Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Healthy Life Vibrátor - Angelo Healthy Life Vibrátor - Angelo
Healthy Life Vibrátor - Angelo

Masturbácia je veľmi dôležitá pre mužov aj ženy, pomáha zvyšovať sexuálnu túžbu. Dobre zvolený vibrátor pomôže k orgazmu aj ženám, ktoré mali s jeho dosiahnutím ťažkosti alebo ho nedosahovali vôbec.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: Erotic City
Lady Dreams Vibrátor - Garik Healthy Life Vibrátor - Angelo
Lady Dreams Vibrátor - Garik

Dobíjací vibrátor v modernom dizajne, ktorý premení partnerský sex aj masturbáciu v nevšedný zážitok. Vibrátor je hladký, len dole má stimulačné výstupky, je veľmi príjemný na dotyk.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: Erotic City
Lady Dreams Vibrátor - Evald Healthy Life Vibrátor - Angelo
Lady Dreams Vibrátor - Evald

Dobíjací vibrátor v modernom dizajne, ktorý premení partnerský sex aj masturbáciu v nevšedný zážitok. Vibrátor má jemné rebrovanie a stimulačný výstupok, je veľmi príjemný na dotyk.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: Erotic City
We-Vibe Vibrátor - We-Vibe Rave XSARA Vlnitý vibrátor pevný masturbátor s regulací vibrací - 79220035
We-Vibe Vibrátor - We-Vibe Rave

Krásne tvarovaný vibrátor pre stimuláciu bodu G si zamilujete a hneď na prvý pohľad. A čo potom pri použití. Vibrátor Rave poláska každé citlivé miesto vo vnútri a dopraje vám silné orgazmy a čisté potešenie.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: Erotic City
Vibrabate VÝKONNÝ ČERVENÝ MASÁŽNY VIBRÁTOR S VÝSTUPKAMI XSARA Vlnitý vibrátor pevný masturbátor s regulací vibrací - 79220035
Vibrabate VÝKONNÝ ČERVENÝ MASÁŽNY VIBRÁTOR S VÝSTUPKAMI

Výkonný vibrátor pre dámy pokrytý gélovými výčnelkami je erotická pomôcka navrhnutá tak, aby prinášala potešenie. Silné vibrácie poskytujú výnimočnú stimuláciu a početné výstupky po celej dĺžke masážneho prístroja zaručujú ďalšie pocity.

môžete mať 01.12 - 04.12

XSARA Vlnitý vibrátor pevný masturbátor s regulací vibrací - 79220035 XSARA Vlnitý vibrátor pevný masturbátor s regulací vibrací - 79220035
XSARA Vlnitý vibrátor pevný masturbátor s regulací vibrací - 79220035

Klasický, pevný vibrátor lehce zvlněného tvaru. Snadno se zasune do vagíny a poskytne jí elektrizující vzrušení a rozkoš. Produkt má nastavitelnou sílu vibrací, která umožuje postupné dávkování příjemných prožitků.V momentě, kdy pocítíte, že se blížíte k vrcholu, nastavte jej na maximum a radujt…

môžete mať 06.12 - 08.12

Partner: Sex-shop69
Vibrabate Veľký klasický vibrátor v telovej farbe s ohybným penisom Vibrabate Veľký klasický vibrátor v telovej farbe s ohybným penisom
Vibrabate Veľký klasický vibrátor v telovej farbe s ohybným penisom

Veľký realistický vibrátor telovej farby vyrobený z gélového materiálu jemného na dotyk. Vďaka svojmu realistickému tvaru a rozmerom uspokojí každú dámu. Tento vibrátor je naplnením erotických fantázií žien.

môžete mať 01.12 - 04.12

Lelo LELO Ida Wave (Coral Red) Vibrabate Veľký klasický vibrátor v telovej farbe s ohybným penisom
Lelo LELO Ida Wave (Coral Red)

Vznes sa nad svoje pocity. LELO Ida s technológiou WaveMotion. Duo vibrátor, ktorý vibruje a simuluje prstenie. 10 programov s nastavením intenzít. 100% body-safe silikón. 100% vodeodolný. Podpora Android a iOS.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: ErosStar.sk
Vibrabate Ružový hrubý vibrátor realistický gélový penis Vibrabate Veľký klasický vibrátor v telovej farbe s ohybným penisom
Vibrabate Ružový hrubý vibrátor realistický gélový penis

Realistický penis z lekárskeho gélu je ideálnou voľbou pre ženy, ktoré chcú dosiahnuť sexuálne uspokojenie. Gélový vibrátor v tvare penisu poskytne silnú stimuláciu a pomôže vám dosiahnuť orgazmus už za niekoľko okamihov.

môžete mať 01.12 - 04.12

Lelo Vibrátor na stimuláciu klitorisu Sona (Clitoral Massager) Lelo Vibrátor na stimuláciu klitorisu Sona (Clitoral Massager)
Lelo Vibrátor na stimuláciu klitorisu Sona (Clitoral Massager)

Vibrátor na stimuláciu klitorisu Sona využíva sonických vĺn a stimuluje klitoris až o 75% intenzívnejšie ako klasické vibrátory. Okrem vonkajšej časti klitorisu však stimulujú aj jeho vnútornú časť.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: Vivantis
Shots Toys SHOTS GC BEND Pink vibrátor Lelo Vibrátor na stimuláciu klitorisu Sona (Clitoral Massager)
Shots Toys SHOTS GC BEND Pink vibrátor

SHOTS GC BEND Pink vibrátor GC BEND je silikónový vibrátor, svojím prehnutým tvarom predurčený pre aktívne a účinnú stimuláciu G-bodu u žien.

môžete mať 01.12 - 04.12

Tenga Pánsky masturbátor Original Vacuum Cup Hard Lelo Vibrátor na stimuláciu klitorisu Sona (Clitoral Massager)
Tenga Pánsky masturbátor Original Vacuum Cup Hard

Tvrdšia a drsnejšia skúsenosť z naozaj hlbokého orálneho sexu. Obopne vás skutočne tesne a bude sať tak intenzívne ako len budete chcieť. Pevnejší materiál pre tých, ktorí to majú radšej „drsnejšie“.

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: Vivantis