Olimpia Splendid Compact 8P

Olimpia Splendid Compact 8P

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Malá mobilná klimatizácia DOLCECLIMA Compact 8P je najlacnejším modelom od prémiového talianskeho výrobcu Olimpia Splendid. Klimatizácia disponuje digitálnym termostatom a niekoľkými prevádzkovými módmi vrátane špeciálneho odvlhčovacieho módu. Celý popis
459 €
Vrátane RP a DPH
399 €
Doprava zadarmo
Partner: Lavatronic

Skladom u partnera 5+ kusov

16.6.2021 - 17.6.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100017041006

Popis

Malá mobilná klimatizácia DOLCECLIMA Compact 8P je najlacnejším modelom od prémiového talianskeho výrobcu Olimpia Splendid. Klimatizácia disponuje digitálnym termostatom a niekoľkými prevádzkovými módmi vrátane špeciálneho odvlhčovacieho módu. Je veľmi malá, rozmery sa približujú skôr výkonnejším odvlhčovačom. Lepší rozptyl chladného vzduchu pomáhajú dosiahnuť lamely smerované nahor.

Klimatizácia disponuje vývodnou trubicou o priemere 15 cm a dĺžke 1,5 m. V príslušenstve nájdeme komponenty pre inštaláciu klimatizácie do privretého okna, ale aj pre montáž do otvora v skle alebo v stene.

Príslušenstvo: Diaľkový ovládač s LCD displejom, trubica pre odvod teplého vzduchu, záklopka pre inštaláciu do steny alebo skla, lišta do výsuvného / posuvného okna.

Súčasťou príslušenstva nie je zúžená koncovka trubice, ale dá sa dokúpiť.

KOMPAKTNÝ DESIGN

Celkové rozmery sú znížené o 25% v porovnaní s tradičnými mobilnými klimatizáciami. S rozmermi len 70 cm výšky a 35 cm šírky patrí DOLCECLIMA Compact 8P medzi najmenšie mobilné klimatizácie na trhu. Klimatizácia je tiež veľmi ľahká, váži iba 28 kg.

FUNKCE AUTORESTARTU

Po výpadku prúdu sa klimatizácia opäť zapne, a to v pôvodnom nastavení. Vďaka špeciálnej ochrannej fáze kompresora, ktorá ho necháva vypnutý po dobu 3 minút pri každom štarte, sa nemusíte obávať, že by sme klimatizáciu poškodili a je možné ju tak spúšťať pomocou automatizovaného odpojenia / pripojenia.