10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Cherry Gentix Desktop, čierna

Cherry Gentix Desktop, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Set klávesnice s myšou, bezdrôtový (6 tlačidiel a koliesko, rozlíšenie až 2000 DPI), pripojenie cez 2,4 GHz, nabíjanie cez AAA batérie s dlhou výdržou. Celý popis
Už sa nepredáva
48,10 €
Tovar od: CZC.cz
48,10 €

Popis

Bezdrôtová sada klávesnice a myši: Cherry Gentix

Dizajnová klávesnica v ostro pravouhlom vzhľade, ktorá sa vyznačuje čisto bezdrôtovou prevádzkou. Súčasťou sady je taktiež bezdrôtová myš, ktorá rovnako ako keyboard využíva na pripojenie WiFi alebo Bluetooth rozhranie.

  • Bezdrôtové pripojenie
  • ergonomický dizajn
  • Batéria AAA
  • LED diódy

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dizajnové a ergonomické prevedenie

Myš aj klávesnica Cherry Gentix sú vybavené veľmi veľkoryso. Presvedčia tých, ktorí sú hrdí na estetiku svojho pracovného priestoru. Polopriehľadný, priesvitný dizajn opierky zápästia rozhodne upúta pozornosť. Za zmienku stojí aj ergonomické prevedenie.

LED a multimediálne tlačidlá

Praktické sú aj tri LED pre caps, num a scroll lock, ktoré sú integrované priamo do klávesov. Navyše môžete využiť 10 multimediálnych klávesov . Z funkcií je možné spomenúť funkciu zámku, prehliadača, pošty a kalkulačky.

Jednoduchý pohyb myšou

Tlačidlá pre palec vám prácou s myšou uľahčia. Vďaka tejto myši môžete ľahko prechádzať internet pomocou dvoch tlačidiel na palcoch. Vy určujete, ako rýchlo sa bude ukazovateľ pohybovať po obrazovke. Myš Cherry Gentix padne do každej ruky .

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Kľúčové vlastnosti:

Set klávesnice s myšou , bezdrôtový (6 tlačidiel a koliesko, rozlíšenie až 2000 DPI), pripojenie cez 2,4 GHz , nabíjanie cez AAA batérie s dlhou výdržou.