Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Logitech POP Keys, daydream (920-010736)

Logitech POP Keys, daydream (920-010736)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Logitech POP Keys. Mechanická klávesnica. Pripojenie až k trom zariadeniam – cez Bluetooth a Logi Bolt. Výdrž batérie až 3 roky. Vymeniteľné emoji klávesy (8 v balení). Kláves emodži. Nová generácia skratiek – Voice-to-Text, Výstrižok obrazovky. Celý popis
80,96 €
Tovar od: CZC.cz
80,96 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledné 2 kusy

5.10.2023 na výdajnom mieste
5.10.2023 na vašej adrese

Popis

Logitech POP Keys

Hrajte, pracujte, ľaľkujte. So štýlovou klávesnicou POP Keys zvládnete všetko, na čo si len spomeniete.

  • Pripojenie až k trom zariadeniam
  • Nová generácia skratiek – Voice-to-Text, Výstrižok obrazovky, Médiá klávesy
  • Minimalistický rozmer
  • Mechanické spínače pre retro-strojové písanie
  • Vymeniteľné emoji klávesy (8 v balení)
  • Pripojenie cez Bluetooth a Logi Bolt
  • Výdrž batérie až 3 roky

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezproblémové pripojenie

Túto štýlovku môžete ľahko pripojiť až k 3 zariadeniam, bez ohľadu na to, či sa jedná o PC, Android, iOS či Linux. Pripojiť sa môžete prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth Low Energy, alebo pomocou drobného prijímača Logi Bolt USB a zaistiť tak pripojenie so zabezpečením FIPS aj v preťažených bezdrôtových prostrediach.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Technológia Logi Bolt

Logi Bolt je bezdrôtová technológia spoločnosti Logitech novej generácie, ktorá poskytuje vysoko výkonné a zabezpečené bezdrôtové pripojenie kompatibilných myší a klávesníc prostredníctvom prijímača Logi Bolt USB.

Menej prerušenia, vyššia produktivita. Technológia Logi Bolt bola navrhnutá za účelom spoľahlivého pripojenia, a to aj v bezdrôtových prostrediach plných rušení od prístupových bodov Wi-Fi alebo okolitých bezdrôtových zariadení. Prijímače Logi Bolt USB poskytujú spoľahlivé pripojenie bez výpadkov až do vzdialenosti 10 metrov s až 8× nižšou latenciou, než poskytnú ostatné bežne používané bezdrôtové protokoly.

  • Kompatibilita s takmer všetkými operačnými systémami a platformami
  • Bezproblémové Plug-and-play pripojenie

Vymeniteľné klávesy

POP Keys sa dodáva s 8 vymeniteľnými emoji klávesmi – 4 na klávesnici a ďalšie 4 v krabici. Môžete ich ľahko kombinovať tak, aby vyhovovali vašej nálade. K dispozícii je aj kláves emodži pre ľahký prístup k obrovskej knižnici emotikonov. Toto tlačidlo si tiež ľahko môžete prispôsobiť pomocou softvéru Logitech.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalý dizajn

Táto klávesnica vás úplne nadchne. Medzi ostatnými sa vyníma svojim farebným prevedením, minimalistickým usporiadaním a priestorovo úsporným dizajnom. Umožní vám mať na stole aj ďalšie veci a umožní vám byť efektívna aj na miestach, na ktorých by ste to nečakali.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Retro je retro

Mechanické spínače tejto klávesnice vám poskytnú pocit, ako keď píšete na písacom stroji . A trojročná životnosť batérie a výdrž až 50 miliónov úderov zase bezproblémové fungovanie po dlhú dobu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Logitech POP Keys. Mechanická klávesnica. Pripojenie až k trom zariadeniam – cez Bluetooth a Logi Bolt. Výdrž batérie až 3 roky. Vymeniteľné emoji klávesy (8 v balení). Kláves emodži. Nová generácia skratiek – Voice-to-Text, Výstrižok obrazovky, Médiá klávesy. Minimalistický rozmer. Mechanické spínače pre retro-strojové písanie. Plug-and-play pripojenie.