Cooler Master MS110 sat, CZ (MS-110-KKMF1-CZ)

Cooler Master MS110 sat, CZ (MS-110-KKMF1-CZ)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Set hernej klávesnice a myši. Hybridná mechanická klávesnica. Exkluzívny Mem-chanical spínač. Pútavé RGB LED podsvietenie v 6 zónach. Klávesy s CZ lokalizáciou (vrátane diakritiky) priamo z výroby. Kvalitná kovová platňa. N Key Rollover: 26keys Anti-Ghosting. Polling Time 125Hz. Celý popis
62,15 €
Vrátane RP a DPH
53,75 €
Partner: CZC.cz

Skladom u partnera 2 kusy

3.12.2021 - 6.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100057018724

Popis

Cooler Master MS110, set hybridnej klávesnice a optickej myši

Minimalistické herné duo Cooler Master MS110 je navrhnuté pre vaše úspechy. Klávesnica má charakteristické vlastnosti Cooler Master a je vybavená exkluzívnymi lineárnymi Mem-chanical prepínačmi. Herná myš je optimalizovaná pre pravákov. Nadchne vás optickým senzorom hernej kvality s nastaviteľným DPI a a inovatívnym poťahom pre väčšiu odolnosť.

  • Exkluzívne Mem-chanical spínače
  • Pútavé RGB LED podsvietenie
  • Klávesy s CZ lokalizáciou (vrátane diakritiky) priamo z výroby
  • Optický senzor, nastaviteľné rozlíšenie, max 3200 DPI

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klávesnica tvorená pre vašu hru

Netreba sa báť, že vás klávesnica sklame v zápale boja. Vhod vám zaručene príde 26-key anti-ghosting. Táto technológia zaistí, že každé stlačenie kláves je detekované správne, bez ohľadu na to, ako rýchlo je stláčate. Zámok klávesy Windows vás udrží vždy v hre a nesmieme zabudnúť ani na pohodlné ovládanie multimédií. To všetko vám poskytne presne to, čo pre svoju hru potrebujete.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Exkluzívne spínače

Výrobca klávesnicu vybavil špecifickými hybridnými prepínačmi, ktoré v sebe kombinujú prednosti mechanických a membránových kláves. Tieto prepínače sú veľmi odolné a poskytujú väčšiu citlivosť než membránové spínače. Výsledkom je membránová klávesnica, ktorá je vyladená tak, aby vám pomohla vyhrať všetky vaše bitky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Robustná myš

Herná myš tohto setu je navrhnutá tak, aby maximalizovala váš výkon bez boľavého zásahu vašej peňaženky. Profesionálny herný optický senzor s nastaviteľnou citlivosťou až 3200 DPI uspokojí potrebu presnosti. Myš je vyvedená v symetrickom tvare optimalizovaným pre pravákov. Zaručuje tak, že vydržíte celú bitku. Inovatívny povrch potom zaisťuje pohodlný úchop, pohodlie a skvelú odolnosť.

Klasický vzhľad

Klávesnica aj myš sú vyvedené v elegantnom dizajne s nadčasovým vhľadom, ktorý im dodáva RGB osvetlenie. Systém podsvietenia je rozdelený do 6 zón (pri klávesnici) a 3 zón (u myši) s možnosťou viacerých druhov efektov. RGB podsvietenie klávesnice funguje perfektne s Funkcií CoolerMaster FN, ktorá dokáže nastaviť farebný režim a svetelný efekt presne ako si budete priať. 3-zónové RGB osvetlenie myši má v ponuke osvetlenie kolieska, oblasť loga zobrazuje aktuálny DPI pomocou rozdielnych farieb a ďalej si môžete nastaviť osvetlenie oboch strán myši.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti

Set hernej klávesnice a myši. Hybridná mechanická klávesnica. Exkluzívny Mem-chanical spínača. Pútavé RGB LED podsvietenie v 6 zónach. Klávesy s CZ lokalizáciou (vrátane diakritiky) priamo z výroby. Kvalitná kovová platňa. N Key Rollover: 26keys Anti-Ghosting. Polling Time 125Hz. Ovládanie multimédií prostredníctvom FN. Optická myš so senzorom Pixart 5050. Ergonomický tvar pre pravú ruku. RGB LED podsvietenie v 3 zónach. Povrch pre zvýšenie odolnosti a pohodlia. Nastaviteľné DPI s päticou naprogramovaných úrovní (400, 800, 1600, 3200).