10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Cherry DW 9100 Slim, biela

Cherry DW 9100 Slim, biela

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Set klávesnice a myši bezdrôtový (6 tlačidiel a koliesko, rozlíšenie až 2400 DPI), slim prevedenie, pripojenie cez Bluetooth 4.0 alebo WiFi; obe zariadenia obsahujú dobíjateľnú Li-ion batériu.
Už sa nepredáva
121 €
Tovar od: CZC.cz
121 €

Popis

Bezdrôtová sada klávesnice a myši: Cherry DW 9100 Slim

Dizajnová klávesnica v ostro pravouhlom vzhľade, ktorá sa vyznačuje čisto bezdrôtovou prevádzkou. Súčasťou sady je taktiež bezdrôtová myš, ktorá rovnako ako keyboard využíva na pripojenie WiFi alebo Bluetooth rozhranie.

  • Bezdrôtové prepojenie s počítačom cez Bluetooth alebo WiFI
  • Klávesnica s kovovou doskou proti priehybu pri písaní
  • Batéria Li-ion
  • LED diódy

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

S dobíjacími batériami

Súprava CHERRY DW 9100 SLIM obsahuje dobíjacie batérie, ktoré vydržia týždne práce . Pohodlne môžete nabíjať myš a klávesnicu pomocou kábla micro USB, a to aj keď pracujete.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Robustné prevedenie

Klávesnica obsahuje integrovanú kovovú dosku, ktorá jej poskytuje optimálnu robustnosť a stabilitu. Myš má pogumované prevedenie , vďaka ktorému vám krásne padne do ruky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vysoké rozlíšenie

Myš so 6 tlačidlami a kolieskom pracuje s rozlíšením až 2400 DPI. Jej li-ion batéria môže byť nabitá prostredníctvom USB kábla. Navyše má kompaktné rozmery a zmestí sa napríklad aj do vrecka.

Kľúčové vlastnosti

Set klávesnice a myši bezdrôtový (6 tlačidiel a koliesko, rozlíšenie až 2400 DPI ), slim prevedenie, pripojenie cez Bluetooth 4.0 alebo WiFi ; obe zariadenia obsahujú dobíjateľnú Li-ion batériu.