Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless, CZ (L5V-00019)

Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless, CZ (L5V-00019)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bezdrôtová súprava, ergonomická bezdrôtová klávesnica s pohodlným tvarom, samostatná numerická klávesnica, opierka zápästia, bezdrôtová myš, kompatibilita so systémami Microsoft Windows 8, 7 a RT, napájací zdroj na dve batérie AAA. Celý popis
94,30 €
Vrátane RP a DPH
88,90 €
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 5+ kusov

22.8.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
22.8.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu CZC.cz

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100059459864

Popis

Sada Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless

Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop Wireless patrí do rodiny klávesníc jedného z popredných výrobcov softvéru. Táto súprava nadväzuje na dlhoročnú tradíciu spoločnosti Microsoft, ktorá už má v oblasti periférnych zariadení veľké skúsenosti, a prináša nový rad funkcií medzi súpravy s názvom ergonomické.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ergonomická klávesnica a myš

Ide o sadu ergonomickej klávesnice, numerickej podložky a myši. Klávesnica Sculpt má oddelenú časť pre ľavú a pravú ruku. Číselný blok je tiež samostatný.

Ergonómia klávesnice a myši je veľmi dôležitou súčasťou tohto súboru, pretože každý používateľ strávi pri počítači v priemere až 6 hodín, pričom 89 % všetkých používateľov používa nevhodné príslušenstvo, ktoré pri častom a dlhodobom používaní spôsobuje nepríjemné bolesti zápästia. Táto ergonomická klávesnica a myš od spoločnosti Microsoft sa snaží týmto ťažkostiam predchádzať. Klávesnica má vypuklý tvar, pohodlnú opierku na dlane a myš má zaoblený tvar na ľahké uchopenie. To všetko pomáha znížiť tlak na oblasť karpálneho tunela a koriguje pronáciu zápästia. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klávesnica

Táto klávesnica je vybavená numerickou klávesnicou, ktorá vám poskytne plnohodnotný a maximálny zážitok pri dlhodobej práci. Produkt je kompatibilný so systémom Microsoft Windows 8. Pre maximálne pohodlie je klávesnica vybavená podložkou pod zápästie, ktorá poskytuje skvelú oporu pre vaše zápästia. Klávesnica je v českom dizajne.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Myš

Bezdrôtová myš je vybavená základnými tlačidlami a štvorsmerovým rolovacím kolieskom. Tlačidlo späť umožňuje rýchlejšiu navigáciu. Tlačidlo Windows umožní jednoduchý prístup na pracovnú plochu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Bezdrôtová súprava Microsoft Sculpt Ergonomic Desktop obsahuje klávesnicu a myš. Klávesnica obsahuje české znaky a je ergonomicky tvarovaná, číselný blok je oddelený od klávesnice. Myš je špeciálne ergonomicky tvarovaná na lepšie držanie v pravej ruke.