie nová nádej – endogénne dýchanie – objav medicíny 21. storočia – 2. diel skúsenosti a výsledky. Naša kniha nadväzuje na publikáciu v ktorej sme po prvýkrát v roku 2000 informovali a zoznamovali o metodike ozdravného dýchanie s Frolovovým prístrojom. Celý popis

3.5

3,50 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Nové dýchanie nová nádej – endogénne dýchanie – objav medicíny 21. storočia – 2. diel skúsenosti a výsledky. Naša kniha nadväzuje na publikáciu v ktorej sme po prvýkrát v roku 2000 informovali a zoznamovali o metodike ozdravného dýchanie s Frolovovým prístrojom.

MUDr. Taťána Nikolajevna Kozlovová spoločne so svojím mužom MUDr. Igorom Kozlovová pôsobili dlhé roky ako lekári v Moskve a v Nižnom Novgorode a zaujímali sa o alternatívnu medicínu. V roku 1991 prišli na pozvanie spoločnosti zaoberajúce sa alternatívnymi liečebnými postupmi aj do Košíc. Potom prišli ponuky na vedenie seminárov nielen na slovenskom, ale aj na Morave a neskôr aj v Prahe.

Dnes manželia Kozlov v Prahe prevádzkujú ordinácii špeciálnych masáží. Korekčné, vibračné a vákuové masáže sú určené predovšetkým na ozdravenie chrbtice, kĺbov a zlepšenie činnosti vnútorných orgánov.

Súčasťou pôsobenia MUDr. Kozlovová v Českej republike je tiež prednášková činnosť – v rôznych mestách našej republiky vedie semináre zamerané na prírodné spôsoby liečby, ktorých sa zúčastňujú laici i zdravotnícky personál. Jej zásluhou sa k nám dostal nielen Frolovův dýchacie trenažérom , Ale aj ďalšie liečebné pomôcky.

Úryvok z knižky:

Náš dych je spojovacím článkom v reťazi kozmickej energie. Spája náš vnútorný svet (mikrokozmos) so svetom vonkajším (makrokozmu). S prvým nádychom prichádzame na svet as posledným výdychom naša životná púť končí. Dýchať – znamená žiť. Povrchné dýchanie znamená len povrchné vnímanie. (…)

Prinášame teraz výsledky a skúsenosti tých, ktorí už pochopili, že plne dýchať, znamená naplniť naše telo dostatkom energie k realizovaniu svojich vrodených schopností, a uplatňovanie svojho potenciálu. (…)

Prax dokazuje, že dychové cvičenia na prístroji efektívne napomáhajú pri najrôznejších druhoch ochorení: hypertenzia, diabetes, chronickej bronchitíde, astme … a vždy k postupnému zlepšeniu funkcie metabolizmu a tým upevnenie imunitného systému a posilnenie psychickej a fyzickej odolnosti človeka na začiatku 3. tisícročia. Uplatnenie tejto metodiky je vhodné od piatich rokov pre každú vekovú kategóriu zdravých a chorých.

Počet strán: 20

Rozmery: 150 × 210 mm

Väzba: zošit


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné