Logitech K400 Plus, CZ (920-007151)

Logitech K400 Plus, CZ (920-007151)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bezdrôtová klávesnica s ergonomickým dizajnom a integrovaným touchpadom, prijímač Unifying, životnosť batérie až 18 mesiacov, dosah až 10 m, multimediálne klávesy, rozhranie USB, rozloženie kláves CZ. Celý popis
58,44 €
Vrátane RP a DPH
33,07 €
-43%
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

20.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059459871

Popis

Bezdrôtová dotyková klávesnica Logitech K400 Plus

Spoločnosť Logitech je jedným z popredných výrobcov vstupných zariadení. Ako novinku predstavuje bezdrôtovú klávesnicu K400 Plus s kompaktnými rozmermi. Zvláštnosťou tejto klávesnice je integrovaný touchpad. Vďaka integrovanému touchpadu sa klávesnica dokonale hodí napr. do obývačkových počítačov, tzv. HTPC.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Praktické funkcie

Na pravej strane klávesnice je zabudovaný touchpad s dvojicou základných tlačidiel, ktorý umožňuje ovládať pripojené zariadenie bez nutnosti pripojenia myši. Prezeranie obsahu je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Klávesnica je vybavená aj špeciálnymi tlačidlami na rýchle ovládanie médií.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezdrôtové pohodlie

Klávesnicu môžete používať úplne slobodne, žiadny kábel vás nebude obmedzovať. Jednoduchá inštalácia miniatúrneho prijímača do portu USB nepredstavuje pre žiadneho používateľa problém, malý kľúč nie je potrebné vôbec vyberať z počítača a navyše k tomuto prijímaču možno pripojiť ďalšie kompatibilné zariadenia.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kvalita Logitech

Logitech je celosvetovo známa spoločnosť, ktorá vyrába počítačové periférie, najmä reproduktory, klávesnice, myši, webové kamery a drobné príslušenstvo. Poskytuje vysokú kvalitu a výnimočnú spoľahlivosť za cenu, ktorá zodpovedá kvalite výrobkov Logitech.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Bezdrôtová dotyková klávesnica Logitech K400 Plus komunikuje s počítačom prostredníctvom špeciálneho miniatúrneho prijímača Logitech Unifying. Pokročilé bezdrôtové pripojenie 2,4 GHz od spoločnosti Logitech ponúka spoľahlivosť, pohodlie a slobodu bezdrôtovej technológie – rýchly prenos dát, prakticky bez oneskorenia alebo výpadkov. Dosah bezdrôtovej technológie je až 10 metrov. Výrobca uvádza vynikajúcu životnosť batérie až 18 mesiacov prevádzky. Okrem klasických klávesov je klávesnica K400 vybavená aj multimediálnymi klávesmi na zvýšenie, zníženie a stlmenie hlasitosti. Klávesnica je samozrejme tichá aj vďaka nízkoprofilovým klávesom. Klávesnica je kompatibilná so systémami Windows 7, Windows 8, Windows 10 alebo novšími, Android 5.0 alebo novšími a Chrome OS. Napájanie zabezpečujú dve batérie AA.