DELL KB-216, CZ (580-ADGP)

DELL KB-216, CZ (580-ADGP)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Drôtová klávesnica s numerickou časťou a multimediálnymi klávesmi. Klávesnica má tenký, elegantný dizajn s nízkym profilom a tichými klávesmi. Klávesnica sa pripája k počítaču prostredníctvom portu USB. Klávesnica je v CZ. Celý popis
Partner: CZC.cz
13,51 €
Vrátane RP a DPH
11,53 €

Skladom u partnera 5+ kusov

1.2.2022 - 2.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059455063

Popis

Multimediálna klávesnica Dell KB216

Káblová klávesnica Dell predstavuje pohodlné riešenie na každodennú prácu s počítačom v domácnosti alebo v kancelárii. Klávesnica je klasickej konštrukcie s numerickou časťou a multimediálnymi klávesmi. Nízkoprofilové tiché klávesy sú samozrejme príjemné na dotyk a takmer nehlučné, čo zaručuje väčšie pohodlie pri práci.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Multimediálne tlačidlá a numerické tlačidlá

Pri pohľade na hornú časť klávesnice si nemôžete nevšimnúť multimediálne tlačidlá, ktoré sú navrhnuté na jednoduchý prístup k funkciám, ako je prehrávanie, pozastavenie, pretáčanie dopredu alebo dozadu a ovládanie hlasitosti. Okrem multimediálnych klávesov oceníte, že klávesnica je vybavená aj numerickou časťou, vďaka ktorej je písanie čísel pohodlné a rýchle.

Tiché, citlivé, nízkoprofilové klávesy

Elegantný dizajn kľúčov vyzerá skvele a je veľmi pohodlný. Štíhly a elegantný dizajn klávesnice šetrí miesto a na stole vyzerá skvele. Klávesnica sa pripája k počítaču prostredníctvom portu USB. Klávesnica je v CZ, takže obsahuje české popisky na klávesoch.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduchá inštalácia spoľahlivej klávesnice

Klávesnicu možno hneď po vybalení pripojiť k počítaču prostredníctvom portu USB bez inštalácie akéhokoľvek softvéru, takže ju stačí pripojiť a začať pracovať.

Kľúčové vlastnosti

Drôtová klávesnica s numerickou časťou a multimediálnymi klávesmi. Klávesnica má tenký, elegantný dizajn s nízkym profilom a tichými klávesmi. Klávesnica sa pripája k počítaču prostredníctvom portu USB. Klávesnica je v CZ.