Počet nájdených produktov: 95

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Klas LKVB6 90 tbl.
20,50 €

LKVB6 je vysoko účinný preparát, ktorý harmonizuje metabolizmus.


Allnature Aloe vera - 100% Bio šťava 1 l
10,90 €

Aloe vera – 100% Bio šťava má jemnú chuť bez výraznej arómy a je vyrobená najmodernejšou metódou spracovania, aby sa získalo maximum účinných látok.


Advance nutraceutics CanaGel 250 ml
10,50 €

CanaGel je chladivý gél s obsahom konope a ďalších 5 prírodných extraktov, ktorý pôsobí pri bolesti chrbta, kĺbov a svalov.


Advance nutraceutics Flextor 120 tbl.
15,60 €

Flextor je unikátny kĺbovej prípravok s kombináciou 7 aktívnych látok pre komplexnú starostlivosť o kĺby.


Allnature Alchemilka vňať 50 g
2 €

Posledný kus za túto cenu!

Alchemilka vňať pomáha ženám dosiahnuť komfortu pred a počas menštruácie. Prispieva tiež k normálnemu stavu kĺbov a svalov. Celkovo osviežuje telo. Vňať alchemilky navyše obsahuje aj vitamín C.


Allnature Aloe ferox - divoká aloe 1 l
18,90 €

Aloe ferox sa od Aloe vera odlišuje najmä vyšším obsahom účinných látok – polysacharidov, ktorých je v Aloe ferox takmer 2× viac. Obsahuje tiež viac prírodného vápnika, železa a aminokyselín.


Allnature Aloe vera - 100% Bio šťava 500 ml
5,40 €

Aloe vera – 100% Bio šťava má jemnú chuť bez výraznej arómy a je vyrobená najmodernejšou metódou spracovania, aby sa získalo maximum účinných látok.


Australian Remedy Colostrum 60mg IgG 100 žuvacích tabliet
23,40 €

Colostrum 60mg IgG je vysoko kvalitný kravské kolostrum s vysokou koncentráciou pre telo prirodzených protilátok – imunoglobulín. Je zdrojom mnohých ďalších výživných látok potrebných pre prirodzený rast a vývoj.


Biofreeze Gel 59ml
5,80 €

Biofreeze je mimoriadne účinný gél proti bolesti neobsahuje analgetické látky, je tak šetrný k telu a nezvyšuje jeho toxicitu. Účinky gélu Biofreeze boli overené radom klinických štúdií po celom svete.


Blue Step Suma Extra 100 kapsúl
17,60 €

Pre svoje účinky na podporu imunitného systému býva Suma prezývaná ako brazílsky žen-šen.


Clinex ColACTIN GOLD, 90 kapsúl
17,50 €

ColACTIN GOLD ochraňuje a regeneruje kĺby, dopĺňa zvýšenú stratu kolagénu. Obľúbený je vďaka jednoduchému a spoľahlivému užívanie a rýchle vstrebateľnosti v organizme.


Cloubex® Kĺbová výživa a vitamíny 90 tabliet-16%
46,70 €

38,90 €

Akcia

Cloubex ® je doplnok stravy v tabletách sa sladidlami, s vitamínom C a D. Obsahuje 12 prírodných dôležitých látok, ktoré sú pre správny vývoj a funkciu nášho tela nesmierne dôležité.


Dacom Pharma Colafit slim s Glukomanánu 120 tob
21,60 €

Colafit Slim s Glukomanánu je produkt, ktorý ochraňuje organizmus tak, aby netrpel nedostatkom látok, ktoré by mohli telu pri dodržiavaní rôznych diét chýbať.


Dacom Pharma Kolagén s vitamínom C + MSM 60 tob.
10,90 €

Doplnok stravy Kolagén s vitamínom C + MSM strong> je vhodný pre všetky generácie, športovcov, ľudí v záťaži, osoby s nedostatkom pohybu alebo osoby pre jednostranne preťažované. p>.


Epigemic BIO Kurperin Epigemic 90 kapsúl
11,90 €

Prípravok BIO Kurperin Epigemic je vytvorený z prášku z koreňa kurkumy dlhej a plodov piepra čierneho v harmonickom pomere.


Epigemic Vitamín D3 Epigemic 150 kapsúl
13,90 €

Vitamín D3 Epigemic predstavuje živočíšnu formu vitamínu D s vynikajúcou vstrebateľnosťou a využiteľnosťou pre ľudský organizmus.


GreenSwan GS Condro Diamant 60 tbl.
17,80 €

GS Condro Diamant patrí k radu osvedčených kĺbových produktov GS Condro. Prvýkrát je GS Condro obohatené o unikátny Diamant Fortescin – komplex pre starostlivosť o kĺbovú aj spojivový aparát. Kĺbová prípravok obsahuje jedinečnú molekulu glukosamín sulfát Clini-Q. .


GreenSwan GS Condro FORTE 120 tbl.
27,20 €

GS Condro FORTE obsahuje glukosamín sulfát, telu vlastné látku, ktorá sa za normálnych okolností tvorí z glukózy. Táto látka sa následne zabudováva do zložitejších štruktúr (tzv. Proteoglykanu), ktoré sú základnou stavebnou zložkou chrupaviek a váži vodu. .


Hepatica Kyselina hyalurónová 90 kapsúl
12,70 €

Prípravok Kyselina hyaluronová predstavuje nízkomolekulárne kyselinu hyaluronovú vo forme kapsúl, ktorá sa výborne vstrebáva.


ICE gél Forte 220 g
6,20 €

ICE gél Forte je analgetický gél na uvoľnenie bolesti. .


Inca Collagen 90 g (30 vreciek)
45,90 €

Inca Collagen je výživový doplnok s obsahom 100% čistého morského kolagénu bez prísad.


Klas Balancer Klas 60 kapsúl
28,30 €

Balancer Klas je harmonicky vyvážená kombinácia aminokyselín a prírodných zložiek. Celý prípravok je postavený tak, aby okrem iného obnovoval krehkú rovnováhu organizmu žien i mužov.


Klas Betavital 200 ml
21,70 €

Betavital je šetrným spôsobom získaný extrakt z červenej repy obohatený o vitamín C, rutín a beta karotén. Obsahuje maximálne množstvo biologicky účinných látok, predovšetkým betanín. Betavital má vysoké antioxidačné vlastnosti. Prispieva k normálnej činnosti srdca a ciev.


Klas Imuno C komplex 60 tbl.
20,30 €

Imuno C komplex je unikátna forma vitamínu C s výhodou predĺženého uvoľňovanie po dobu až 8 hodín zosilnená ďalšími dávkami. Imuno C komplex je silný antioxidačný komplex citrusových bioflavonoidov, rutínu, výťažku zo šípok a jedinečného quercetínom.


Klas Klíčkový olej 60 tob.
10,20 €

Klíčkový olej dodáva energiu a silu. Obsahuje vitamíny A, C a E, nenasýtené mastné kyseliny, minerály, stopové prvky, bielkoviny, octacosanol a ďalšie zdraviu prospešné látky.


LR Lifetakt Active Freedom 60 kapslí
40,90 €

Prípravok Active Freedom s obsahom mangánu, horčíka, vitamínu D a E prispieva k normálnímus stavu kĺbov a kostí.