Olimpia Splendid Compact 8P

A

Olimpia Splendid Compact 8P


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

Malá mobilná klimatizácia DOLCECLIMA Compact 8P je najlacnejším modelom od prémiového talianskeho výrobcu Olimpia Splendid. Klimatizácia disponuje digitálnym termostatom a niekoľkými prevádzkovými módmi vrátane špeciálneho odvlhčovacieho módu. Celý popis

399
459 € Vrátane RP a DPH
399 €
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100017041006

Mesačne od:
39,90 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Malá mobilná klimatizácia DOLCECLIMA Compact 8P je najlacnejším modelom od prémiového talianskeho výrobcu Olimpia Splendid. Klimatizácia disponuje digitálnym termostatom a niekoľkými prevádzkovými módmi vrátane špeciálneho odvlhčovacieho módu. Je veľmi malá, rozmery sa približujú skôr výkonnejším odvlhčovačom. Lepší rozptyl chladného vzduchu pomáhajú dosiahnuť lamely smerované nahor.

Klimatizácia disponuje vývodnou trubicou o priemere 15 cm a dĺžke 1,5 m. V príslušenstve nájdeme komponenty pre inštaláciu klimatizácie do privretého okna, ale aj pre montáž do otvora v skle alebo v stene.

Príslušenstvo: Diaľkový ovládač s LCD displejom, trubica pre odvod teplého vzduchu, záklopka pre inštaláciu do steny alebo skla, lišta do výsuvného / posuvného okna.

Súčasťou príslušenstva nie je zúžená koncovka trubice, ale dá sa dokúpiť.

KOMPAKTNÝ DESIGN

Celkové rozmery sú znížené o 25% v porovnaní s tradičnými mobilnými klimatizáciami. S rozmermi len 70 cm výšky a 35 cm šírky patrí DOLCECLIMA Compact 8P medzi najmenšie mobilné klimatizácie na trhu. Klimatizácia je tiež veľmi ľahká, váži iba 28 kg.

FUNKCE AUTORESTARTU

Po výpadku prúdu sa klimatizácia opäť zapne, a to v pôvodnom nastavení. Vďaka špeciálnej ochrannej fáze kompresora, ktorá ho necháva vypnutý po dobu 3 minút pri každom štarte, sa nemusíte obávať, že by sme klimatizáciu poškodili a je možné ju tak spúšťať pomocou automatizovaného odpojenia / pripojenia.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Energetická trieda A
Typ klimatizácie mobilná
Odporúčaný priestor 20 m2
Doporučený priestor 60 m3
Diaľkové ovládanie áno
Displej áno
Funkcia odvlhčovania áno
Kúrenie nie
Funkcia čistenia vzduchu nie
Hlučnosť vnútornej jednotky 47 dB
Výkon chladenia 8000 Btu za hod
Príkon chladenia 1000 W
Šírka 34 cm
Výška 70 cm
Hĺbka 35 cm
Farba biela