Aktívne proti rakovine (Prof. Dr. G. Dobos, Dr. S. Kümmel)
3,90 €

Začala nová éra liečby rakoviny: integratívna onkológie. Lekári a prírodní liečitelia spolupracujú bok po boku, aby liečenie rakoviny urobili znesiteľnejším a šanca na vyliečenie sa zvýšila. Kniha Aktívne proti rakovine otvára pre pacientov nové možnosti, ako aktívne podporovať liečivý proces.


Úžasná očista jater a žlučníku (Andreas Moritz)
15,90 €

Kniha Úžasná očista pečene a žlčníka – Účinná svojpomocná metóda optimalizácie zdravie a telesnej i duševnej pohody . a ešte oveľa viac! odhaľuje najčastejšie, ale len zriedkakedy rozpoznané príčiny choroby – tvorby žlčových kameňov.


Bez plášťa (MUDr. Tomáš Lebenhart)
5,70 €

Kniha Bez plášťa, ktorú držíte v ruke, nie je čítaním pre každého. Je drsne úprimnú spoveďou lekára celostnej medicíny, MUDr. Tomáša Lebenhart.


Nebuď potravou pre hubu Candida (Andrzej Janus)
7,50 €

Cítiš, že niečo ničí Tvoje zdravie a nevieš si vysvetliť príčinu svojich problémov? Hovoria Ti, že Tvoje zdravotné problémy sú len výtvorom Tvoje fantázie? Trpíš nedostatkom energie, depresiami, tráviacimi ťažkosťami, Tvoja koža je podráždená a svrbí? Ak je tomu tak, môžu to byť prejavy kvasinkovej


Nové dýchanie nová nádej 1. diel (MUDr. Taťána Kozlovová)
4,60 €

Kniha Nové dýchanie nová nádej je určená predovšetkým tým, ktorým nie je ľahostajný osud vlastného zdravia, ale aj tým, ktorí už niekoľko rokov márne bojujú so svojím ochorením. Predstaví vám najpokrokovejšie metodiku tzv.


Nové dýchanie nová nádej 2. diel (MUDr. Taťána Kozlovová)
3,50 €

Nové dýchanie nová nádej – endogénne dýchanie – objav medicíny 21. storočia – 2. diel skúsenosti a výsledky. Naša kniha nadväzuje na publikáciu v ktorej sme po prvýkrát v roku 2000 informovali a zoznamovali o metodike ozdravného dýchanie s Frolovovým prístrojom.


Princíp tieňa + CD (Dr. Ruediger Dahlke)
18,10 €

Ruediger Dahlke nám v knihe Princíp tieňa – Zmierenie s našou temnou stránkou ukazuje, ako svoj ​​tieň vypátrať a ako sa s ním konfrontovať, aby sme ho nakoniec mohli prijať, integrovať do svojej osobnosti, a možno dokonca aj začať milovať.


Program Áno NO (Dr. Luis J. Ignarro)
9,20 €

Program Áno NO je prevratná kniha na tému starostlivosti o zdravie srdca a celého organizmu. Na rozdiel od mnohých príručiek plných „dobrých rád“, je poznanie odovzdávané v tejto knihe potvrdené udelením Nobelovej ceny. Dr.


Sám sebe doktorom (Jiří Cingroš)
5,60 €

Sám sebe doktorom je kniha vychádzajúci z princípu celostnej medicíny, tj. preventívneho odstraňovanie príčin chorôb, liečenie organizmu ako celku.


Uzdravenie bez liekov a bez lekárov (David Servan-Schreiber)
8,50 €

Známy psychiater a neurológ David Servan-Schreiber, otec tzv. „Medicíny emócií“, vo svojej knihe Uzdravenie bez liekov a bez lekárov dokladá, že depresiu, úzkosť a stres možno vyliečiť bez psychoterapie a antidepresív.


Vyliečiť nevyliečiteľné (Prof. Michail Tombak, PhDr.)
6,80 €

Autor knihy Vyliečiť nevyliečiteľné zdôrazňuje, že zdravie súvisí so stravou, s tým, ako dýchame a ako dbáme o naše telo či psychiku. Vo svojej knihe publikuje cenné a účinné recepty a inštrukcie, ktoré v praxi sám vyskúšal.


Zaklínač chorôb (MUDr. Jan Hnízdil)
6,50 €

Kniha Zaříkávač chorôb je zostavená z textov, komentárov a rozhovorov venovaných chorobám ľudí, vrcholového športu, politikov i celej spoločnosti. Datujú sa od roku 2010, kedy vyšla knižka
Mojím marodům , Do súčasnosti. Do knižky som prispel aj pestrými fotografiami z môjho pestrého života.


Zápal - skrytý zabijak (MUDr. David Frej)
10,90 €

V knihe Zápal – skrytý zabijak sa dozviete, čo znamená zápal a ako zistíte, či ho v tele máte. Ďalej ako sa ochrániť pred chorobami súvisiacimi s chronickým zápalom, ako spomaliť starnutie a dožiť sa vysokého veku v zdraví.