Logitech MX Keys, CZ, čierna/grafitová (920-009415)

Logitech MX Keys, CZ, čierna/grafitová (920-009415)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Veľmi tichá klávesnica s vysokou výdržou až 10 dní a skvelou ergonómiou na každodenné používanie. Pripojenie cez Bluetooth s dosahom až 10 m alebo USB prijímač, veľmi stabilná kovová konštrukcia, nízkoprofilové tlačidlá, tichá prevádzka s rýchlou odozvou, možnosť spárovania až s 3 zariadeniami. Celý popis
124,83 €
Vrátane RP a DPH
96,78 €
-22%
Doprava zadarmo
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059459892

Popis

Logitech MX Keys

Moderná a výkonná klávesnica je pohodlným riešením pre každodennú prácu s počítačom doma alebo v kancelárii. Jeho telo je vyrobené z jedného kusu kovu, čo znamená, že je veľmi stabilný a nikdy sa na stole neposunie, takže práca s ním je veľmi pohodlná.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

  • Podporuje technológiu Bluetooth
  • Veľmi stabilná konštrukcia
  • Vysoká výdrž až 10 dní
  • Tichá prevádzka
  • Môže sa pripojiť až k 3 zariadeniam
  • Rozloženie CZ/SK

Efektívna práca v pohodlí

Klávesy Perfect Stroke pracujú prirodzene, rýchlo a presne. Guľatý profil každého klávesu sa prispôsobí tvaru vašich prstov a zaoblené rohy poskytujú presnú spätnú väzbu, kdekoľvek kliknete.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Žiadne zbytočné káble

Klávesnica nepotrebuje na fungovanie žiadne zbytočné káble, pretože je vybavená technológiou Bluetooth s dosahom 10 m a miniatúrnym prijímačom USB. Dá sa nabíjať pomocou kábla USB-C a na jedno nabitie vydrží fungovať až 10 dní. Ak nepoužívate podsvietenie, výdrž batérie sa na jedno nabitie predĺži na pekných 5 mesiacov.

Pripojenie viacerých zariadení

Klávesnicu môžete spárovať až s tromi zariadeniami a prepínať medzi nimi jediným stlačením tlačidla Easy-Switch. Používajte jednu klávesnicu MX Keys s notebookom, stolným počítačom alebo tabletom.

 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Výkonná klávesnica Logitech MX Keys s vysokou výdržou batérie až 10 dní na jedno nabitie alebo 5 mesiacov bez použitia podsvietenia. Klávesnica podporuje technológiu Bluetooth a pripojenie je možné prostredníctvom prijímača USB. Je vybavená klávesmi s guľôčkovým profilom na pohodlné, rýchle a presné písanie a rýchlu spätnú väzbu. Zabudované inteligentné podsvietenie sa aktivuje v okamihu, keď priblížite prsty, môžete ho úplne vypnúť. České rozloženie kláves, rozmery 18,4 mm x 14,4 mm x 6,6 mm a hmotnosť 810 g.