Knihy Nové dýchanie nová nádej 1. diel (MUDr. Taťána Kozlovová)

Značka: Knihy Náš kód: 100002274029
Knihy Nové dýchanie nová nádej 1. diel (MUDr. Taťána Kozlovová)

Partnerský predaj

Knihy Nové dýchanie nová nádej 1. diel (MUDr. Taťána Kozlovová)

Kniha Nové dýchanie nová nádej je určená predovšetkým tým, ktorým nie je ľahostajný osud vlastného zdravia, ale aj tým, ktorí už niekoľko rokov márne bojujú so svojím ochorením. Predstaví vám najpokrokovejšie metodiku tzv. Celý popis

4.6

4,60 € vrátane DPH

Na sklade u partnera

Tovar na vás čaká v jednom z našich partnerských skladov, pripravený k expedícii priamo k vám.

Doručenie dopravcom :19.02.2019

Popis

Popis produktu

Kniha Nové dýchanie nová nádej je určená predovšetkým tým, ktorým nie je ľahostajný osud vlastného zdravia, ale aj tým, ktorí už niekoľko rokov márne bojujú so svojím ochorením. Predstaví vám najpokrokovejšie metodiku tzv. endogénneho dýchania, ktoré možno vykonávať pomocou jednoduchého dýchacieho trenažéru. Pri dýchaní s trenažérom je prekonávaný odpor vody, čím je docielené zvýšenie kapacity pľúc. Zároveň tým je organizmu umožnené pracovať v úplne novom, ozdravnom režime. Na prelome tretieho tisícročia tak ľudstvo dostáva darček predstavujúce univerzálny medicínu budúcnosti.

Materiály k tejto knihe zostavila detská lekárka MUDr. Taťána Nikolajevna Kozlovová. Spoločne so svojím mužom MUDr. Igorom Kozlovová pôsobili dlhé roky ako lekári v Moskve a v Nižnom Novgorode a zaujímali sa o alternatívnu medicínu. V roku 1991 prišli na pozvanie spoločnosti zaoberajúce sa alternatívnymi liečebnými postupmi tiež do Košíc. Potom prišli ponuky na vedenie seminárov nielen na slovenských, ale aj na Morave a neskôr aj v Prahe.

Dnes manželia Kozlov v Prahe prevádzkujú ordinácii špeciálnych masáží. Korekčné, vibračné a vákuové masáže sú určené predovšetkým na ozdravenie chrbtice, kĺbov a zlepšenie činnosti vnútorných orgánov.

Súčasťou pôsobenia MUDr. Kozlovová v Českej republike je tiež prednášková činnosť – v rôznych mestách našej republiky vedie semináre zamerané na prírodné spôsoby liečby, ktorých sa zúčastňujú laici i zdravotnícky personál. Jej zásluhou sa k nám dostal nielen Frolov ov dýchacie trenažérom , Ale aj ďalšie liečebné pomôcky.

Úryvok z knižky:

Ako je známe, dýchanie nám zabezpečuje život, ale s každým dychom nám ho tiež kráti. Nie je náhodou, že spôsobu dýchania venujú veľkú pozornosť napríklad jogíni. Východný učenie predpokladá, že počet nádychov a výdychov za život nám je daný, čím je vopred vymedzená dĺžka nášho života.

Dýchanie je proces, ktorý prebieha vo vnútri bunky za prítomnosti kyslíka. Možno povedať, že „dýcha“ každá bunka. Obzvlášť intenzívne „dýchajú“ a aktívne využívajú kyslík bunky mozgových hemisfér. Endogénne dýchanie umožňuje optimálny režim bunkového dýchania, čím výrazne ovplyvňuje látkovú výmenu, činnosť mozgu a všetkých vnútorných orgánov. Taktiež má pozitívny vplyv na aktivitu nášho imunitného systému a psychický i emocionálny stav. Systematické vykonávanie dychových cvičení prispieva k udržaniu alebo navodeniu dobrého zdravia (v akomkoľvek veku), a pomáha nám udržať vysokú úroveň duševnej aktivity. Pravidelné vykonávanie dýchacích cvičení sa javí ako nevyhnutná súčasť osobnej hygieny, už nemožno nahradiť žiadnymi inými procedúrami ani lieky.

Počet strán: 80

Rozmery: 148 × 210 mm

Väzba: zošit

Jazyk: český


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia ostatné