Connect IT NumCALC (CKB-0060-BK)

Connect IT NumCALC (CKB-0060-BK)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Externá numerická klávesnica. Vhodné na domáce a kancelárske použitie. Ideálne pre všetkých, ktorí pracujú s účtovníctvom, tabuľkami, výpočtovými a finančnými aplikáciami. Rozhranie USB-A 2.0 spätne kompatibilné s rozhraním USB 1.1. Klasické vysokoprofilové kľúče Celý popis
7,69 €
Vrátane RP a DPH
6,01 €
-21%
Partner: CZC.cz

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059454999

Popis

CONNECT IT NumCALC

Máte malý notebook bez samostatnej numerickej časti? Už vás nebaví zadávať číslice pomocou dvojstlačeného tlačidla Shift? Potom je pre vás externá klávesnica CONNECT IT NumCALC tým správnym príslušenstvom.

Táto klávesnica je vhodná na domáce aj kancelárske použitie. Využijú ho najmä ľudia, ktorí pracujú s účtovníctvom, tabuľkami a finančnými aplikáciami. Dobre poslúži aj vtedy, keď potrebujete mať klávesnicu na druhej strane a ovládať ju ľavou rukou.

Klávesnica je vybavená vysokoprofilovými klávesmi, takže jej ovládanie je veľmi jednoduché a pohodlné. Má aj vlastné tlačidlo BACKSPACE, ktoré sa používa na vymazávanie čísel, a indikátor NumLock. Inštalácia Plug & Play potom zaručuje jednoduché pripojenie a okamžitú prevádzku bez potreby inštalácie a sťahovania ovládačov. Klávesnicu jednoducho pripojte káblom k portu USB na počítači alebo notebooku.

Kľúčové vlastnosti

  • Externá numerická klávesnica
  • Vhodné na domáce aj profesionálne použitie
  • Rozhranie USB-A 2.0 spätne kompatibilné s rozhraním USB 1.1
  • Klasické vysokoprofilové kľúče
  • Vlastné tlačidlo BACKSPACE na vymazanie čísel
  • Indikátor NumLock