Yenkee YKM 2006CS Sequence YKM 2006CS - zánovné

Yenkee YKM 2006CS Sequence YKM 2006CS - zánovné

Zánovné
Yenkee YKM 2006CS Sequence je sada bezdrôtovej klávesnice a myši. Klávesnica má kompaktné rozmery, ergonomický dizajn, tiché klávesy, multimediálne klávesy a numerickú časť. Klávesnica je odolná proti poliatiu. Set doplňuje myš vhodná ako pre pravákov, tak pre ľavákov. Možno u nej nastaviť citlivosť až na 1 600 dpi. Rozmery klávesnice 468 × 155 × 23 mm. Rozmery myši 100 × 60 × 39 mm. Celý popis
15,65 €
Vrátane RP a DPH
10,90 €
-30%
Tovar od predajcu MALL

Už sa nepredáva

Zánovné

Krátko používaný tovar. Obsah balenia je kompletný a plne funkčný, so zárukou 21 mesiacov. Môže niesť drobné známky používania a mať poškodený alebo náhradný obal.
Krátko používaný tovar. Obsah balenia je kompletný a plne funkčný, so zárukou 21 mesiacov. Môže niesť drobné známky používania a mať poškodený alebo náhradný obal.
Kód: 4470835

Popis

Bezdrôtový set klávesnice a myši Sequence YKM 2006CS Pohodlné a výkonné riešenie v podobe bezdrôtovej klávesnice a myši – to je set klávesnice a myši Sequence YKM 2006 SK. Klávesnica je vybavená množstvom multimediálnych kláves a numerickou časťou a u myši oceníte klasickú zostavu tlačidiel s rolovacím kolieskom a možnosť nastavenia DPI.

Kľúčové vlastnosti:

Odolná klávesnica

Bezdrôtová klávesnica je pohodlné riešenie pre každodennú prácu s počítačom u vás doma alebo v kancelárii. Okrem pohodlia bezdrátu určite tiež oceníte tiché klávesy, dlhú životnosť klávesov a odolnosť klávesnice voči poliatiu. Samozrejmosťou klávesnice je rad multimediálnych kláves a numerickou časťou pre rýchle písanie číslic.

Praktická myš

Bezdrôtovú klávesnicu v tomto sete dopĺňa menšia praktická myš s možnosťou nastavenia DPI až na hodnotu 1 600. Myš disponuje klasickým dizajnom s dvoma zapustenými tlačidlami a rolovacím kolieskom.

Kľúčové vlastnosti

Sada bezdrôtovej klávesnice a myši. Klávesnica má kompaktné rozmery, ergonomický dizajn, tiché klávesy, multimediálne klávesy a numerickú časť. Klávesnica je odolná proti poliatiu. Set doplňuje myš vhodná ako pre pravákov, tak pre ľavákov. Možno u nej nastaviť citlivosť až na 1 600 dpi. Bezdrôtová prevádzková vzdialenosť setu až 10 m. Spojenie pomocou nano prijímača. Popisky klávesnice CZ/SK. Batérie súčasťou balenia. Rozmery klávesnice 468 × 155 × 23 mm. Rozmery myši 100 × 60 × 39 mm.