Logitech K120, CZ/SK (920-002485)

Logitech K120, CZ/SK (920-002485)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Klasická klávesnica, veľmi tenký dizajn, tiché klávesy, životnosť klávesov až 10 000 000 stlačení, odolnosť proti poliatiu. Celý popis
12,67 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

27.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059456523

Popis

 

Logitech Keyboard K120

Klávesnica Logitech K120 je nízkoprofilová klávesnica vhodná na domáce a kancelárske použitie. Klávesnica poskytuje cenovo dostupnú eleganciu a pohodlné ovládanie. Ponúka vynikajúcu odolnosť, jednoduchosť a štýl.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Elegantná klávesnica

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Profil tejto klávesnice bol zvolený tak, aby bol štíhly a mal štandardné rozloženie klávesov, aby vaše ruky zostali v neutrálnej polohe. Vďaka tomu sú klávesy pri písaní takmer nepočuteľné. Čitateľnosť je tiež vynikajúca, pretože písmená sú jasne biele a tučné. Robustné sklopné nožičky umožňujú zvýšiť sklon o celých 8 stupňov, aby sa vám písalo pohodlnejšie.

 

 

Úzký profil, skvelá odolnosť

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

Kľúče majú nízkoprofilový dizajn a sú odolnejšie proti rozliatiu (testované na 60 ml tekutiny). Zlepšila sa aj mechanická odolnosť proti opotrebovaniu a podľa výrobcu sú klávesy navrhnuté tak, aby vydržali až 10 miliónov stlačení.

 

 

 

Jednoduché pripojenie cez USB

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

 

Rozhranie pre obe periférie je štandardné USB. Navyše sa ľahko inštaluje – myš a klávesnica sa pripájajú k portu USB na stolnom počítači, notebooku alebo netbooku a v okamihu môžete začať pracovať.

 

 

 

Kvalita Logitech

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Logitech je celosvetovo známa spoločnosť, ktorá vyrába počítačové periférie, najmä reproduktory, klávesnice, myši, webové kamery a drobné príslušenstvo. Poskytuje vysokú kvalitu a výnimočnú spoľahlivosť za cenu, ktorá zodpovedá kvalite výrobkov Logitech.

 

 

Kľúčové vlastnosti

Elegantná klávesnica klasického vzhľadu bez pridaných multimediálnych tlačidiel je mimoriadne tenká so štandardným rozložením tlačidiel. Jednoduchá inštalácia v operačných systémoch Windows XP, Vista a 7, stačí pripojiť do USB a môžete začať pracovať. Klávesy majú nízkoprofilový dizajn a sú odolnejšie proti rozliatiu (testované na 60 ml tekutiny). Zlepšila sa aj mechanická odolnosť proti opotrebovaniu a podľa výrobcu by klávesy mali vydržať až 10 miliónov stlačení. Pri práci oceníte veľmi tichý chod tlačidiel. Rozmery klávesnice sú 450 × 155 × 23,5 mm vrátane rozšírených nožičiek a jej hmotnosť je 550 g.