C-Tech KB-102M-U-BL, CZ, čierna (KB-102M-U-BL)

C-Tech KB-102M-U-BL, CZ, čierna (KB-102M-U-BL)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Klávesnica za veľmi prijateľnú cenu vhodná do domácnosti aj kancelárie, tenký dizajn, 11 multimediálnych kláves, technológia pre minimálnu záťaž kĺbov so stredným zdvihom kláves, CZ/SK rozloženie kláves, rozhranie USB. Celý popis
5,37 €
Vrátane RP a DPH
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059459868

Popis

Klávesnica C-TECH KB-102M-U

Cenovo dostupná klávesnica C-TECH KB-102M-U poskytuje vynikajúci pomer ceny a výkonu, takže je skvelou voľbou pre domácnosti a kancelárie. Poskytuje komfort, tichú prevádzku a sadu multimediálnych tlačidiel. Oceníte predovšetkým vysokokvalitný dizajn a presnú odozvu klávesov.

Pohodlné používanie

Konštrukcia klávesnice KB-102M-U je navrhnutá s technológiou minimálneho zaťaženia kĺbov so stredným zdvihom klávesov, čo zaručuje vysoký komfort aj počas dlhého používania. Oceníte aj sadu 11 multimediálnych tlačidiel, ktoré uľahčujú ovládanie médií, aplikácií a prehliadanie webu.

Kompaktný dizajn

Klávesnica KB-102M-U bude skvelým doplnkom každého pracovného stola. Má štíhly „slim“ dizajn a kompaktné rozmery pri zachovaní odolnej konštrukcie, čo umožňuje pohodlné používanie a jednoduché prenášanie.

Klasický dizajn

Klávesnica je klasickej konštrukcie s numerickou časťou a prirodzeným rozložením kláves CZ/SK, ktoré vyniká tichosťou, jednoduchosťou a spoľahlivosťou.

Kľúčové vlastnosti

C-TECH KB-102M-U je klávesnica za veľmi priaznivú cenu v kompaktnom „tenkom“ dizajne pri zachovaní odolnosti a spoľahlivosti, vhodná do domácnosti aj kancelárie. Klávesnica prináša technológiu minimálneho zaťaženia kĺbov so stredným zdvihom kláves. Má celkom 11 tlačidiel s multimediálnymi funkciami (domov, späť, dopredu, prehrávanie/pauza, hlasitosť -, hlasitosť +, predchádzajúci, ďalší, e-mail, tento počítač, kalkulačka). Klávesnica ponúka rozloženie kláves CZ/SK a je určená pre rozhranie USB.